1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Ahmed Soukouna | 21 | AMR/ST

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Default Ahmed Soukouna | 21 | AMR/ST

Adı Soyadı : Ahmed Soukouna

Kulüp : FREE

Pozisyonu : AMR/ST

Oyuncu Hakkinda
    Tam Bir Poacher , Gelismeye Cok ama Cok Açik Bir Oyuncu Her Kariyerimde Alirim Goztepe Kariyerimde Geç Kaldim Alamadim Ama Kesinlikle Pisman Olmucaksiniz Acayip Bir Forvet.
    Last edited by Lim10 : 22.Nisan.2012 at 03:24 Reason: profil güncellendi

dusuk seviye ve orta seviye takımlarda baya iş yapıyor 1 sezon oynatmsm 20 mac 15 gol atmıstı sakatlıktan dolayı bu arada fotograflar gozukmuyor

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Aldığım hiçbir takımda beni yanıltmadı, Gaziantepspor tarzı Avrupa'ya oynayan ve gelişime açık bir kulüpseniz Avrupa arenasında da sizi hiç hayal kırıklığına uğratmıyor; tabiri caizse leblebi gibi gol atıyor.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Aldığım hiçbir takımda beni yanıltmadı, Gaziantepspor tarzı Avrupa'ya oynayan ve gelişime açık bir kulüpseniz Avrupa arenasında da sizi hiç hayal kırıklığına uğratmıyor; tabiri caizse leblebi gibi gol atıyor.
    katiliyorum leblebi gibi gol atiyor , ve kendini gelistiriyor ozellikle fiziksel olarak çok gelisiyor real madrid vs tarzi ust duzey takimlarda oynarmi bilemem ama villereal,sevilla,roma,lazio,liverpool,totthennam vesaire tarzi takimlarda oynar bence.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Kalitelii bir poacher vesselam.Ama Villareal,Sevilla falan için değil Samsunspor,Karabükspor gibi takımlar için.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Resimler ölmüş yenilenmesini rica ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Adanaspora aldım.İyi hoş oynuyor ancak acayip gol kaçırıyor yani maçta 3 tane yüzde 100 lük pozisyona giriyor ancak 1 tanesini atıyor.Mbillayla yan yana oynatıyorum.Hal böyle olunca bol pozisyona giriyoruz ancak acayip şekilde pozisyonları harcıyoruz.Zaten profil olarak Mbilla ya çok benziyor Soukouna nın profili.Süper lige çıkınca iyi bir bitiriciliği olan bir santraforun yanında oynatırsam sanırım daha iyi bir performans sergiler.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Adanaspora aldım.İyi hoş oynuyor ancak acayip gol kaçırıyor yani maçta 3 tane yüzde 100 lük pozisyona giriyor ancak 1 tanesini atıyor.Mbillayla yan yana oynatıyorum.Hal böyle olunca bol pozisyona giriyoruz ancak acayip şekilde pozisyonları harcıyoruz.Zaten profil olarak Mbilla ya çok benziyor Soukouna nın profili.Süper lige çıkınca iyi bir bitiriciliği olan bir santraforun yanında oynatırsam sanırım daha iyi bir performans sergiler.

ben tek forvetlik kariyerimde oynattim muthis oynuyordu tek forvette poacher olarak ama sol taraftan içeri girerken çok kaciriyordu

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

soy ismi sakat olan oyuncu

karşıyakaya ara transferde aldım 18 maçta 23 golle gol kralı oldu.
    süper ligde de gollerine devam ediyor epey katkısı oluyor takımı harika bir golcü top sürme özelliği çok iyi

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Championship'te 33 gol ile gol kralı oldu.Şuan piyasa değeri 4 milyon sterlin civarlarında.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

orta sınıf takımlarda kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyuncu çokta iyi gelişiyor. Ben kefilim bu adama .

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

İleri yıllardan profilini koyabilecek olan var mı acaba ?
    Büyük Başarılar Yakın Meşaleyi Yakın! | Galatasaray SK - Kariyerime Beklerim ...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=108961

ilk temas düşük ama anteranmanla yükseliyor benim kariyerimde tromsoya almıştım 1.sezon 27 2.sezon 23 golle gol kralı olmuştu 3. sezon ortalarında juventusa 7m avroya satmıştım tabi baya iyi gelişmişti iyi bir anteranman programı varsa oyuncu gelişmeye uygun..

2016 yılından bir kare paylaşayım arkadaşlar.adam leblebici tam anlamı ile.birebir de az zayıf kalmasa +15 gol daha eklerdi istatistiklerine
    yukarı da daha önce de belirtmiştim,ilk sezonun ara transfer döneminde aldım ve süper lige çıkardı beni ve gol kralı oldu.

Mesaj Yetkileri