1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: [12.0.0] Roberto Hilbert

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Default [12.0.0] Roberto Hilbert

CA-PA'sını,yani bi anlamda profilini görebilir miyiz ?
    Last edited by perpetua : 25.Ekim.2011 at 01:00

hızlanma 14 hız 16 şeklinde değişebilir bence.

dribbling 10'a düşebilir. hiç doğru düzgün top sürdüğünü görmedim genellikle toplar önüne atılıyor.

pas da 11 veya 12 olmalı. bu kadar kötü bi pasör olduğunu düşünmüyorum. sürekli ileriye doğru pas atmayı düşünüyor. yaptığı hatalar bundan kaynaklı.
    dün mustafa'ya attırdığı goldeki pası ve kiev maçında edu yu defansın arkasına kaçıran pası
    dediğimi destekliyor. ek olarak geçen sene bursa maçında holosko'ya attığı ara pas. hatırlayanlar bilir.

ca sı artmasın diyorsanız finishing, long shots 1 er puan düşebilir. hatta finishing 2-3 puan bile düşebilir. stoke maçındaki gol şans eseriydi bana göre. rakip defans pozisyonu bozarken acele bi vuruş yaptı ve gol oldu. geçen sene karşı karşıya kaldığı pozisyonların çoğunu kaleciye nişanlıyordu(veya tribüne). geçen sene hatırladığım bi golü var; gençlerbirliği deplasmanı son dakikada kontraataktan skoru 2-0 yapmıştı. orda da net bi vuruş yapamamıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Heading 12--->13
    Long Throws 14--->13
    Penalty 12--->11
    Aggression 14--->15
    Bravery 16--->17
    Decisions 12--->11
    Influence 12--->11
    Positioning 12--->11
    Acc 16--->17
    Balance 14--->15
    Daha iyi oturur sanki

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Technique ve Crossing konusunda bu yıl kendini en az 2 puan geliştirdiğini düşünüyorum.Devamlı oynamaya başlayınca takımın en iyileri arasında yer almaya başladı.Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini ve disiplinini Stuttgart dönemindeki yaratıcılığıyla birleştirince komplike bir sağ bek olarak izliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Heading 12--->13
    Long Throws 14--->13
    Penalty 12--->11
    Aggression 14--->15
    Bravery 16--->17
    Decisions 12--->11
    Influence 12--->11
    Positioning 12--->11
    Acc 16--->17
    Balance 14--->15
    Daha iyi oturur sanki
    Veli konusunda olduğu gibi Hilbert konusunda da ilk değerlendirmemin yanlış olduğunu gördüm. Ben nasıl böyle şeyler söylemişim yahu

Acceleration'ının artmasını hala istiyorum,katılıyorum. Oldukça iyi bir hızı var. Yanlız yukarıda bahsetmemiş olduğum bir özellik var ki şimdi gördüğümde ciddi ciddi güldüm. Hilbert'in passing gerçekten 8 mi ? Gerçekten bu kadar mı rezil bir pasör Hilbert ? Yapmayın Allah aşkına,en az 3 puan artması hakkıdır. Long Shots ise 3 puan düşmeli. Şutları stad dışına gidiyor genelde CA'sı 135,PA'sı 140 yapılabilir bence.

*Hilbert konusunda bir devre izledikten sonra da asıl düşüncelerim bunlar Koray Abi,umarım yardımcı olabilmişimdir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Crossing özelliği 11e hatta 12ye çıkarılabilir.
    Passing'de aynı şekilde.
    Tackling'de de düzenleme yapılmalı.

Teknik özellikler genel olarak düzenlenmeli.
    Ca'sı da 5-6 puan artabilir.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hilbert profili genelde yapılmış yorumlara paralel olarak arttırılmıştır
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

decisions 12 çok fazla bence. inanılmaz akılsız bir futbolcu , en büyük zaaflarından biri bu, 8 lik falan bir değer almalı bence. anticipation 15 de çok fazla. bu değeri hakediyor olsa bence mükemmel bir kademe anlayışı olan bir hilbert izliyor olurduk hele de o hızıyla hızlanmasıyla, ki alakası yok yani.

Mesaj Yetkileri