1 ile 30 arası toplam 78 sonuç

Konu: Turksportal'ı En Çok Nereden Arıyolar?

Hybrid View

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ben cifa yazdım sonuçlara bakın

1.Sevilla Spain 2.Dijon France 3.Halifax Canada 4.Torino Italy 5.Bologna Italy 6.Washington, DC USA 7.Lyon France 8.Bordeaux France 9.Milan Italy 10.Reston, VA USA

---------
    1.Sevilla Spain 2.Dijon France 3.Halifax Canada 4.Torino Italy 5.Bologna Italy 6.Washington, DC USA 7.Lyon France 8.Bordeaux France 9.Milan Italy 10.Reston, VA USA
    Top regions (normalized) 1.Italy 2.Spain 3.Romania 4.France 5.India 6.Switzerland 7.Peru 8.Canada 9.Brazil 10.Belgium

NASIL YA TÜRKİYE YOOK

buda nedved

1.Slovak 2.Czech 3.Italian 4.Norwegian 5.Croatian 6.Hungarian 7.Turkish 8.Swedish 9.Arabic 10.Dutch

çok güzel bişimiş bu
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Köşeyi dönünce sağda

Quote Originally Posted by Nedvedmania
    ben cifa yazdım sonuçlara bakın

---------
    Top regions (normalized) 1.Italy 2.Spain 3.Romania 4.France 5.India 6.Switzerland 7.Peru 8.Canada 9.Brazil 10.Belgium

NASIL YA TÜRKİYE YOOK

buda nedved

1.Slovak 2.Czech 3.Italian 4.Norwegian 5.Croatian 6.Hungarian 7.Turkish 8.Swedish 9.Arabic 10.Dutch

çok güzel bişimiş bu
    dünya seni arıyo beya

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Carlos_Kameni
    dünya seni arıyo beya
    eee okadar ünlü oldum tabi
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Mesaj Yetkileri