1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: [12.0.0] Onur Recep Kıvrak

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Default [12.0.0] Onur Recep Kıvrak

Profilini koyabilir misiniz?
    Last edited by perpetua : 23.Ekim.2011 at 14:11

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Sormak istediğim bir soru var konuya hakim oldukları için sevgili araştırmacı arkadaşlardan cevap bekliyorum; birçok kalecide gördüm bravery değeri yüksek verilebilior. Bu özelliğin bir kaleci için tam olarak işlevi nedir? 2- teamwork'un bir kaleci için hal-i hazırda communication skalası mevcutken ayrıca işlevi nedir? 3- aerial ability ve handling varken jumpingin işlevi nedir? 4 - work rate in yine bir kaleci için işlevi nedir ? Tam olarak cevaplarsanız benim beklediğim doyurucu cevap için iyi olur.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Sormak istediğim bir soru var konuya hakim oldukları için sevgili araştırmacı arkadaşlardan cevap bekliyorum; birçok kalecide gördüm bravery değeri yüksek verilebilior. Bu özelliğin bir kaleci için tam olarak işlevi nedir? 2- teamwork'un bir kaleci için hal-i hazırda communication skalası mevcutken ayrıca işlevi nedir? 3- aerial ability ve handling varken jumpingin işlevi nedir? 4 - work rate in yine bir kaleci için işlevi nedir ? Tam olarak cevaplarsanız benim beklediğim doyurucu cevap için iyi olur.
    Onur ile ilgili olmadigi icin

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102747

yukaridaki adreste sorarsan cevaplarim.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Lanet olası yavaş kağnı gibi bir telefon ile giriyorum yarım saattir anam ağladı oraya alıntılayacağım diye ve gitti mi şuanda oraya bilmiyorum perpetua bu mesajı attıktan sonra bakabileceğim gitmemişse de en azından sen kendin yazıp cevaplarsan sevinirim.

Mesaj Yetkileri