Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 184 sonuç

Konu: FM 2013 Kutulu Ön Sipariş

d&r da ön sipariş için 22 ekim diyor bu oyunun çıkış tarihi mi acaba ?

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by Universal View Post
    50 TL üstünde yok.
    Seneye önce D&R'a bakıcam

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Steam'de 70 TL'ye gelirken, D&R'dan 4 taksitle 63 TL'ye almak süper oldu. İlk kez Türkçe çıkacak oyun, kutulu olarak elimizde olacak hem de bu fiyata. Konuyu açan ve paylaşımda bulunan herkese teşekkürler.

4. Default

Arkadaşlar, D&R bizim semte biraz uzak kalıyor. Dolayısıyla oyunu gidip alacak pek vakit bulamam diye düşünüyorum. D&R için sipariş verebilir miyiz? Verirsekte kapıda ödeme seçeneği falan var mı? Kredi kartsız..

Quote Originally Posted by musleramicol25 View Post
    Arkadaşlar, D&R bizim semte biraz uzak kalıyor. Dolayısıyla oyunu gidip alacak pek vakit bulamam diye düşünüyorum. D&R için sipariş verebilir miyiz? Verirsekte kapıda ödeme seçeneği falan var mı? Kredi kartsız..
    Kapıda ödeme seçeneği aralgame'de var. istersen oraya bakabilirsin. D&R da kapıda ödeme seçeneği yok diye biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkçe oyun olduğu için, hem Turksportal'a destek, hemde bu zevki yaşamak adına ve koleksiyonuma katmak için FM'yi ilk defa orjinal alıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Beyler ön sipariş oyun çıktığındaki fiyattan daha mı ucuz oluyor ? Kasıma kadar çok var ne kadar ucuzlarsa o kadar iyi.

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Beyler ön sipariş oyun çıktığındaki fiyattan daha mı ucuz oluyor ? Kasıma kadar çok var ne kadar ucuzlarsa o kadar iyi.
    Ön siparişte daha ucuz olduğu doğru fakat ön sipariş fiyatı sabittir.Yani 3 hafta sonra da 5 hafta sonra da ön sipariş bedeli 62 TL olucak..

9. Default orjinal ama pahalı

Öğrenci adamız fm2013 bakalım dedik fiyatı 70 t bu fiyat daha asağı inermi acaba düşünceleriniz nelerdir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

D&R'de fiyat iyi taksitle alacağım oradan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ön siparişte fiyat değişmez.. Fakat Şubattan sonra indirimler ve kampanyalar olacaktır..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by eren968 View Post
    Öğrenci adamız fm2013 bakalım dedik fiyatı 70 t bu fiyat daha asağı inermi acaba düşünceleriniz nelerdir.
    Şu ana kadar en ucuz fm serisi, kaldı ki en ucuz pc oyunu. Daha ne istiyorsunuz merak ediyorum. Kaldı ki şuan alırsan 62 Tl.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by eren968 View Post
    12 taksitle ayda 5 TL'ye geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

ben geçen sene gittigidiyor üzerinden aldım 32 liraya.. riskli gibi dursa da hiç sorun yaşamadım. steam üzerinden kaydedip oynadım oyunumu.. 60-70 lira çok geliyorsa (ki gayet doğaldır herkesin bi bütçesi var) bu şekilde edinebilirsiniz oyunu. hatta geçen sene de dediğim gibi o şekilde alacak olanlar bi başlık altında toplanıp bu satıcılarla iletişime geçerse toplu olarak oldukça uygun fiyatlara alabilirler oyunu.. zira 10 dolardan daha uygun bi fiyata alıyorlar oyunu. çok rahat 25-30 liraya falan satabilirler toplu olarak..
    gerçi geçen yıl da konuşuldu bu oyunların riskli olduğu, bi süre sonra oyunun hesaptan silinebileceği falan ama henüz kimseden öyle bi şikayet de duymadım. bizzat kendim de yaşamadım. hem risk almaya değer. 30 liraya alsanız çok çok düşük ihtimalle oyun boşa da gitse yenisini alırsınız 30 lira daha verip. her türlü 2014e atar sizi

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

63 liraya, 0 vade farkıyla 4 taksit şeklinde aldım d&r'dan. 15 küsür liraya geliyor aylık. ve geçen seneki amazon'un mükemmel ocak ayı indiriminden sonra -9 $ mıydı neydi- ilk defa orijinal alıyorum.

umarım güzel bi oyun olur.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Steam bu yıl birçok oyunda bayağı indirim yaptı. Ocak, şubat, mart aylarında bayağı indirim yapıyor. Ama o kadar bekleyemem bu yıl. 62 TL'de sabitse taksitle almak en mantıklısı.

