Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

2 66.67%
  • İyi

0 0%
  • Vasat

1 33.33%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Ideye Brown | St | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Ideye Brown | St | 22

Adı Soyadı : Ideye Aide Brown

Kulüp : Dynamo Kyiv

Pozisyonu : St

Geçen sene Ligue 1 de 15 gol atma başarısı göstermişti.Bunun üzerine Kev lig standartlarının üzerinde bir bedelle kadrosuna kattı Brownu.Yaşı göz önüne alındığında fiyatı çok fazla göze batmamalı.Hele ki gelişeceğini düşünürsek.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Bu nasıl bir adamdır böyle. 2. sezonda Galatasaray'a aldım. Ligde ilk maçta Buca'ya 4 gol attı. 2. Maçta Trabzonspor derbisinde 5 gol birden attı. Ideye sayesinde gol yollarında sıkıntım kalmadı gibi gözüküyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ibo View Post
    Bu nasıl bir adamdır böyle. 2. sezonda Galatasaray'a aldım. Ligde ilk maçta Buca'ya 4 gol attı. 2. Maçta Trabzonspor derbisinde 5 gol birden attı. Ideye sayesinde gol yollarında sıkıntım kalmadı gibi gözüküyor.
    Ne kadara almıştınız acaba ?

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Ne kadara almıştınız acaba ?
    9 Milyon € ücretle aldım.

Pahalıymış yav.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Afrikalı oyuncuların hepsi böyle oluyor alıştım ben artık
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by GALATAS4R4Y View Post
    Pahalıymış yav.
    İlk yıl belki daha uygun fiyatla alınabilir ben 2. sezon transfer ettim.

Şu an ligin ilk yarısını bitirdim. 16 maçta 15 gol ve 4 asist ile oynadı. Trabzonspor'a 5 gol birden attı ama bazı maçlar yokları oynuyor. Tek sorunu istikrarlı oynayamaması sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaslar genelde cok yprum yazmam ama bu adam ıcın bende bır kac cumle kurmak ıstedım

oncelıkle bende 2. sezonumda aldım galatasaraya ve bıraz pahalıya geldı bana ama ınanın gol yollarındakı sorun cozuldu karsı karsıya pozısyonlarda mukemmel bır kac ozel ıdman programıyla cok daha ıyı ısler yapıoyor

suan sezonun ortasındayım ve 11 macta 17 golu var

Mesaj Yetkileri