Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
1. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

0 0%
  • İyi

1 100.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Teko Modise | Amc-Mc | 28

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Teko Modise | Amc-Mc | 28

Adı Soyadı : Teko Modise

Kulüp : Sundowns

Pozisyonu : Mc-Amc (Mr-Amr)

Düşük seviyeli liglerde, özellikle takıma kısa vadede seviye atlatmak adına çok yerinde bir transfer olur.Bilhassa fiyatı çok uygun.Inside Forward rolünde denemenizi öneririm.Bunun dışında Playmaker olarakda oynayabiliyor.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Fenerbahçe'ye rotasyon olsun diye aldım, ancak çok sakatlık olunca sık sık onbirde şans verdim. Pek asist yapamadı ama kötü de oynamadı. Topu alıp en uygun pozisyondaki arkadaşına veriyor, Maldonado tarzı bir oyuncu : D
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Maldonaldoyla uzaktan yakından alakası yok. STSLde büyük takımlarda iyi bir alternatif olabilir gibi duruyor.

Galatasaray'a aldım forvet arkasında inside forvet-support olarak oynatıyorum ilk maçında 3 asist yaptı öneririm.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

çok talibi var ufak bir takımın alması çok zor. yıllık 1M kontrat istedi.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

iyi bir oyuncu mc-amc-amr oynuyabiliyor paylasim icin tesekurler

Mesaj Yetkileri