Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 20.00%
  • İyi

2 40.00%
  • Vasat

1 20.00%
  • Hayal kırıklığı

1 20.00%
1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Kevin De Bruyne | Amc | 20

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Kevin De Bruyne | Amc | 20

Adı Soyadı : Kevin De Bruyne

Kulüp : Genk

Pozisyonu : Amc (Mc-Mr-Ml-Aml-Amr-St)

Yorum yapmaya gerek görmüyorum bu oyuncuya.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Antrenmanlarda fizik takviyesiyle muazzam bir dereceye yükselebilcek ender oyunculardan. Paylaşım için teşekkürler
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Böyle oyuncuların stamina değerlerinin düşük olması tercih konusunda beni çok zorluyor. Kararsız kalıyorum almakta. Elim gitmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Sağlık kontrolleri için başkent Londra'ya gelen 20 yaşındaki orta saha oyuncuyla 6,7 milyon sterlin karşılığında 5,5 yıllık anlaşma sağlandığı belirtildi.

Chelsea aklı başında transferler yapmaya başladı.Da 1-2 sene daha Fmde faydalansak fena mı olurdu?

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Chelsea Lukaku'dan sonra De Bruyne'yi de bir takıma kiralamak isteyecektir. Sağlam bir pilot takım lazım.

Quote Originally Posted by COLMAN20 View Post
    Chelsea Lukaku'dan sonra De Bruyne'yi de bir takıma kiralamak isteyecektir. Sağlam bir pilot takım lazım.
    Stoch vari herhalde bu adam fiziksele bakarsan ... Pilot takimdan donunce bu sefer galatasaray kapip stoch un intikamini alabilir

Nesil
    2006
    Yer
    11

Sene başı sakatlığından da yararlanarak 2.5 M$'a aldım(12.0).Neredeyse bütün sezon boyunca kanatta Inside For. olarak kullandım.Sezonun bitmesine yakın taktiğimi değiştirdim ve bu kez Amc mevkisinde Inside olarak kullandım.Kanatta gösterdiği performans rezildi.Ne gol attı ne asist yaptı.Ama Amcye çekince Ssde gördüğünüz 5 golün 3ünü bu mevkide oynadığı 6 maçta attı.2. sezonunu tamamladı takımda ve bu 2 yılda vasattı açıkçası.Yani profilinin yarısını oynasa çok şeyler yapar ama maalesef.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Kesinlikle hayal kırıklıgı oldu benim için.20 milyon euro gibi bir ücrete aldım ne AMC ne kanat hiçbir mevkiide etkili olamadı serbest bırakmak zorunda kaldım.Fm hayatım boyunca yaptıgım en berbat transfer diyebilirim.

Mesaj Yetkileri