1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: XML Hatası

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default XML Hatası

Oyun normal bir şekilde açılıyor. Ne zaman maç günü geliyor kadroyu seçip match preview bölümüne geçicem bu hata ile karşılaşıyorum. Oyunu sildim tekrar yükledim ama düzelmedi..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu sildiğinde bilgisayardaki bütün dosyaları sildiğinden emin ol. App data klasöründen de sil. Ayrıca oyunun orjinal değilse eksik dosya yüklüyor da olabilir.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Oyunum orjinal ve dah önceden açılıyordu. Bir maç esnasında kilitlendi daha sonra hep maça girecekken bu hata çıkmaya başladı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O zaman söylediğim gibi oyunu sil ve oyunla ilgili bütün dosyaları sildiğine emin ol. Program files ve app data içerisinde hiç bir şey bırakmamaya çalış. Mümkün olduğunca her şeyi sil.

Bunun dışında belki save'in de sorun olabilir. Başka bir oyun açıp aynı yerde hata veriyor mu bir bak istersen.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başka oyun açıp denedim sonuç yine aynı.. Skin indirdikten sonra böyle bir şey oldu diyorum ama oyunu silip bir daha yükledim yani, skini kullanmadım da.. Bilgisayarda çökmenin eşiğine geldi.. Virüs bulaştı sanırım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunların dışında bilemiyorum. Belki başka bir bilen çıkar forumda.
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Application Data içerisinde bulunan Sports Interactive > Football Manager 2012 içerisinde bulunan settings ve cache klasörlerini silmeniz işinize yarayacaktır. Hatta o klasördeki her dosyayı silebilirsiniz, daha garanti olur.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler arkadaşlar, sorunum halloldu.

Mesaj Yetkileri