1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Oyun Açılmıyor

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Default Oyun Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar. Geçen gün sorunsuz açılan FM şimdi launcher'a tıklayınca açılmıyor steam'da aynı şekilde üzerine tıkladığım zaman hiç bir tepki vermiyor. Oyunun kendi klasöründe ki launcher'da aynı şekilde. Bi fikri olan var mı?
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Görev yöneticisini bi açıp bakar mısın orada "işlemler" kısmında fm.exe veya steam.exe görünüyor mu ?

Bir de , tepki vermediğinde 2. kez tıkladın mı , tıkladıysan zaten çalışıyor gibisinden bir hata aldın mı ?
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Aynı hata dün oldu bende. Görev yöneticisinde görünüyordu ama oyun yoktu orda işlemi sonlandırdım ve internette bir çözüm buldum, ekran kartınızı güncelleyince sorun düzeliyor yazıyordu SI forumlarında denedim oldu.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Görev yöneticisini bi açıp bakar mısın orada "işlemler" kısmında fm.exe veya steam.exe görünüyor mu ?

Bir de , tepki vermediğinde 2. kez tıkladın mı , tıkladıysan zaten çalışıyor gibisinden bir hata aldın mı ?

Sorunu çözdüm. Steam görev yöneticisinde askıda kalmış o yüzden tepki vermiyormuş. Teşekkür ederim
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Sorunu çözdüm. Steam görev yöneticisinde askıda kalmış o yüzden tepki vermiyormuş. Teşekkür ederim
    Geçmiş olsun dostum
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Mesaj Yetkileri