Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314
391 ile 403 arası toplam 403 sonuç

Konu: FM 2012 Taktik ve Antreman hakkında soru-cevap odası

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    @KaRaBükLü KraL

Sağ ol cevap için, kontra atağı kaldırdım şu anda daha sonuçlar alıyorum, kontra atağı maçına göre mi açmak gerek acaba?
    Ben kendi adıma overload'da oynasam kontra atağı evete getirmem.Çünkü çabuk pas yapma amacı taşıdığından her takım yapamaz yapanda illa pas hatası yapar.Counter stratejisi dışında açmak bana mantıksız geliyor.Bence sende öyle yapmalısın

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by COLMAN20 View Post
    Lucien Favre taktiği lazım aslında.

http://www.youtube.com/watch?v=JAx9kYx8qo4
    O taktiğe ben uğraştım Emir kardeşimle ama tam olarak istenen futbolu oynatamadığımızdan fazla üstüne gitmedik.Ama yapan olursa da denemek isterim

Quote Originally Posted by COLMAN20 View Post
    Lucien Favre taktiği lazım aslında.

http://www.youtube.com/watch?v=JAx9kYx8qo4
    Sabrın varsa yapmayı dene, biz yaptık olmadı

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

İlk yarıda farkı açtıktan sonra ikinci yarıda daha fazla fark açamıyorum. Klasik Beşiktaş problemi gibi bir şey. Maçın ilk 21 dakikasında Necid Samsun ağlarına 4 gol birden gönderirken bu 4 golden sonra ikinci yarı 1 gol yiyip maksimum 4 şut çekebildim. İlk yarıda 4-5 gol attıktan sonra ikinci yarıda da 7'ye 8'e hatta 9'a gitmek istiyorum ama gidemiyorum. Ne yapmam gerekir?

Merhaba Arkadaşlar ;

Forumdan 4-4-2 taktiği indirdim fakat bu taktiği seçince maç esnasında kenar talimatlarını seçemiyorum, aktif gözükmüyo kenar talimatları sekmesi. Sebebi nedir acaba ?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by alperbt View Post
    Merhaba Arkadaşlar ;

Forumdan 4-4-2 taktiği indirdim fakat bu taktiği seçince maç esnasında kenar talimatlarını seçemiyorum, aktif gözükmüyo kenar talimatları sekmesi. Sebebi nedir acaba ?
    İndirdiğiniz taktik 'classic tactic' yani eski tip taktik modundadır. Kenar talimatları 'classic tactic' ile birlikte kullanılamaz.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Quote Originally Posted by futureless View Post
    İndirdiğiniz taktik 'classic tactic' yani eski tip taktik modundadır. Kenar talimatları 'classic tactic' ile birlikte kullanılamaz.
    teşekkür ederim. peki mantıklımı klasik taktik kullanmak ? şimdiye kadar memnunum gerçi taktikten ama kenar talimatlarıda etkili oluyodu .

4-2-3-1 oynuyorum, baya iyi de gidiyor. AMC'de advanced playmaker olarak Honda'yı oynatıyordum iyi de oynuyordu Mesut'u aldım yerine hiç etkili olamıyor, ona napıyım. Bi de inanılmaz poacher özellikleri olan bir regen keşfettim, barcelona daha oyuncu adam gibi oynamadan 20 milyon verdi, ama ben yararlanamıyorum adamdan

kalecimin kick(vuruş kabiliyeti düşük ) bu yüzden onu defansa kısa paslar atarak oyunu başlatmasını istiyorum bu yüzden distrubition ve pas style nasıl uygulamalıyım sizce ?

Arkadaşlar merhaba,

Bazı oyunculara sadece penaltı duran top ve sut antremanı yaptırmak mümkün müdür eğer mümkünse nasıl ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

11. Default

Quote Originally Posted by ufuj View Post
    Arkadaşlar merhaba,

Bazı oyunculara sadece penaltı duran top ve sut antremanı yaptırmak mümkün müdür eğer mümkünse nasıl ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    Penaltı, korner, serbest vuruş ve taç atışları sadece 'invidual training' ile geliştirilebilir. Şut antrenmanı normalde mevcut, ayrıca bitiricilik ve uzun şutlar yine invidual training bölümünde mevcut.
    Eski serilerde duran toplar için ayrı bir antrenman vardı, 2012'de bu bölüm kalktı. Invidual training için oyuncunun training-antrenman sekmesini açıyorsun, sol üst tarafta antrenör raporlarının altında ilgili bölüm. Ayrıca kulüp personelinden bilgi ve tavsiye de alabiliyorsun orada. (hangi özelliği yükselişte, hangi antrenmanı yapması uygun olur vs.)

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Arkadaşlar 30 yaşının üzerindeki oyuncular için bir antrenman programı önerebilir misiniz ?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar ben Karşıyaka'yı yönetiyorum; as takım ve rotasyon takımı olmak üzere 2 kadro kullanıyorum. Bu kadroların taktikleri, dizilişleri, duran top kullanıcıları farklı farklı. Ben as takım için taktikleri, dizilişleri, duran top kullanıcılarını ayarladım ve kadroyu (seçimi) kaydettim, daha sonra rotasyon takımının taktikleri, dizilişleri, duran top kullanıcılarını ayarladım ve o kadroyu da kaydettim (tabi ki farklı isimlerle). Ama sorun şu ki as takımı seçtiğimde bu taktikler, dizilişler, duran top kullanıcıları hep aynı kalıyor. Mesela Lazoviç as takımda korner kullanıcısı ama ben rotasyon takımını seçtiğimde yine Lazoviç kalıyor, halbuki rotasyon takımının korner kullanıcısı Jesus Manuel. Yani As takımı seçtiğimde as takımın taktikleri, dizilişleri, duran top kullanıcıları, rotasyon takımını seçtiğimde rotasyon takımının taktikleri, dizilişleri, duran top kullanıcıları geçerli olsun istiyorum Bunu düzeltebilmeyi bilen birisi var mı acaba?

Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314

Mesaj Yetkileri