1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Tiago Ilori | Dc | 18

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Tiago Ilori | Dc | 18

Adı Soyadı : Tiago Ilori

Kulüp : Sporting (Reserve)

Pozisyonu : Dc

Oyun başındaki profiline bakıldığında açıkçası vasat bir genç gibi duruyor.Fakat 2. ssde de görüleceği üzere beklenmiyecek kalitede bir potansiyele ulaşmış.Bilhassa Fiziksel özellikleri hayran bırakıyor.Cover rolünde akar.Şu Hız-Hızlanmaya stoperde Poacher oynayacak utanmasa (:

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Scout'lar öneriyor durmadan fakat profiline bakıp her seferinde vazgeçiyorum. Bu gelişimi görmek yeterli bir sebep oldu. Teşekkürler!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Strength 9'dan 19'a? ssler farklı oyundan olmalı herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

yalnız strength dışındakiler birebir uyuyor

PA'sı muhtemelen -(eksi) lerde birşeydir. Kesinlikle gelişir diyemem bu oyuncu için ben. Birde ikinci ss'de hangi antreman programı ve hangi oyuncu ile çalıştığı önemli.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    PA'sı muhtemelen -(eksi) lerde birşeydir. Kesinlikle gelişir diyemem bu oyuncu için ben. Birde ikinci ss'de hangi antreman programı ve hangi oyuncu ile çalıştığı önemli.
    Bir oyuncu ile çalışsa determination'unun artması gerekirdi, bu ss'lerde bilakis azalmış.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Bir oyuncu ile çalışsa determination'unun artması gerekirdi, bu ss'lerde bilakis azalmış.

normal şartlar altında determination düşmez. tutoring sisteminde öğretici futbolcunun determination değeri öğreneninkinden düşük ise öğrenenin değeri de ona gelir. yani aslında bu bilakis tutoring olduğunun göstergesi.

ilginç bir matematik oldu

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    normal şartlar altında determination düşmez. tutoring sisteminde öğretici futbolcunun determination değeri öğreneninkinden düşük ise öğrenenin değeri de ona gelir. yani aslında bu bilakis tutoring olduğunun göstergesi.

ilginç bir matematik oldu
    Peki İlori'yi çalıştıran adamın determination'u Ilori'ninkinden düşükse bile, çalıştıklarında Ilori'nin özellikleri bu denli bir artış gösterir mi?
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Tutor'un professionalism, ambition gibi hidden attributes'leri yüksek, yani karakteri iyi ise böyle bir gelişim gösterebilir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Tutor'un professionalism, ambition gibi hidden attributes'leri yüksek, yani karakteri iyi ise böyle bir gelişim gösterebilir.
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Peki İlori'yi çalıştıran adamın determination'u Ilori'ninkinden düşükse bile, çalıştıklarında Ilori'nin özellikleri bu denli bir artış gösterir mi?

determinaton ile pek bir alakası yok bu bahsettiğinizin zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Nasıl gelişmiş böyle hayret doğrusu
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Adam Portekiz vatandaşlığından İngiliz vatandaşlığına geçmiş Üstüne 3 maça çıkmış Birde 3 kilo vermiş

abi ne yedirdiniz ne içirdiniz de bu adam böyle oldu gerçekten efsane !

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

cover'da top geçer adam geçmez. o ne atletizmdir öyle.

3 farklı oyunda baktım oyuncuya güç hep 19 diğer özellikleri yukarıdaki ss den artı-eksi 1 oynuyor.Diyeceğim o ki gözünüzü kırpmadan alın bu adamı gelişimini izlemek muhteşem zevk verir.

İngiltere Milli Takımı konusunda ise zaten oyunun başında İngiliz vatandaşlığı olan bir oyuncu seçimini ileride hep İngiltere'den yana kullanıyor galiba çünkü 3 oyunda da İngiltere için oynuyordu.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Galatasaray'a aldım yarım sezon geçti.Ujfalusi ile çalıştırdım daha şimdiden Milan ilgilenmeye başladı.

konuyla alakasız ama pa sına nerden bakılıyor genie scout tan mı ?

ben potansiyel yetenek diye biliyordum ama 0 dan 200 e kadar siz - (eksi) falan da diyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    DERĞ*NCE KOCAELĞ*

Cool

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Nasıl gelişmiş böyle hayret doğrusu
    Oyuncunun nasıl geliştigini anlatayım , iniltere de fullham'a aldım ve aldıgım ilk günden bu yana oynatıyorum .
    4. sezondayım oyuncunun özellekleri yüzde ye vurursak yüzde 200 civarında arttı . büyük ihtimalle edit özelliklerinde 150 üstü verilmiş olmalı ? tam olarak bilmiyorum , yalnız hep oynadığı taktirde , iyi yatırım aracı diyebilirim .

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by seventy2 View Post

ben potansiyel yetenek diye biliyordum ama 0 dan 200 e kadar siz - (eksi) falan da diyorsunuz?
    mesela şimdiki değeri 130 ise pa 128 olunca eksi oluyor sanırım

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by seventy2 View Post

eksi; oyuncunun pa'sının belli bir aralıkta random geleceğini belirtir. o aralıklar örneğin;

-8 : 130 ile 160 arasında
    -9: 150 ile 180 arasında
    -10 170 ile 200 arasında

Gözlemcime güvenip aldım bende, şimdi Ömer Erdoğan'ın kanatları altında Bakalım ne olacak, paylaşırım gelişimini burada.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Eve gidince profilini atacam. 21 yaşında gücü 17 oldu.Bu arada oyuna 6 determinatioın ile başlıyor.Transfer döneminin son günlerinde kadronuza katarsanız determinationu 10 civarı oluyor(Eski takımında tutoring yapıldığı için).Ondan sonra tutoring daha etkili olur.Ben ilk Galatasaray kariyerimde bu yöntemle determinationunu 17 yapmıştım.
    Buda gerçek hali.Çocuğa benziyor

Buda Profili:

Last edited by bySperman : 24.Nisan.2012 at 19:52

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Oyunun en iyi genç defansları Prestia&Ilori, bunları ilk sezonda alıp geliştirin 10 sene yan yana oynasınlar.

Munoz ile beraber 8 sezon süren Liverpool kariyerimin son 6 sezonunda kullandım. Oyunun başındaki profiline hiç aldanmayın, inanılmaz bir gelişim gösteriyor. Çok çabuk ve doğru hamle yapabilen bir stoper. Hızlı stoper arayanlar için birebir.

efsane defans bedavaya almıstım 2 sezon 3 sezon her maçta oynadı 21milyona sattım

Mesaj Yetkileri