1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Lenny Nangis | ST | 17

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Default Lenny Nangis | ST | 17

Adı Soyadı : Lenny Nangis

Klüp : Stade Malherbe Caen

Pozisyonu : ST-AMR-MR (AML ve ML yetersiz ama antrenmanla başarılı olabilir.)

Oyun başı satış fiyatı : Başlangıç fiyatı 900K. Henüz kendime almadım ama en fazla 5-6 milyona rahat gelir. Türk takımlarına çok kolay gelir.

Gelecek yıllardaki profilini nannar hocanın kariyerinde gezerken gördüm ve çok şaşırdım açıkçası. Ben yapmadım yani.

21 Haziran 2017 Profili

Görüldüğü gibi fiziksel özellikleri muazzam. Hızı 19, çevikliği 20, ivmesi 20 oluyor. Kısacası bu oyuncuyu ilerde kimse durduramaz. Bu hız ve çeviklik Messi'de yok oyunda.

En düşük özellikleri top kapma, markaj ve pozisyon alma gibi duruyor. Defansif özellikleri neyse de pozisyon alma ST için önemli ancak hızı ve çevikliğiyle bu açığı kapatacağını düşünüyorum. Ayrıca sağ kanatta da çok rahat oynar ve sağ kanadı felç eder bu profille.
    Last edited by HeracLes : 27.Şubat.2012 at 18:12

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

17 yaşındaki profilde decisionstan dolayı çok üst düzey olamaz gibi duruyor fakat ilerde aşmış bi eleman oluyormuş meğer

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Hızlanma 20, hız 19 ne demek ya birde çeviklik 20. Yuh artık Ali Sami.

Nasıl bir antrenman programı verilmişse artık Caen'den bu sene sağlam oyuncular çıkıyor, hadi hayırlısı

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bug olmuş bu yani.Başka ne denilebilir ki?

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Daha ilk sezon , kiraladim bu adami Motherwell'i yonetiyorum.
    Ligin kalitesi malum tabiki ama bu yasta ligin altini ustune getiriyor. Bonservisi ile almaya calisacagiz.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Hızlanma 20, hız 19 ne demek ya birde çeviklik 20. Yuh artık Ali Sami.
    Sadece o da değil. Strenght 16, Balance 17. Ohooy birebir mücadelede yıkılmaz. Off the Ball 17, koşu yoluna pas at, doğru koşular yapar, buluşsun atsın. Benim oyun formatında gol rekorlarını yerle bir eder, rekor mekor kalmaz ortalıkta. Sadece Jumping 8 olduğu için kısa kalıyor ama problem değil, benim gibi takımı yerden oynatan, kanattan top taşıyan biri için havadan oynamasın, yerden aldığını kullansın yeter. Motor bu, bildiğin Ferrari motoru.

Bazı oyuncular var, 'sen at ben attığın yer uzak da olsa koşar alırım' der. Tam o tip, nereye atarsan at pası, gidip alıp kullanır. Acc 20, Pace 19 nedir arkadaş?!
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sercan 2 bu. Sadece kararlar değil sezme konsantrasyon gibi forveti önemli kılan özellikleri düşük. Daha çok kanatta oynar
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Sadece o da değil. Strenght 16, Balance 17. Ohooy birebir mücadelede yıkılmaz. Off the Ball 17, koşu yoluna pas at, doğru koşular yapar, buluşsun atsın. Benim oyun formatında gol rekorlarını yerle bir eder, rekor mekor kalmaz ortalıkta. Sadece Jumping 8 olduğu için kısa kalıyor ama problem değil, benim gibi takımı yerden oynatan, kanattan top taşıyan biri için havadan oynamasın, yerden aldığını kullansın yeter. Motor bu, bildiğin Ferrari motoru.

Bazı oyuncular var, 'sen at ben attığın yer uzak da olsa koşar alırım' der. Tam o tip, nereye atarsan at pası, gidip alıp kullanır. Acc 20, Pace 19 nedir arkadaş?!
    Aynen. Zaten fiziği olan iş yapar bu adamın fiziği insanüstü

Türkiye liginde 17 yaşındayken alın, koyun ilk 11'e, ortalığı darmaduman eder.

12.2 yamasında gelecek sezon takımıma katılacak, profili değişmiş, asıl mevkisi AML, ikinci mevki AMR olarak görünüyor. Gözlemciler potansiyeline 5 yıldız verdi, atladım aldım Gelecek sezonlarda gelişimini ve profilini paylaşırım burada.

Nesil
    2006
    Yer
    Anadolu Yakası

Bu da bendeki 2019 profili. İnter 110m'dan aşağı bırakmıyor ama seneye alacam inş.)

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by enesemin53 View Post
    Bu da bendeki 2019 profili. İnter 110m'dan aşağı bırakmıyor ama seneye alacam inş.)

efsane profil yahu bu, direk efsane yani

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Arkadaş bu adamı bi ben geliştiremedim

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

vay be bu kadar geliştigini bilmiyordum kelepir fiyata kapatmamız iyi olmuş

benim oyunumun birinde pace-acc-agi üçüde 20 idi manuda oynuodu ordan dikkatimi çekmişti ama oyuna başlayınca caende başladığını farketmemişim. mbaye niangta o takımda artık bu takımla bi kariyer açmak farz oldu :P herhalde bi 15 yıl forvet transferine gerek kalmayacak eğer elimde tutabilirsem 2sni bu arada konuyu açan arkadaş pozisyon alması düşük demiş ama benim bildiğim o özellik defanslar için geçerli forvetlerde aynı işi topsuz alan özelliği görüyo ki oda baya yüksek elemanda.

Mesaj Yetkileri