1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Klasik Mod ve Mücadele Mod hangisi

Default Klasik Mod ve Mücadele Mod hangisi

açıklandığı gibi oyunda 2 mod olucak klasik Klasik Mod ve Mücadele Mode siz hangisinde oynamayı düşünüyosunuz ???

bence çok fazla ayrıntılar içinde boğulunca oyun zamanla sıkmaya başlıyo sakatlkıklar filan sorun olucak gibi Mücadele mode da o yüzden ben klask mod.oynamayı düşünüyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cimbomlueyup View Post
    açıklandığı gibi oyunda 2 mod olucak klasik Klasik Mod ve Mücadele Mode siz hangisinde oynamayı düşünüyosunuz ???

bence çok fazla ayrıntılar içinde boğulunca oyun zamanla sıkmaya başlıyo sakatlkıklar filan sorun olucak gibi Mücadele mode da o yüzden ben klask mod.oynamayı düşünüyorum
    Klasik mod sanıyorum hızlı oynanan olacak. Detaysız. Her zamanki haliyle oynayacağım ben işte.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

oyunda 3 mod olacak. bir tanesi her zaman oynadığımız oyun. bir diğeri ayrıntıların fazla olmadığı , zamanın hızlı geçtiği bir mod, klasik mod bu. sonuncusu ise mücadeleci mod. bunda da sana görevler verecek onu tamamlayacaksın. mesela lig sonuncusunun ligde kalmasını sağlaman gibi ..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

bu Klasik Mod ve Mücadele Mode devmlı sezon halinde mi olucak Mücadele mod verilen göreve göre yarım sezon filan oluyomuş sanırım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Klasik modla mücadele mod hakkında bi fikrim yok ama ben herzamankinden oynıcam. Asıl klasik o dur ve klasikler ölmez
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Mucadele mod tam bana gore duruyorda takima transfer yapamiyorsak fazla takilmam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Teker teker deneriz artık.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

kesinlikle klasik modda oynayacağım.Detaylara takılmadan kolay bir oyunla daha çok ilerleyebilmek daha cazip görünüyor bana.

fm hastaları için her zaman oynadığımız detayların bol olduğu oyundan en çok zevk alınan mod olan normal mod vazgeçilmezdir

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

fm2008 gibi olsa klasik mod kesin onda oynarım..sonraki serilerde çok gereksiz detay eklediler

11. Default

gereksiz detaylar ne mesela?

challenge mod eklemişler yani bide

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    fm hastaları için her zaman oynadığımız detayların bol olduğu oyundan en çok zevk alınan mod olan normal mod vazgeçilmezdir
    +1

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by musleramicol25 View Post
    gereksiz detaylar ne mesela?
    Her maçtan önce onlarca soru sorma gibi mesela..Dahası var da aklıma gelmiyo şu an , oyunu yavaşlatan detaylar işte ( bana göre gereksiz dedim orda , yoksa her detayın gerekliliği herkese göre değişir )

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

klasik modla oynayacağımı sanmıyorum ama mücadele modu komple bitirmek gibi bir düşüncem var bakalım.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Klasik mod ile uzun bi oyun süresi ondan sonra bi klasik mod ile uzun kariyer daha sıkılmaya basladıgım donemlerde kucuk kucuk mucadeleci mod

Mesaj Yetkileri