Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

6 54.55%
  • İyi

3 27.27%
  • Vasat

1 9.09%
  • Hayal kırıklığı

1 9.09%
1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Alberto Paloschi | St | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Alberto Paloschi | St | 21

Adı Soyadı : Alberto Paloschi

Kulüp : Chievo

Pozisyonu : St

Henüz 21 yaşında Poacher için gerekli mental özelliklerinin hepsi 16.Potansiyeli yüksek olan bir genç.Bana göre oyunun en iyi forvetlerinden.Hele klübünün "Chievo" olması iştahımı daha da kabartıyor.Geçmiş yıllardaki Co-owned muhabbetlerinden kurtardığı için Chievo'ya teşekkür etmeliyiz sanırım.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Geçmiş serilerde mutlaka takımıma katardım bu seride hiç denemedim ama severim bu elemanı sağlam poacher
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

fm 2010'dan beri forvetlerin fiyat performans oranı en yüksek ismi. eğer elinizi çabuk tutarsanız beleşe geliyor sene sonunda.

Geçen seride tam bir azmandı. Ama bu seride bir kere aldım takımıma. Çok gol pozisyonuna giriyor ama bir o kadarda kaçırıyor. Hani Türkiye ligi için filan iyide Avrupa için yetmez.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çok dehşet oynuyor.İki maç oynadı 6 gol attı.Allah korusun diğer takımları birde sene sonunda beleşe aldım
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

4. sezonumda doumbia takımı(hoffenheim) kabul etmediği için 13m€'ya aldım, 6 maç 10 gol ile oynuyor açıkçası çok beğendim.

Nesil
    2006
    Yer
    11

En büyük şanssızlığı önünde Doumbia gibi bir adamın olması.Sürekli rotasyonda kullandım ilk başlarda ve etkili değildi.Profilinin hakkını veremiyor diye düşünüyordum.Taki Doumbia sakatlanana kadar.Yaklaşık bi 10 maça ilk 11 başladı ve attığı gollerin neredeyse tamamını bu süreçte attı.İlk 11 oynayabileceği takımlarda parmak ısırtır.Kaleciyle karşı karşıya çok soğukkanlı davranıyor.Sezon başı Chievo 3.5'a falan veriyor genelde.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    En büyük şanssızlığı önünde Doumbia gibi bir adamın olması.Sürekli rotasyonda kullandım ilk başlarda ve etkili değildi.Profilinin hakkını veremiyor diye düşünüyordum.Taki Doumbia sakatlanana kadar.Yaklaşık bi 10 maça ilk 11 başladı ve attığı gollerin neredeyse tamamını bu süreçte attı.İlk 11 oynayabileceği takımlarda parmak ısırtır.Kaleciyle karşı karşıya çok soğukkanlı davranıyor.Sezon başı Chievo 3.5'a falan veriyor genelde.

bu adama quickness çalıştırmak gerekli bence. onu yapsaydınız daha etkili olurdu bence.

ayrıca finishing, dribbling, teknik konusunda biraz eksikleri var. decisions'u da iyi olmadığı için gol kaçırması çok fazla oluyor. çok soğukkanlı olmasına rağmen serinkanlılığını üstüne kullanacağı iyi bir karar mekanizması olmadığı için böyle oluyor(decisions oyunun başında 10)

ekleme: off the ball anticapation mükemmelin de mükemmeli olduğu için aşırı sayıda pozisyona giriyor. bu haliyle bile yetiyor aslında onun için.

Mesaj Yetkileri