1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Facundo Ferreyra | St

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Facundo Ferreyra | St

Adı: Facunda Ferreya
    Ülke: Arjantin
    Milli Kariyer: 11 Genç / 9 Gol
    Medyanın Benzetmesi: Yeni "Ramon Diaz"
    Değer: 2.6 milyon €

Oyunu ilk açtığınız zaman Profili (2011)

2016 yılında oyuncudaki muhteşem gelişmenin sonucu

Belli bir takımla birkaç sezon sürecek bir kariyer yapmayı düşünüyorsanız tam size göre bir oyuncu, iyi bir antrenman programı ve kaliteli antrenörler sayesinde ucuz bir fiyata çok kaliteli bir oyuncuya sahip olabilirsiniz. Birkaç sezon max düzeyde yararlanıp en az 20 milyon €'ya elden çıkararak büyük bir kar elde edebileceğiniz iyi bir cevher.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

İlk sezon sonu 575K €'ya aldım ileride iyi fiyata satarım, yatırım diye. (4 maç 4 gol, 3 Getafe, 1 Kasımpaşa)

Hazırlık maçlarında öyle şeyler yaptı ki, Wilfried'i kesmek zorunda kaldım. Ön alanda pres yapıyor, çok iyi topsuz alanda aralara koşular yapıyor. Karşı karşıya pek kaçırmıyor. Süratli (Pace:14, Acc: 15 oldu bence). Bitiricliği artmış, 14 olmuş. Strengt 14 olmuş. Bir kaç özelliği daha +1 artmış. Çok iyi performans veriyor, yedek santrafor alamadım diye üzülürken süpriz oldu
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Superligde oyunun 2.sezonunda Goztepeye 6M a getirdim. ilk sezonunda 24 gol atti. Gununde oldugu zaman sahada yildizlasiyor. Eksisi istikrarli olamamasi. Gorev olarak ideal bir poacher-striker.

benim kariyerimde milanda coşuyor kendisi.Oyunun başındaki profile aldanmayın.

Mesaj Yetkileri