Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 89 sonuç

Konu: Miroslav Stoch

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Miroslav Stoch

Profil .......

Last edited by LaigLeNoiR : 08.Mart.2012 at 03:20

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Profil eklendi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mental olarak hayal kırıklığı.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

crossing ve corners az bence. Alex'in olmadığı 1-2 maçta kornerleri kullanmıştı. bence gayet etkiliydi. ben Stoch'un ortalarını gayet iyi buluyorum. neden hala 12 onu da anlamadım. ikisi de 14-15 civarlarında olmalı. bence Stoch pek tercih etmediği için böyle düşük kalmışlar.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

çok iyi olmuş bence ppm eklendimi acaba

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

pa sı ne durumda acaba

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

PPM neden eklenmedi acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ppm ne ki ?

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

oyuncu hareketleri pozisyonlar bölümündeydi yanlış hatırlamıyorsam 1 yıldır girmiyorum oyuna

buyur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    PPM neden eklenmedi acaba?
    Topa falso verme var PPM'de. Curls Ball bence o işe yarar.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ppm ne ki ?
    Player preferred moves. : Oyuncunun maç içinde yapmayı çokça tercih ettiği hareketler.
    Ö: Tries long range passes - Uzak mesafeli pas atmayı dener .
    Football is simple,but Football Manager is not

Stoch ca: 135 pa: 156

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

çok iyi oyuncu olucak fm'de antremanlarda şut çalıştırın derim

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Uzun şutu bir tık bile artmamış.
    Mental olarak hayal kırıklıgı içindeyim her zaman ki gibi.
    Crossing ve Cornerleri de 15 ve 14 olmalıydı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Diğer konu da da belirttiğimi aynen kopyalıyorum.

SI Games, 20 yards (yaklaşık 20 metre) civarındaki şutları oyun motorunda finishing kabul edileceği için finishing olarak değerlendirmemizi istedi.

Bu karar bizim değil, SI Games'in. Dolayısı ile Stoch profili ceza sahası dışından yapılan şutlarda da etkili olacak.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Açıkcası data daha yeni çıktı ve oyun kurup 1 sezon oynayarak gerçek özelliklerini görebiliriz.Nice oyuncular profilinin hakkını vermiyor ancak bazılarıda görünenden fazlasını yapıyor.

Eğer oynadığınız oyundada atamazsa gelip burda fikrinizi belge ile sunabilirsiniz.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

budur.hiç kimse yanlış anlamasın ama bence bu profili kim bu hale getirdiyse çok iyi getirmiş çünkü baktığımız zaman direk bir stoch profili görüyoruz.

rıdvan dilmen diyordu hızlı değil çevik diye.agility 18 ve pace 13 bunlar çok uygun değerler.geçen senelere göre ayağı daha sağlam basıyor yere ki balance arttırılmış.

Bursaspor isimli kullanıcının da defalarca söylediği gibi Stoch'un attığı goller oyunda long shots olarak geçmiyor ki zaten ben de FM'de o bölgelerden atılan şutların tek değere bağlı olmadığını belirtmiştim.Yaratıcılık,teknik,bitiricilik gibi bir çok unsur var.

Türkiye liginde oynayan 21 yaşındaki bir oyuncu için gayet yeterli bir profil.Bu profilin 19larla 18lerle dolup taşmasını isteyenler kusura bakmasın bu ülkede Ribery'ler Neymar'lar oynayamıyor.Tek "yıldız"ı var şuan bu ligin onun da kıymetini bilemiyoruz.anlayan anladı.

herkese kolay gelsin

Değişen yerleri farkedemedim ben ya?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Default Patch öncesi Profili

Yardımcı olacaktır
    Football is simple,but Football Manager is not

Quote Originally Posted by Corpus View Post

Yardımcı olacaktır
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Crossing'i düşmüş mü bana mı öyle geliyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence profil beklentilerimizi karşılar nitelikte, PPM'e eklenen cuts inside ve curls ball AML olarak oynattığımızda o noktalardan beklediğimiz şutları çıkarmasını sağlayacaktır.
    Cuts Inside'ın tanımını da koyalım bilmeyenler ya da orta açar zannedenler öğrenmiş olsun.
    teknik kapasitesi yüksek kanat futbolcularının topla oynama stillerinden birisidir. sol ayaklı futbolcunun sağ kanatta, sağ ayaklıların sol kanatta oynama nedenidir. bu stilde oynayan futbolcu, topla kanatta buluştuğunda çizgiye inip orta kesmek yerine topla içeri kateder sonrasında ya arapası atar ya kaleye şut atar yada orta sahaya döner işte. türkçeye ters ayaklı kanat oyuncusunun, topla içeriye doğru hareketlenmesi olarak çevrilebilir. son zamanlarda bu stilde başarıyla oynayan futbolcuların, dünya futboluna damga vurduklarını gördük, en popüler olanları c.ronaldo, messi, ronaldinho, robben ve del bosque'nin son dünya kupasında sol kanatta bu görevi verdiği david villa.

Decisions,Teamwork,Work Rate değerlerinde artış bekliyordum ama bunun yerine diğer mental özelliklerde artış var.Profili nasıl olursa olsun sahada Stoch'u izlediğimizi anlayabileceksek hiç sorun yok.İnşallah reel hayattaki Stoch maç motoruna bu profille yansıyordur.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Açtım bir Fenerbahçe kariyeri denemek için Stoch'un üzerine oynattım takımı hazırlık maçında iki tane örümcek ağı aldı maşallah Memnun kaldım profilden ve gereken ayarlarla maç motoruna gerçekçi yansımasından.Tebrik ediyorum.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Eğer Aykut Kocaman'ın verebildiği taktik ve komutlarda ayarlanırsa PPMleri sayesinde gerçekten daha fazla gol bile atabilir profiliyle
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

kanimca Flair i 1 puan arttirilmali ve tries first time shoots eklenmeli onun disinda cok iyi yapilmis profili

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Mental olarak cok kotu gibi geldi bana.

influence=3 yani bu demek oluyor ki mac icerisinde takımdan kimse stoch u takmıyor 2 ye 1 gitseler bile guvenip pas atmıyor influence bu demek

ha ne olur bienvenu nun influence degeri ''1'' olsa bile kabulum sonuc olarak bienvenu ama stoch un ''3'' olması pek de kabul edilicek bir durum degil...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    influence=3 yani bu demek oluyor ki mac icerisinde takımdan kimse stoch u takmıyor 2 ye 1 gitseler bile guvenip pas atmıyor influence bu demek

ha ne olur bienvenu nun influence degeri ''1'' olsa bile kabulum sonuc olarak bienvenu ama stoch un ''3'' olması pek de kabul edilicek bir durum degil...
    Influence'in öyle bir anlamı yok, nereden çıkardınız ki bunu?

Lütfen okuyun:

Influence - Liderlik
    Bir futbolcunun saha içinde ve saha dışında liderlik vasıflarına ne kadar sahip olduğu. Lider bir futbolcu, takımdaki geri kalan futbolcuları ortak hedef için motive edebilir. Liderlik saha içinde, özellikle savunmacı ve kaleciler için, önemli bir özelliktir. Liderlik vasfına sahip savunmacı ve kalecilere sahip olan takımlar, lider futbolcuların katkısıyla savunmada daha yüksek konsantrasyon ile oynarlar.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri