1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Oyun Zorla Amerikan İngilizcesini Seçtiriyor

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Default Oyun Zorla Amerikan İngilizcesini Seçtiriyor

Şöyle bir sıkıntım var son güncellemeyle oyunun resmi dilleri arasına Amerikan İngilizcesi eklendiğinden beri.Ayarlarlardan oyunun dilini ingiliz ingilizcesi yapıyorum.Kapatıp tekrar başlattığımda oyun başlangıcında dil seçimi yaptırıyor ve seçenekler arasında İngiliz İngilizcesi olmuyor.Sorunun çözümü hakkında fikri olan var mı acaba?

So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Şu cache klasörünü sildiğin yerdeki settings klasörünü silip dene bir Şemsi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yok abi işe yaramıyor.
    So what?
    Saike

Herhangi bir dosya değişikliği yapmış mıydın dil klasöründe. Başarısız dil dosyası editleme denemelerimde böyle bir sorunla karşılaşıyordum. English.ltc dosyası orjinal değilse o dili yokmuş gibi gösteriyor, yüklemiyor oyun.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Herhangi bir değişiklik yapmamıştım.12.1 güncellemesinden beridir böyle yapıyor.Cache klasöründeki settings klasörünü silip değiştirdikten sonra farklı bir şey olmaya başladı ayrıca.Oyun ilk açıldığında dil seçimi yaptırıyor yine,orada ingiliz ingilizcesi var,onu seçiyorum.Yükledikten sonra bir daha seçim yaptırıyor ve bu sefer ingiliz ingilizcesi yok seçeneklerde.Bir tek bende var böyle bir sorun sanırım.Çok ilginç gerçekten.

So what?
    Saike

Şemsi Gönderdiğim Linkteki Dil Dosyalarını İlgili Yerlere Atıp Cacheyi Sildikten Sonra Sorunun Çözülür. Bende de Güncellemeden Sonra Böyle Olmuştu

http://s2.dosya.tc/server8/HzL5bQ/Orj.Dil.rar.html

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

valla bendede aynı durum var ve duzelmıyor.. guncelleme sonrası bırdaha duzelmedı ne tukce yama nede ıngılızce olmakta. amerıkan ıngılızcesıde cok garıp gelıyor bana.. ıdare edıyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Şemsi Gönderdiğim Linkteki Dil Dosyalarını İlgili Yerlere Atıp Cacheyi Sildikten Sonra Sorunun Çözülür. Bende de Güncellemeden Sonra Böyle Olmuştu

http://s2.dosya.tc/server8/HzL5bQ/Orj.Dil.rar.html
    Sağol Mehmet abi,düzeldi problem.
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri