Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

8 47.06%
  • İyi

6 35.29%
  • Vasat

2 11.76%
  • Hayal kırıklığı

1 5.88%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 34 sonuç

Konu: Erick Torres Padilla

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Erick Torres Padilla

Adı Soyadı Erick Torres Padilla

Yaş 18

Kulüp Chivas

Değer 1.9 M

profilini görünce muhakkak paylaşmalıyım dediğim bir oyuncu deneyen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim bende takımıma kazandırmaya çalışacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    11

5 gündür masaüstünde duruyordu SSsi.Ha paylaşıcam, ha paylaşıcam derken sana nasip olduÇok kaliteli bir genç.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bende tam payLaşmak üzere aLana girdim ve payLaşıLdığını gördüm. Harika bir Meksika yeteneği daha.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Teknik özellikleri biraz artış gösterirse çok kaliteli bir oyuncu olur. Gerçi bu haliyle bile baya iyi bir oyuncu. Genelde AMC oynayan oyuncular fizik yönünden zayıf olurlar ama bu adamın en güçlü yanı fiziği ve atletizmi.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Amc'de atak olarak oynatıyorum.Yeterli bir performans gösteriyor iyi

bu adam poacher veya insida forveti daha iyi oynamaz mı?

poacher olarak süper ligin tozunu attırıyor

Ben 3 lü forvet oynuyorum forvetin sağında pivot bi oyuncu orta da advantace forvet ve solda Trequesta olarak.Erick Torres ve carlos fierroyu değişmeli olarak ( birini Trequesta birini advantace) oynatıyorum.İkisinden de aldığım verim inanılmaz. Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama imace shack hata verip durdu yoksa 2014 yılında ki profilini ve asist-gol sayısını eklicektim. Kısacası kesinlikle almanızı öneririm.Ele avuca sığmaz bişey.

o değilde abi bu chivas nasıl bi takımmış ben harbiden çözemedim. bune anasını satıyım wonderkid olmayanı dışlıyolar heralde

Quote Originally Posted by prophet21 View Post
    o değilde abi bu chivas nasıl bi takımmış ben harbiden çözemedim. bune anasını satıyım wonderkid olmayanı dışlıyolar heralde
    Aynen valla ben de kaç tane regen çıktı worderkid seviyesin de.Adamlar oyuncu yetiştirme merkezi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uploaded with ImageShack.us
    İnsan değil bence.

Başlıkta AML-ST Yazıyor.Profilde AMC-ST Gözüküyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

o benim hatam

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Chivas'tan da ne oyuncular çıkıyor be.

Arkadaş bu oyuncuyu gördüm teklif atıcam devam et dedim bir 2 gün sonra Olympique Lyon kapmış o an bitdim

şu türkçe profillerden hiç bir şey anlamıyorum. çevirirken özelliklerin yerlerini değiştirmeden yapamıyorlar mı?

bu adamı beşiktaşa 10m ye aldım forvet arkası 10 numara oynattım ve ilk maçında galatasaraya karşı 3 asist yaptı yalnız antreman konusunda bana sıkıntılar cıkarıyor cok agır olmamasına ragmen antremanın agırlıgından sikayetçi kendileri

Daha önce de anlatmış ama resim ekleyememiştim.Buyrun arkadaşlar Torres ve performansı.

Daha da gelişmesini bekliyorum

Çok fena oynuyor deneyin.

Quote Originally Posted by malpince View Post
    bu adam poacher veya insida forveti daha iyi oynamaz mı?
    bende AML ekleyıp inside forward oynatmayı dusunuyorm ..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

intere adamlar 725 k ya satmışlar ya biz satın alsak 10 dan aşağı vermezler fnin garpiliği

arkadaşlar erick torres resmen beni büyüledi trabzonspora gelecek için transfer etmistim ilk basta oynatmak aklımın ucundan bile geçmiyordu alanzinho sakatlandıkdan sonra takıma bı kattım bir dahada alanzinho formayı alamadı erick torresden ilk sezonda bu özelliklerine ragmen bu kadar gol ve asist yaptıysa amc de gelecek sezonlarda bu oyuncuyu tutmak imkasnız gibi birsey olur bir amc ariyorsanız bu oyuncuyu kesınlikle almalısınız

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

bir bende iyi oynamıyor bu oğlan. http://www.fm-base.co.uk/forum/footb...er-2012-a.html taktiğim bu

23. Default

Az önce biten karşılaşmada Chivas Cruz Azul'u 2-1 yendi, gollerden birisini El Cubo attı Gerçekten çok yetenekli, fazla kalmaz Chivas'ta 1-2 yıl içinde Avrupa'da büyük bir takımın kadrosunda görürüz. Diğer süper yetenek Carlos Fierro'da ikinci yarıda oyuna girdi, hakikaten çok farklı oyuncular sahada belli ediyorlar kendilerini.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Az önce biten karşılaşmada Chivas Cruz Azul'u 2-1 yendi, gollerden birisini El Cubo attı Gerçekten çok yetenekli, fazla kalmaz Chivas'ta 1-2 yıl içinde Avrupa'da büyük bir takımın kadrosunda görürüz. Diğer süper yetenek Carlos Fierro'da ikinci yarıda oyuna girdi, hakikaten çok farklı oyuncular sahada belli ediyorlar kendilerini.
    +1

wenger ve ferguson gibi yetenek avcılarının listesindedir büyük ihtimal

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bizim yöneticiler hiç fm oynamyor mu al şunu zamanında geliştir işte

26. Default

FM oynasalar ne olur usta, yar etmezler bizim takımlara bu gençleri Ancak FM'de alırız 17-18 yaşında bu olgunluğa bu mentaliteye onları ulaştıran koçlarını transfer etmek lazım aslında. Yetenek her yerde, önemli olanı onu işleyip parlatabilmek.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

amc değil de, forvet oynatıyorum. 4-5-1 amc ve kanatlı sistem. target man kendisi, amc trequartista. mc'lerin her ikisi de oyun kurucu. yani arkadaki 5 li ara paslarla torres'e çalışıyor. adam ilk maçında 5 gol attı
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

o taktikle zaten takım olarak gol atman kolay bir şey değil hocam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Bir Torres'te benden gelsin

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post