Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
8. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 12.50%
  • İyi

5 62.50%
  • Vasat

1 12.50%
  • Hayal kırıklığı

1 12.50%
1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Vitinho | St | 17

Default Vitinho | St | 17

Adı : Vitinho

Klüp: Botofago

Görev: Poacher Man ya da Target Man olarak oynatırsanız ilerideki Samuel Eto'o oalcaktır. Çok hızlı bir gelişme gösteriyor bu oyuncu ve sizi aldığınıza asla pişman etmez. Oyun başında 425 K ile hemen hemen her takıma alabilirsiniz ona sadece orta yapılacak yere koşmasını ve arapası atılmasını ayarlayın ve 3 sene içinde bir sezonda kaç gol attığını izleyin.
    Ben ilk Botofago'da keşfettim ve 3 sezonda çok iyi performans sergiledi. Şimdi Nottingham Forest 'a aldım ama 18 yaşında gelecek maalesef. Buradaki gelişimini de ss olarak koyarım

Last edited by hally : 03.Kasım.2011 at 05:13

osmannuriguzel Misafir

Galatasaray'a aldım ama oynayacak fırsatı olmadı fazla. 3 maç as 4 sonradan girdi, 1 gol 1 assist yaptı. Potansiyeli iyi gibi yine de.

oyunun ilerleyen bölümlerinde bol bol fırsat veriniz bende şu anda wonderkid oldu 20 yaşında

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

almaya değer bi forvet

osmannuriguzel Misafir

Orta seviye takımlar kesinlikle almalı ama sabırlı olmaları lazım. 22'sinden sonra bile önemli ölçüde gelişiyor. Bir üsteki profile yetişmesi için ortalama bir antrenman teknolojisiyle yılda 12 13 maçtan aşağı oynamamalı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ilerleyen yıllarda gerçekten çok iyi gelişiyor.... özellikle kısa yerden paslarla oynuyor ve sık sık ara pas atan bir takım varsa bu oyuncu çok ideal...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bayağı iyi bir oyuncu oluyor ama stamina handikabı çözülmeli... İlk 3 yıl 2 maç üst üste çıkartamıyor.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

2015 senedinden profil gecmisi ve nereye transfer oldugu )

Bu Profil

Buda Geçmiş

Mesaj Yetkileri