1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: başka maçın skoruna tıkladığımızda

Default başka maçın skoruna tıkladığımızda

neden özete geçiyor acaba. bunun bir ayarı var mıdır bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

aynı sıkıntıyı bende yasıyorum..sadece golleri kim atmıs bakayım diyorum ancak maç raporu olusturup özete giriyor direk :S

acilen düzeltilmesi gerek maç ozetı cok az kullanılan bır ozellık

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Maç özetine geçmiyor gollere bakmak için diyorsunuz ama artık gollere bakmak içinde rapor oluşuyor fark ettiyseniz arkaplan hareketli maç motorunda bakabiliyorsunuz gollere artık

genelde maçta gole değil golleri kimin attığına bakılır. ben mi yanlış düşünüyorum ?

ben hep öyle yapıyodum şahsen..bilgi ekranı gibi bi ekran gelirdi,gollere kartlara sakatlıklara bakardım cıkardım..

Quote Originally Posted by mcerdi View Post
    neden özete geçiyor acaba. bunun bir ayarı var mıdır bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..
    sonuçların olduğu ekranın sol tarafında "temel" yazar onu "ayrıntılar" olarak değiştirirseniz golleri kimlerin attığını görürsünüz böylece özete girmek zorunda kalmazsınız

Quote Originally Posted by balgat80 View Post
    sonuçların olduğu ekranın sol tarafında "temel" yazar onu "ayrıntılar" olarak değiştirirseniz golleri kimlerin attığını görürsünüz böylece özete girmek zorunda kalmazsınız
    fikstürden falan skora tıklayınca veya haberdeki bi skora tıkladıgımızda sıkıntı oluyor daha cok..lig ekranında zaten ayrıntılar secılı oldugundan gollerı kım atmıs goruyoruz ama ilk yazdıgım ıkı yerde sıkıntı oluyo..macın bilgi ekranı gelıyodu onceden sımdı mac raporu olusturup ozete baglanıyor dırek..

Bu olay çok saçma olmuş evet. Maç skoruna tıklandığında direk Overview a geçmesi gerekirken gereksiz yere Highlights a geçiyor.

bu sorunu ingilizce yazacak birisi sigames forumuna taşırsa bir sonuç alınabilinir bence

sağ tıklayıp goller dediğinizde olay çözülüyor.

Quote Originally Posted by Stancu View Post
    sağ tıklayıp goller dediğinizde olay çözülüyor.
    nereye sağ tıklayınca hocam?

Mesaj Yetkileri