Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 33.33%
  • İyi

1 33.33%
  • Vasat

1 33.33%
  • Hayal Kırıklığı

0 0%
1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Adili Endogan - ST

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Adili Endogan - ST

Adı Soyadı: Adili Endogan

Pozisyon: ST

Kulüp: Grasshoppers

Uploaded with ImageShack.us

Yorum:

Tam bir Deep-Lying Forward. Oyunda Next Aykut Kocaman falan gibi şeyler dese de, bence bu adam sol ayağı, pas yeteneği, uzaktan çektiği teknik şutlarla attığı güzel golleri ve sürekli takipçiliğiyle bana Raul'u andırıyor.
    SS 2012 Decemberdan maalesef. Daha öncesine dair ve daha sonrasına dair SSler de ekleyeceğim. Galatasaray'a 6 M Euro'ya aldım ve pişman değilim. Görev verdiğim her maçta beni kendine hayran bıraktı. Bu oyunda en yetenekli Türk forvetlerden bence

Bu oyuncuyuda veritabanında çıkarmak mesele zaten illaki isviçre ligini açmak gerekiyo galiba.

geçen seride'de adili sorundu. ya cok iyi ya cok kötü oyuncuyu db de cıkarmakta bı sorun zaten. gecen sene zaten random verılmıstı butun ozellıklerı ıns bu sene boyle degıldır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar isviçre ligini açmanız gerekmiyor ki Yahu oyunu kurarken database ayarlarında small bile yapsanız, add all players from nationality diyerek turkey'i seçin ve bütün türk oyuncular yüklensin oyunda

Forvet Trequesta için biçilmiş kaftan.Bu sene yaptığım ilk transferlerden.Pek fazla gelişmiyor açıkçası ama bu haliyle bile Türkiye liginde sizi sırtlayacaktır.Denemeye değer..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Redrum View Post

Tam Benim İstediğim Tarzda Biri Eğer Bende de Böyleyse Hemen Almaya Çalışacağım. Şu Özellikler Next Mustafa Pektemek

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

3 seneye falan iyi bir oyuncu oluyor hem milli takımda hem de 3 büyüklerde çok rahat oynayabilecek topçu oluyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Tam Benim İstediğim Tarzda Biri Eğer Bende de Böyleyse Hemen Almaya Çalışacağım. Şu Özellikler Next Mustafa Pektemek
    Next M. Pektemek ?
    Bu profil pektemekten çok daha iyi ayrıca tarzları çok farklı

Nesil
    2007

Gördüğüm anda 1 MN Euro'ya kaptım.Umarım gelişir Şu an için yedek oynuyor ama fena değil oynadığı maçlarda...

Mesaj Yetkileri