Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 25.00%
  • İyi

2 50.00%
  • Vasat

1 25.00%
  • Hayal Kırıklığı

0 0%
1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Dominique Malonga | St | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Dominique Malonga | St | 22

Adı Soyadı : Dominique Sossorobla Malonga

Kulüp : Cesena

Pozisyonu : St (Aml-Amc)

Geçen seride biraz daha hızlıydı ve mental özellikleri daha zayıftı yanlış hatırlamıyorsam.Bu yıl daha dengeli bir profile ulaşmış.Klasik Poacherlerin aksine hava toplarında ezilmez hatta sürpriz gollerde atabilir.Benim bu yıl kesinlikle denemek istediğim oyunculardan biri.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Poacher için ekstra özellikleri var anormal goller atabilir poacher için ama normal gollerde atamayabilir poacher için. Dribbling ve First Touch düşük poacher için.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu tarz poacher'lara bayılıyorum, Malonga'yı da çok beğendim. Deneyeceğim bu oyuncuyu.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Denedim ve verim aldım..S.Doumbia yedeği olarak geçen sene 10 gol attı..Poacher oynadı...İlk yıl kiralık gayet faydalı..İkinci yıla transfer ettim..

Nesil
    2006
    Yer
    11

İlk yıl ağırlıklı olarak kanatta Ins Forward oynattım.Aslında bu adam tam benim tarzım bir Poacher ama genç Sanogo gelişsin diye ona daha çok şans verdim.Ara ara forvete Malonga'yıda koydum ve ilk yıl attığı gollerin çoğunu forvette attı.Bu yıl Sanogo'nun gelişimine bir mola, deyip Malonga'yı sadece St (maç içi tt değişiklikleri haricinde) oynattım ve 89-90 sezonundaki 30 gollük Jean-Pierre Papin'in ardından 29 golle Ligue 1 kurulduğundan beri en fazla gol atan 2. gol kralı olarak tarihe geçti.Mükemmel bir Poacher, mükemmel.Sene başı 3.5 gibi bir rakama veriyorlar.Şiddetle tavsiyemdir.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2005
    Yer
    bilecik

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    İlk yıl ağırlıklı olarak kanatta Ins Forward oynattım.Aslında bu adam tam benim tarzım bir Poacher ama genç Sanogo gelişsin diye ona daha çok şans verdim.Ara ara forvete Malonga'yıda koydum ve ilk yıl attığı gollerin çoğunu forvette attı.Bu yıl Sanogo'nun gelişimine bir mola, deyip Malonga'yı sadece St (maç içi tt değişiklikleri haricinde) oynattım ve 89-90 sezonundaki 30 gollük Jean-Pierre Papin'in ardından 29 golle Ligue 1 kurulduğundan beri en fazla gol atan 2. gol kralı olarak tarihe geçti.Mükemmel bir Poacher, mükemmel.Sene başı 3.5 gibi bir rakama veriyorlar.Şiddetle tavsiyemdir.

oyucunun driblingi 12 diye korkmayın samuel etoo kadar iyi taşıyor topu size tavsiyem oyuncuyu kadronuza mutlaka katın...en önemlisi bu oyuncudan daha iyi forvet oyuncunuz olabilir ama performansının zirvesinde kesinlikle kesmeyin yoksa oyuncuyu kaybedersiniz...anjiye aldım 22 maçta 18 gol attı...arkadaşın dediği gibi şiddetle tavsiye ederim...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yoğun çabalar sonucu Montpellier'e transfer ettim. Giroud - Malonga kullanmayı düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

@ Lim10 - 2 senede nasıl finishing'i 12'den 16'ya çıkardın ?

Edit : Senin yama son sürüm değil galiba. Son sürümde finishing 12 ve saç baş yolduruyor. Öyle 20-30 gol civarı attığını görmedim Saint Etienne almıştım 10 gol civarını gördü bir sezonda.

Nesil
    2006
    Yer
    11

@Addo
    Evet benim yama 12.0 ve sezonun ilk maçına golle başladı yine.Çok etkili bir forvet gerçekten.Bana bu yama olayları bu yüzden saçma geliyor işte.Seriye 16 Fin. ile başlayan bir adama ne oluyorda 4 puan birden düşürüyorlar yada tam tersi.Bu yüzden yamaları sevmiyorum.Sanki yeni bir sezonmuşcasına farklılıklar oluyor genelde.

@Kapalı
    Montpellier'in kadrosu gerçekten çok iyi.Ben o takımda bu yıl (Fm baz aldığımızda) Lille'in Fransa Ligindeki şampiyon olduğu seneki kadro potansiyelini görüyordum.Gerekirse Giroud'u kes (şayet tek forvet oynuyorsan) ama Malonga'dan vazgeçme.Hoş çift forvet oynuyorsan biçilmiş kaftanlar.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

bu adam 2008 de çok deli gibi gelişiyor notlarımın arasına yazayımda belki ilerleyen yıllarda lazım olabilir

Mesaj Yetkileri