Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 277 sonuç

Konu: Football Manager 2013 | Beşiktaş

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

4.79 top kapma 2 de asist gayet iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Takım harika gidiyor. Taktiğim de tuttu. Kadro da tuttu. Bu arada Kleber'i alamadım param yetmedi. Vico'yu kiraladım bir yıllığına. Oda yavaştan ısınıyor takıma, sakattı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayatımın en kötü Fm sezonunu geçiriyorum Beşiktaş ile

FM Gazetesi

Veli Kavlak'ın profilini koyar mısınız?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Veli Kavlak

Bu yarım sezon ilerlemiş özellikler ama...
    FM Gazetesi

Geçen seneki profiline göre bu sene daha iyi. İyi bir yedek olmuş en azından. Teşekkürler Ralf.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by soules34 View Post
    Geçen seneki profiline göre bu sene daha iyi. İyi bir yedek olmuş en azından. Teşekkürler Ralf.
    Rica ederim. Söylediğin gibi fena yedek değil. Hani sonradan girip de oyunu değiştirecek bir şeyler yapmıyor öyle ama fena da değil. 10 maçta yedekten oynatmışım mesela 6.53 oynamış. Çok iyi de değil, çok kötü de değil
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ligin sonuna geliyorum kasamda 7 milyon Euro var. Takımda 4 kişinin yıllık ücretleri çok fazla onun dışında uçuk para alan yok. O 4 kişiden de en fazla alan 1.300.000 alıyor yıllık. Bu sayede zararı kurtardım sayılır. Ah bir de şampiyonlar ligine giderse...

Edit: Bu arada lig kızıştı, Sivas zorluyor;

Last edited by Ralph : 25.Ekim.2012 at 13:51
    FM Gazetesi

Hangi oyunculara yüksek maaş veriyorsun, ne kadar veriyorsun? Analiz yapalım birlikte.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hangi oyunculara yüksek maaş veriyorsun, ne kadar veriyorsun? Analiz yapalım birlikte.
    Vallahi en yüksek alan şu an Hilbert, düşün yani Anderson'dan bile fazla alıyor. Ama Anderson maç başı çok alıyor, gelmesi için zor ikna ettim

FM Gazetesi

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Vallahi en yüksek alan şu an Hilbert, düşün yani Anderson'dan bile fazla alıyor. Ama Anderson maç başı çok alıyor, gelmesi için zor ikna ettim

mevkilerin isimleri çok değişik geliyor

Hilbert ve Sivok'tan istediğin verimi alabiliyor musun? Eğer alamıyorsan elden çıkarabilirsin. Escude'yi de satmışsın sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hilbert ve Sivok'tan istediğin verimi alabiliyor musun? Eğer alamıyorsan elden çıkarabilirsin. Escude'yi de satmışsın sanırım.
    Sivok fena değil, Hilbert ise güzel oynuyor. Çok maçımda yıldız oldu ama sene sonu gidecek başka adam bulacağım oraya. Sivok'u ise satabilirim iyi teklif gelirse. Escude ile karşılıklı feshettik.
    FM Gazetesi

Sivok fena değil, Hilbert ise güzel oynuyor. Çok maçımda yıldız oldu ama sene sonu gidecek başka adam bulacağım oraya. Sivok'u ise satabilirim iyi teklif gelirse. Escude ile karşılıklı feshettik.
    İyi teklif gelirse Sivok'u sat derim, aynı şekilde Hilbert için de. Mehmet Akgün'ü de direkt satsaydın keşke. Uğur Boral'la da maaş konusunda anlaş çok alıyormuş.

Edit: İsmail nerede? Fesh mi ettin yoksa?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İyi teklif gelirse Sivok'u sat derim, aynı şekilde Hilbert için de. Mehmet Akgün'ü de direkt satsaydın keşke. Uğur Boral'la da maaş konusunda anlaş çok alıyormuş.

Edit: İsmail nerede?
    Yeni yeni iyileşiyor. Yedek takım ile maçlara çıkartıyorum.
    FM Gazetesi

Orta sahaya taze kan olarak Oscar Hiljemark, wonderkid olarak gösteriliyor. Bu takımla Avrupa'ya gidersen çok iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Orta sahaya taze kan olarak Oscar Hiljemark, wonderkid olarak gösteriliyor. Bu takımla Avrupa'ya gidersen çok iyi olur.
    Bulamadım oyunda böyle bir isim. Doğru yazdığına emin misin?
    FM Gazetesi

Bulamadım oyunda böyle bir isim. Doğru yazdığına emin misin?
    Evet böyle yazılıyormuş, Vikipedi'den de baktım. Elfsborg'da oynuyor sanırım oyunun başında.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşinci olarak UEFA'ya kaldım ve sezon bitiminde kovuldum. İftihar ediyoruz, gururluyuz

Ayriyeten kovulma olayı saçma geldi, ne olabilir ki bu takımın beklentisi? Gerçi ben sezon başında şampiyonluk dedim ama..
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bende ligin 27.haftasında Sivasspor maçından sonra kovuldum İlk sıradaki takım Fenerbahçe ile altı, lig ikinci Antalyaspor'un dört puan gerisindeydim. Üçüncü sıradaki takım ile aramdaki fark birdi. Kovulmama şaşırdım doğrusu. Antalyaspor'u geçip ikinci olabilirdim. Ama Sivasspor maçını kaybettikten sonra sezonu tamamlayamadım. Sen en azından sezonu bitirmişsin ben onu bile başaramadım. Sezon başı şampiyonluk yarışı dememe rağmen.

