Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

19 55.88%
  • İyi

10 29.41%
  • Vasat

1 2.94%
  • Hayal kırıklığı

4 11.76%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Leandro Damião | St | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Leandro Damião | St | 21

Adı Soyadı : Leandro Damião da Silva dos Santos

Kulüp : Internacional

Pozisyonu : St

Çok sağlam ve dengeli bir profile sahip gerçekten.Hele ki henüz 21 yaşında olduğunu düşünürsek.Yalnız tek sorun klübünden aldığı yıllık ücreti.Bu Avrupa'da gelebileceği takımların kalite ortalamalarını biraz daha yukarıya çekiyor.Hemen her rolde oynayabilecek özelliklere sahip.Ama ben düşünmeden Poacher oynatırım.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Mükemmel adam.

Direk poacher ama scout'un verdiği dereceye göre alacağım bir oyuncu. İyi bir gelişme gösteremesse sıradan bir oyuncu olarak kalır.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

fener kariyerimde etmedigim teklif kalmadi 2. senemde 20 milyon € ya kadar ciktim kulübü bir türlü kabul etmiyor nedense.

Nesil
    2005
    Yer
    bilecik

Profilde gördünüz kişi bi insan değil.Adam tam bir gol makinası geçen seneye göre çok çok süper bir profili var. %100 almanız gereken bir oyuncu tabi paranız yeterse....

Scoutun raporuna gore hulktan daha iyimis

valencia kariyerimde transfer listemin ilk sırasında ama çok para istiyorlar. ikinci sezon iyi bir bütçe verirlerse internacional'ın kapısını bir kez daha çalıcam her ay övüyorum, radardasın diyorum ayartıyorum inş. salarlar artık

yeri burası değil ama bu poacher için gereken özelliklerden hangileri en önemlileri?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Complete Forward olarak koyar forvete, arkama yaslanır izlerim. NASI ADAM LA BU BÖYLE
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by seventy2 View Post
    yeri burası değil ama bu poacher için gereken özelliklerden hangileri en önemlileri?

Resimde koyu renkle belirtilmiş olan özellikler en gereklileri.

Daha bugün Tottenham'a aldım 23 milyona daha birşey yapamadı poacher oynatıyorum klasik
    4-4-2'de

3. sezonda Galatasaray'a almıştım. (7 milyon euro civarı bir bonservis ile) Tam bir gol makinesi. Türkiye'de gol kralı olmasının dışında Avrupa maçlarında da çok iyi performans sergiledi.

gs.ye ikinci sezonumda almak için 21M€ ye kadar cıktı vermiyolar nasıl iş

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dorkhu View Post
    gs.ye ikinci sezonumda almak için 21M€ ye kadar cıktı vermiyolar nasıl iş
    25 versen kabul edeceklerdi ama Türkiye'ye gelmiyor zaten.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

İlk sezonun devre arasında 17.5M euro'ya takımı kabul ediyor ama oyuncu bir fiyat istemiyor bana önerttiriyor. Yıllık 3.5M euro önerdim direk konuşmayı terk etti

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

2020

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok iyi golcü ama çok kaçıran bir golcü. Akıl almaz goller kaçırıyor, ama birde inanması zor goller atıyor enteresan bir oyuncu yani. Porto'da ilk sezonumda gol kralı oldu 25 gol ile.

Nesil
    2005
    Yer
    bilecik

Exclamation

Quote Originally Posted by ibo View Post
    3. sezonda Galatasaray'a almıştım. (7 milyon euro civarı bir bonservis ile) Tam bir gol makinesi. Türkiye'de gol kralı olmasının dışında Avrupa maçlarında da çok iyi performans sergiledi.

Bu oyuncu hiçbir zaman türkiye ligine gelmez ve 7 mil euro asla birbirinizi kandırmayın 4 yıl international ile kariyerim oldu gittiği takımlar worlwide takımlar ve asla 30 milyom eurodan biraz aşağıya verirler sen 7 milyon euroya anca cristian benitez'i alırsın...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Cm 3-4'de Todorov'dan sonra bu kadar tuttuğunu atanını görmemiştim.Şaka gibi bu adam.Kafa golü atıyor, defanstan topu kapıp atıyor, kaleciyi çalımlıyor.Bug gibi resmen.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Cm 3-4'de Todorov'dan sonra bu kadar tuttuğunu atanını görmemiştim.Şaka gibi bu adam.Kafa golü atıyor, defanstan topu kapıp atıyor, kaleciyi çalımlıyor.Bug gibi resmen.

hocam hangi rolde oynattın da bu kadar gol attı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

2-3 gün önce Liverpool'la başladım Caroll hiç tarzım olmayan bir futbolcu olduğu için sattım Damiao'yu aldım ama bazen öyle goller kaçırıyor ki yuh diyorum. Bana biraz istikrarsız geldi tek gol attığı pek olmuyor 2 atıyor 3 atıyor ama bi bakıyosun 2-3 hafta 5.9-6.3 arası gidiyo kaçırdıklarından dolayı. Acaba plase eğitimi falan verilse daha mı faydalı olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bu tür adamları klasik taktikte oynatın derim rol falan vermeyin anca öyle verimli olur
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Bu tür adamları klasik taktikte oynatın derim rol falan vermeyin anca öyle verimli olur
    Sen rol vermezsen oyun rastgele bir rol verir, öyle şey mi olur Bu profildeki oyuncular complete forward rolünde oynar, çok da güzel oynar...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Klasik taktikte oyun rolu neden keni versin ki?Klasik taktikte rol yok oyuncunun her komutunu kendin belirliyorsun.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Klasik taktikte oyun rolu neden keni versin ki?Klasik taktikte rol yok oyuncunun her komutunu kendin belirliyorsun.
    Klasik taktikten kastınız nedir?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Şu oklu taktik sağ tıklayıp rol vermeden önce ki sürümlerde kullanıyorduk Benim bildiğim o taktikte rol falan yoktu oyuncu ayarlarına göre hareket ediliyordu

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Pc basinda olsaydim gosterirdim ben klasik taktik kullaniyorum.Klasik taktik bu rol vermeli,taktik yaratma ekranin olmadigi donemdekitaktik.

Taktigi kaydettiginiz yerden eski taktige donebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ayrıca klasik taktikte saha içinde ki komutlarda kapalı oluyor kullanamıyorsunuz

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    hocam hangi rolde oynattın da bu kadar gol attı ?
    Damiao'nun oynayamayacağı rol yok zaten.Ama ben Poacher oynattım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Klasik taktike de oyuncu rolleri ver fakat forvette iki çeşit Santrafor , Forvet gibi oyuncu talimatlarına girince sağ üstte çıkıyor.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri