1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Aydın Yılmaz

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Default Aydın Yılmaz

Hız, hızlanma denge, takım oyunu, çalışma azmi, cesareti...Kesinlikle artmalı bu özellikler.
    Last edited by mpaker66 : 02.Kasım.2012 at 14:37

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Aydın Yılmaz Hız ve Hızlanması çok ama çok düşük kalmış en az 17 olmalı bana göre bu ikisi ama diğer özellikler yerinde olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Geçtiğimiz senelerde öyle idi zaten. Her seride birer birer düştü.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fiziksel olarak eski düzeyine tekrar kavuştuğunu düşünüyorum bende.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Bence şu konudan gitmeliyiz. Oyunda ki yapay zeka Aydın'ı nasıl kullanıyor. Yani özellıklerinden dolayı Terim gibı her maç sonradan mı girdiriyor yoksa hiç kadroya almayıp listeye mi koyuyor. Bence ikincisi zira özellikleri çok düşük.

hız-hızlanma değerleri düşük olmuş bence. çünkü aydın'ın tek özelliği onlar benim gözümde.
    work rate ve teamwork konusunda da kendisini özellikle son 1.5 senede baya geliştirdiğini düşünüyorum. en azından bencil hareketlerini görmüyoruz artık.
    crossing 14 fazla bence. 11-12 idealdir. topu rastgele içeri doldurangillerden.

Nesil
    2007

Açıkçası Aydın'ın artık gelişebileceğini sanmıyorum. 135 PA fazla bence onun için. 130 iyidir. Fiziksel olarak toparlandığı ortada. Hız, Hızlanma özelliklerinde arttırıma gidilebilir zaten iyi olduğu tek özellik

Mesaj Yetkileri