1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Oyuna girmiyor

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Default Oyuna girmiyor

Oyunu bugün alıp yükledim. İlk kurduğum zaman oyun açılmıştı ama şimdi açılmıyor. Sorun neden kaynaklanıyor arkadaşlar.

e- mail adresini doğruladınmı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Steam ile ilgili bir hata olabilir mi? Silip baştan yüklemeyi denesen Türk işi
    FM Gazetesi

oyunun içerik dosyalarini doğrulamayi deneyebilrsin

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

E - Mail doğrulama bu kısımdan belli oluyordur belki bilemeyeceğim. Daha önce Steam'dan hiç oyun indirip oynamadım. İngilizce'de olmayınca baka kalıyorum. Vardır bir çözümü herhalde

Quote Originally Posted by mertkadir98 View Post
    oyunun içerik dosyalarini doğrulamayi deneyebilrsin
    Doğrulamayı hangi seçenekten yapıyoruz ? bir zahmet.
    Last edited by Mamadou : 23.Ekim.2012 at 02:55

oyunun üstüne sağ tıkla özellikler de yerel dosyalara gir orda oyunun içerik dosyalarını doğrula seçeneği var ona tıkla

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Hallettim. İngilizce'den çakmadığım için Steam Türkçe yapıp, oyunun içerik dosyalarını doğrulattım. 10 tane doğrulanmamış dosya mevcuttu o dosyaları tekrardan indirdi. Şu an için bir sorun yok oynayabiliyorum. Teşekkür ederim ilginiz için sağ olun arkadaşlar.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Steam'ı kapatıp açtığımda ilk mesajdaki hatayı vermeye başladı. Dosyaları doğrulama işleminde 10 tane doğrulanmamış dosya buluyor. O dosyaları baştan indirip yükledikten sonra oyuna giriş yapabiliyorum. Bu 5 dakikalık iş ama Steam'ı açıp - - kapa yaptığım zaman bu hatayı veriyor. Yok mudur bunun çözümü. Oyunu baştan silip yüklemek istemiyorum. Her defasında 10 tane doğrulanmamış dosya buluyor onları tekrar indirmek zorunda kalıyorum. Oyuna giriş yaptığımda herhangi bir sorun yok oynayabiliyorum ama oyuna giriş yapmak için dosyaları doğrulama işlemini yapmak zorundayım.
    Last edited by Mamadou : 29.Ekim.2012 at 01:18

Mesaj Yetkileri