Geçen seride İngiltere'de Liverpool ve Hollanda'dan Twente'de de başarısızlığa tahammül yoktu. Bireysel oyunlarda bu iki takım paso hoca kovuyordu. Bu seride Beşiktaş'ta o konumda. Yani kısacası yapacaklarınızı ilk sezonda yapın yoksa yol veriyorlar FO başgan hiç acımıyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Geçen seride İngiltere'de Liverpool ve Hollanda'dan Twente'de de başarısızlığa tahammül yoktu. Bireysel oyunlarda bu iki takım paso hoca kovuyordu. Bu seride Beşiktaş'ta o konumda. Yani kısacası yapacaklarınızı ilk sezonda yapın yoksa yol veriyorlar FO başgan hiç acımıyor.
    Bu itibar/kadro kalitesi dengesizliginden kaynaklaniyor.

Buyuk ihtimalle Besiktas'in itibarini biraz dusurup, ligde ust siralarda olmamanin biraz daha dogal karsilanmasini saglamak lazim.

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Buyuk ihtimalle Besiktas'in itibarini biraz dusurup, ligde ust siralarda olmamanin biraz daha dogal karsilanmasini saglamak lazim.
    Admin arkadaş haklı, Beşitaş'ın media prediction'u 3. sıradan 4. ve 5. sıraya çekilmeli. Zira şu an reelde ne beşiktaşlıların ne de spor basınının bu sezon Beşiktaş'ın ligi 3. sırada bitirmesi gibi bir beklentisi yok.

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Bence yanlış düşünce Beşiktaş 3 maç üst üste kazanamadı Samet Aybaba istifa sesleri yükseldi.Beşiktaş için şampiyonluk hariç her zaman başarısızlıktır.

Kariyer açan arkadaşlar, teknik kadroya herhangi bir ekleme yaptı mı? Yoksa aynı ekiple devam mı ettiniz?

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Kariyer açan arkadaşlar, teknik kadroya herhangi bir ekleme yaptı mı? Yoksa aynı ekiple devam mı ettiniz?
    Şahsen aynı ekiple devam ettim. Oyunu biraz baştan savma, düzensiz bir şekilde oynadığım için hiç bir değişiklik yapmadan maçları oynadım. Full sürümde öyle olmayacak tabi

almeida'yı napoliye 5milyon$ sattım gittim adriano ve kadleci aldım forvet süper oldu geleni çakıyolar ama orta saha forvet nanay. zaten fernandes 3 ay gitti çok kötü oldu. sırf pas yapmamak için uzun top oynuyorum çünkü pas yapacak adam yok. bu takımla en fazla 1 sezon oynayabilirim. çünkü gerçekten borç batağında hiç kimse gelmiyo bi süreden sonra antrenörler bile atar yapmaya başlıyo garip olmuş beşiktaşımın hali.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Stancu View Post
    almeida'yı napoliye 5milyon$ sattım gittim adriano ve kadleci aldım forvet süper oldu geleni çakıyolar ama orta saha forvet nanay. zaten fernandes 3 ay gitti çok kötü oldu. sırf pas yapmamak için uzun top oynuyorum çünkü pas yapacak adam yok. bu takımla en fazla 1 sezon oynayabilirim. çünkü gerçekten borç batağında hiç kimse gelmiyo bi süreden sonra antrenörler bile atar yapmaya başlıyo garip olmuş beşiktaşımın hali.
    Borç batağı olayı o kadar da rahatsız etmiyor aslında. İlk sene Quaresma'yı, Alemeida'yı, Mehmet Akyüz'ü satıp önemli bir gelir elde edebilir, işe yarar boşta ki oyunculardan alabilirsiniz. Drenthe mesela çok istekli çok arzulu oynuyor. Önde de, backde de oynuyor. Ben şahsen ilk seneyi bitirdiğimde kasamda 7 milyon Euro vardı ve yeni sezona girerken 20 küsür param oldu. 7 milyon da bütçem oldu hemde 5. olup UEFA'ya gittiğim halde. Tabi 5. olduğum için kovuldum ve baştan ekledim menajer

Edit: İkinci sene böyle bi kadro kurdum tıkır tıkır oynuyorlar. Çok iyi oturdu kadro.

Last edited by Ralph : 26.Ekim.2012 at 13:26
    FM Gazetesi

Ademilson'u iki kariyerinde de almışsın. Nasıl oyuncu? Profilini koyar mısın?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ademilson'u iki kariyerinde de almışsın. Nasıl oyuncu? Profilini koyar mısın?
    İki kariyerimde değil ki bir defa aldım. Aynı kariyer o Fena değil ilk sezon 28/14 gol attı.
    FM Gazetesi

İki kariyerimde değil ki bir defa aldım. Aynı kariyer o Fena değil ilk sezon 28/14 gol attı.
    Gelecek vaadeden bir oyuncu mu? Özellikleri falan nasıl?

Edit: Tamam, FMS'de buldum profilini. Sağlam poacher'a benziyor.

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri