1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Muriqui | St | 25

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Muriqui | St | 25

Adı Soyadı : Luis Guilherme da Conceiçao Silva

Kulüp : Guangzhou

Pozisyonu : St (Mr-Mc-Amr-Amc)

Naturel mevkisi St olsada benim hiç düşünmeden alıp Inside Forward olarak oynatacağım tarzda bir oyuncu.Winger, Central Mid.-Atak, Attack Mid. ve bu roller kadar iyi olmasada (Ant. ve Creat. düşüklüğünden) Playmaker olarakda oynayabilecek özellikleri var.Şu profil ve özelliklerin yanında fiyatı çok ucuz, keza aldığı ücrette işimizi kolaylaştırıyor.Buldum ve hemen deneme fırsatım olacaktı.Ama imza atma aşamasına geldiğimde Douglas Costa'yla da anlaşınca şimdilik denemeyi erteledik.Genelde Asya Liglerine bakmadığım için ilk kez gördüm.Oralarda da iyi yabancılar var aslında.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

amr olarak oynatılması olası cunku 2. sezonumda amr olarak oynatıcak eleman arıyordum muriqui dikkatımı cekmıstı benden once metalist hızlı davranıp oyuncuyu aldı onlar jose sosa yı porto ya sattıktan sonra kendılerıne yenı bır amr almıs oldular ara ara takıp edıyorum mac performansı da kotu degıl 2. sezon 4 mılyon a alınabılıyor...

Mesaj Yetkileri