DR den aldığımızda falan oyun sadece Türkçe diliyle mi sunulacak yoksa yüklediğimizde İngilizce'yi de seçebilecek miyiz?

Oyunu ingilizce oynamak istiyorum da

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post
    DR den aldığımızda falan oyun sadece Türkçe diliyle mi sunulacak yoksa yüklediğimizde İngilizce'yi de seçebilecek miyiz?

Sadece Türkçe.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Oyunu İngilizce oynamak isteyen dillerini daha sonradan ekleyebilir. Ki sanmıyorum tek dil seçeneği ile oyunun bize sunulacağını.

Quote Originally Posted by ogsusam11 View Post

Ben de oyunu ingilizce oynamak isteyenlerdenim, bundan dolayı (en azından şansımı denemek için) hepsiburada'dan ön sipariş verdim; çünkü hepsiburada'da Türkçe ifadesine rastlamadım. D&R, çok bariz Türkçe olduğunu vurguluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by tiktik View Post
    Ben de oyunu ingilizce oynamak isteyenlerdenim, bundan dolayı (en azından şansımı denemek için) hepsiburada'dan ön sipariş verdim; çünkü hepsiburada'da Türkçe ifadesine rastlamadım. D&R, çok bariz Türkçe olduğunu vurguluyor.
    Yüksek ihtimal D&R'da satılanlarda da sadece Türkçe olacaktır.Anlaşılan Türkiye'ye özel fiyat politikası var ve diğer ülkelerden buraya rağbet olmasın diye sadece Türkçe dili konulmuş.Diğer oyunlardan dil dosyalarını alıp çalıştırmaya çalıştığında çalışmama ihtimali var.Önlem almışlardır mutlaka.Belki bu önlem aşılabilir,bilemiyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Siz İngilizce oynayın diye mi çevirdik biz oyunu oturun efendi efendi Türkçe oynayın ayıp be Tabi şaka bu dediğim ciddiye alıp cevap vermeyin, kendi tercihinizdir sonuçta bir şey diyemem. Ama bende Şemsi abi gibi düşünüyorum. Türkiye'ye özel fiyat politikası varsa diğer dilleri eklemezler burada satılan oyunlara.
    Screw you guys, I'm goin' home

Şu an almayı düşünmüyordum ama D&R aklımı çeldi, vörld karta 12 taksitle yok pahasına ön sipariş verdim bende.
    Süper, iki gün kola içmeyeyim taksit çıkıyor

Quote Originally Posted by tiktik View Post
    Türkiyede kutulu gelenlerin hepsi Türkçe olucaktır.İngilizce olarak satın almak istiyorsanız ;
    http://www.greenmangaming.com/s/tr/t...-manager-2013/
    Bu siteden GMG25-1BW0K-K1A3G bu kupon kodunu kullanarak 29.99$'a satın alabilirsiniz.Satın aldıktan sonra gelecek keyi steame ekleyerek indirirsiniz

25. Default

arkadaşlarlar. D&R açıklamaya eklemiş oyunda standart diğer dillerde olucakmış. yani sadece Türkçe değil.
    http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Foo...=0000000412388
    Last edited by timsah83 : 13.Eylül.2012 at 10:29 Reason: imla hatası.

D&R ilaç gibi geldi resmen. Ön siparişi verdim 62 TL'den bekliyoruz. Umarım tarih de netleşir de ona göre bekleriz.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

D&R ve Hepsiburada gibi yerler oyunlarını ARAL'dan alıyor. Eğer D&R'ın açıklaması doğruysa ARAL ve Hepsiburada'nın sattıklarında da diğer diller bulunuyordur. Sonuçta hepsi ARAL'dan çıkma.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Benim anlamadığım D&R kime göre bu bilgiyi veriyor. Tüm diller olacak açıklaması çok inandırıcı gelmedi.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

D&R'da zaten
    ''İLK DEFA %100 TÜRKÇE VE ÖZEL FİYAT İLE KARŞINIZDA
    Diğer standart dilleri içermektedir.''

diye bir açıklama var.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Umarım öyledir, çünkü STEAM'de FM2013 ve FM 2013 Türkçe diye iki farklı application var.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri