Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
89. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

58 65.17%
  • İyi

18 20.22%
  • Vasat

7 7.87%
  • Hayal kırıklığı

6 6.74%
Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 102 arası toplam 102 sonuç

Konu: CarLos Fierro

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barahir View Post
    12.2.2 de deneyen varmı? 5. sezondayım daha profili 1 kademe atlamadı. Gol falan da atmıyo, napcaz biz bunu
    Fenerbahçe'ye getirdim 2. sezonun başında.İlk sezonunda 30 maç 17 gol 9 asist.Şu an oyunun üçüncü sezonu yani Fierro'nun 2. sezonunun başlarındayım , 4 maç 6 gol 1 asist.

Profili de bu durumda ;

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Beyler Fierro'yu tek forvet oynatıyorum. Kanatlarda Eduardo Salvio ve Jaime var Ortasahada Christian Ledesma , Regen DMC'dede Javi Garcia var. Tekte ne oynatıyım ? Ya da defansın arkasına sarkması için ya da adam geçip atması için ne yapmalıyım oynadığım Takım Malaga, Yıl 2017.

Nesil
    2009
    Yer
    bandırma

12.2 de 5 senede bu kadar gelişti . Bu profile rağmen 59 lig golü gibi uçuk seviyede oynayabiliyor. Aldığım wonderkid regenlere formayı kaptırmıyor hala.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu adam bu oyunun legal hilesidir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

her sene böyle bir veya bir kaç şişirilmiş oyuncu çıkıyor. biz ne carlos vela'lar, ne henri saivetler gördük yine bu meksikalıların martin galvan'ını unutmamak lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Önceki kariyerimde Malaga'ya alıp genç diye Youth takıma atmıştım. Sonuç:

43 maç 78 gol

milli takımları gezerken tesadüfen gördüm meksika milli takımında ve hemen transfer ettim.oyunun en iyi poacher'larından.ben de ben keşfettim sanıyorum meğer buralarda biliniyormuş bu adam

LEGEND

bir de bu adamda bir şey fark ettim,büyük takımlara karşı biraz çok gol kaçırıyor gibi.senede 60 gol falan atabiliyor ama kasımpaşa'ya 5 tane atıyorsa errtesi maç real'e karşı bayağı gol kaçırıyor.profili zaten süper,neden acaba?

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Gerçekten mükemmel, teşekkürler

harika bir yetenek çok iyi gelişiyor...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri