Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

12 41.38%
  • İyi

7 24.14%
  • Vasat

7 24.14%
  • Hayal kırıklığı

3 10.34%
1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Yaya Sanogo

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Default Yaya Sanogo

Ad Soyad: Yaya Sanogo
    Klup: AJ Auxerre
    Pozisyon: ST
    Oyun başı satış fiyatı: € 3.3 milyon

13-05-2012 Profil(Besiktas kariyerimde):

Turk takimlarinin vazgecilmez oyuncusu.. Hep biri alir bunu

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

1 Ocak 2016

1.92'lik harika bir poacher. Kişiliğinden dolayıda potansiyeline geliyor genellikle. Bende sezonda toplam 10 maç bile oynayamasa bile sürekli gelişiyor, sıkıntıda yaratmıyor. Gelişimini tamamlayınca Sow'u yollayıp bunu 11'e alcam. Bedava alındığınıda düşünürsek çok iyi bir seçenek.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Sivasspor'a direk veya kiralık gelirmi ?

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Sivasspor'a direk veya kiralık gelirmi ?
    Kaçıncı sezonda ?

Adam hunharca gol atıyor ve daha mart ayının başındayım. Rekorları alt üst etti.

Bende Çamaşır Makinesi Çıktı. Sözleşmesini Feshettim 2 Sezondurda Hala Boşta ve İfla Olmaz Artık Heralde 1-2 Sezon Daha Kimse Almazsa Bırakır Futbolu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bende Çamaşır Makinesi Çıktı. Sözleşmesini Feshettim 2 Sezondurda Hala Boşta ve İfla Olmaz Artık Heralde 1-2 Sezon Daha Kimse Almazsa Bırakır Futbolu
    çok şaşırdım benim hiç bi kariyerimde ben alsam da almasam da hiç fos çıkmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

bendede fos çıktı.wilfried keserek çok şans verdim.ama değerlendiremedi.Allah'tan kiralık almıştım.devre arası floryadan bavuluyla yolladım.birdaha geri dönmemek üzere.

galatasaraya ilk sezon kiraladım. ikinci sezon bonservissiz imza attı. Şu anda idman programı dahilinde a2 de. ama çok çabuk gelişiyor. seneye yararlanırım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Oyunun 2.sezonunda 2 senelik kiraladım Inter'den. Almeida'nın sakatlanmasıyla ilk sezonunda 25 gol ile gol kralı oldu. Harika bir poacher.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Gelişimi çok hızlı.Açıkçası geçen sene pek katkı yapacağını düşünmüyordum ama genç yaşına rağmen iyide bi ortalama tutturdu.Arsenal, Barça, Manu peşinde.100M'de verseler vermiycem o ayrı.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Sezon başında Man.Utd almıştı ordan da Tottenham'a satmışlar. Oyun içinde bu kadar gelişebilmiş yalnız işi bilen birinin elinde çok daha iyi olabilirmiş. Bu boy, bu hız, bu bitiricilik kaç forvette var ki?

Karşı takımın defansıyla dalga geçiyor ve henüz ilk sezonum. Kaçırmayın derim.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Oyunun 2.sezonunda 2 senelik kiraladım Inter'den. Almeida'nın sakatlanmasıyla ilk sezonunda 25 gol ile gol kralı oldu. Harika bir poacher.
    İkinci sezonunda ligde 22 gol attı toplamda 30 golü falan var. Kiralık süresi doldu şimdi tamamen transfer etmeye çalışacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Bu adamdan bir türlü tam olarak faydalanamadım..

Lens kariyerimde Man. City almış Rangers'a 2 yıllık kiraya vermiş orda 2 sezonda toplam 50 lig golü vardı, soruşturayım dedim verdiler 4,5 M €'ya ancak yine verim alamadım yine..

Fakat oyuncunun piyasası çok çok iyi zira 2 sezonda 15 golü geçmemesine rağmen 16,5 M €'ya Fiorentina'ya satmıştım..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Oyunda her zaman ilk transfer edilen bu oluyor

40 maçta 60 gol 15 asist yaptı

Mesaj Yetkileri