Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
1. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 100.00%
  • İyi

0 0%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Alexander Geynrikh | St | 26

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Alexander Geynrikh | St | 26

Adı Soyadı : Alexander Geynrikh

Kulüp : Paxtakor (İlk yıl Suwon'da kiralık)

Pozisyonu : St (Amc)

2. sezon başında TS'ye transfer oldu ve gol krallığında lider durumda şuan.Ligimizde yerli statüsünde oynayabilecek olması, fiyatı ve profili göz önüne alındığında dolu bir transfer olur gibi duruyor.Özellikle Anadolu klüpleriyle oynayanlar için.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2010'da teknik değerleri biraz daha düşüktü mental ve fiziksel buna yakındı Bank Asya da oynadığımda ilk aldığım oyunculardandı çok etkili oluyordu bu sezon profilinde artış olması ile Süper ligde de iş yapacak bir oyuncu olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

ben 2.sezon da bank asya da oynattım. gol sayısı maç sayısından fazlaydı ama 3.sene çok fazla düşüş yaşıyor profili. hızı falan düşüyordu..(sonra oyunum bozuldu, oynatamamış oldum )
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Mesaj Yetkileri