Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
45. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

27 60.00%
  • İyi

11 24.44%
  • Vasat

4 8.89%
  • Hayal kırıklığı

3 6.67%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Marc-André ter Stegen

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

15 maçta sadece 3 gol yemesi yeterli sanırım bu kaleciye güvenmem için : ) Önündeki stoperler Xulu - Mensah.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

barcelona izlemeye almış.
    (/s)

malagaya 6.5 M $ aldım bi sezon sonra 20 m $ ı geçti değeri fiyat-performans oranı çok yüksek

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ben 2013 de hem romero yu hemde bunu bedavaya aldım ikiside sözleşme yenilememişti romeronun arkasında yedek bekletiyorum romero 6 ay sakatlanınca onbire aldım gayet iyi oynadı.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

2016 yılından itibaren profilinin hakkını veriyor,daha öncesinde kullanmanızı tavsiye etmem ama 2016 dan sonra 10 sene kaleci aramazsınız

2015 te free olarak aldım şimdi değeri 16 m oldu worlwide oldu dahada artar zamanla

Nesil
    2006
    Yer
    11

Positioning 12
    Agility 12
    One on Ones 14
    Reflexes 15

Valla siz mi çok abartıyosunuz, yoksa benim kaleci anlayışım mı değişik çözemedim bir türlü.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Positioning 12
    Agility 12
    One on Ones 14
    Reflexes 15

Valla siz mi çok abartıyosunuz, yoksa benim kaleci anlayışım mı değişik çözemedim bir türlü.
    Hiç denemedim ama iletişim özellikleri iyi, konsantre olma cesaret filan yüksek oralardan kazanıyordur muhtemelen.

Positioning 12
    Agility 12
    One on Ones 14
    Reflexes 15

katiliyorum bu adam alıncagina huddershifieldde alex smithies var 160 pa si 2.1 oyun basi fiyati buna oluyor suan hannover yonetiyorum Ron-Robert Zieler kalecim bu arkadars ve bi kaleci bukadar sacma goller yemez joe lewis vardi ing 2.liginde reflexleri iyi hava topları hepsini aliyordu gene onu alıcam o tarz bi kaleci bulamazsam

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Positioning 12
    Agility 12
    One on Ones 14
    Reflexes 15

Valla abi bu saydığın özellikler önemli,düşük gibi görünüyor ama oyunun iyi özellik diye tabir ettiği rakamlar arasında(11-15),diğer özellikleri şahane zaten,

Bedavaya aldım,32 m euro teklif ettiler satmadım valla ayrıca şampiyonlar ligini almamda kilit rol oynadı oyundaki Casillası anımsatıyor ama 24-25 yaşından sonra açılıyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri