Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Hala Sürüyor Kavga, Kurtuluş Savaşında

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by burak54 View Post
    giresunspor ve maraş maçlarında klasik sakaryaspor golleri yemişsin.geçen sene 80. dakika sonrası gollerden bank asya'da da az çekmedik. bir de transfer yasağı var mı oyunda? fm 12'de yoktu 13'de daha açmadım sakaryasporla kariyer.
    Herhangi bir transfer girişimim olmadı ancak transfer yasağı diye söz konusu birşey yok diye tahmin ediyorum.Ancak şöyle bir durum var.

Quote Originally Posted by 32ilto32 View Post
    Başından beri takip ettiğim ve sunumunla renk kattığın çok özel bir kariyer oluyor şuan için. Ben bile içinde bulunduğun o durumun ciddiyetini ve kupa maçının önemini anlayabiliyorum. Öncelikle başarılar diliyorum, ardından umarım kupada oynayacağın maçta kazanırsın diyoru. Camia olarak galibiyete açız, ligde performansınızı da etkileyecek bir performans.
    Yorumların için teşekkürler.Aslında sezonun başının zor geçeçeğini tahmin ediyordum ama belirli bir noktadan sonra ciddi puanlar toplamamız gerek.Bakalım sezonun geri kalanı ne gösterecek.Yönetim her an işten alabilir.Ama gittiğim yere kadar gideceğim.

----

Türkiye Kupası 2.Tur

Kendi sahamızda turu geçmeyi başardık.Daha çok şans bulamayan futbolculara forma verdik.Kadromuz çok kısıtlı olduğu için tüm oyuncularıda dinlendirme şansı bulamadık.Yine geriye düştük.Ancak rakibimizin gücü belli.

Anladım, umarım en yakın zamanda toparlarsın takımı, gelecek sezon bi kaç tane boştaki oyuncularla takviye yaparsan üst sıraları zorlarsın diye düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Bu bütçeyle daha doğrusu olmayan bütçeyle işin çok zor hocam ama sen yaparsın bişeyler
    malatyAdana!

sakary Ali Misafir

Türkiye Kupasında 3.Tur Rakibimiz Belli Oldu

Daha da iyi kura çekme şansımız vardı ama 1461 Trabzon'u çektik.İç sahada oynayacak olmamız açısından mutluyuz.Kafa kafaya oynamaya çalışacağız.

Spor Toto 2.Lig 11.Hafta 04 Kasım 2012

Bu maçı kaybetmek hatta puan alamamak çok zor kabul edebileceğimiz bir durum.Sezonun en iyi futbollarından birini oynadık.Rakip sahada çok organizeydik.Ancak son vuruşlarda yine tıkandık.Çizgideki topa dokunamadık, altı pastan boş kaleye yuvarlayamadık.Hücüma çıkarkenki bir top kaybı sonucunda golü kalemizde gördük.Çok çok ağır bir yenilgi oldu.

10 Kasım 2012

Kendi sahamızda Turgutluspor ile karşılaşacağız.Yeniden çıkışa geçmek, kenetlenmek adına bu maçı seçtik.Pendikspor karşısındaki iyi oyunu burada galibiyetle taçlandırmak istiyoruz.

Spor Toto 2.Lig 12.Hafta | 12 Kasım 2012

Pek diyecek birşey yok.

sakary Ali Misafir

Ligte bize en yakın takım Tepecikspor ile deplasmanda karşılaşacağız.Belki de geleceğimiz açısından çok kritik bir 90 dakika olacak.

Spor Toto 2.Lig 12.Hafta | 18 Kasım 2012

2-0'dan verdik.Biz hariç lig sonuncusu Tepecik karşısında vasat performanstan sonra böyle bir kararı almamızın zamanı gelmişti.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Ali ne yaptın sen ya kötü olmuş bu .
    malatyAdana!

Keşke bırakmasaydın dostum mücadelene devam edebilirdin daha uzun bir yol vardı.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Ligte bize en yakın takım Tepecikspor ile deplasmanda karşılaşacağız.Belki de geleceğimiz açısından çok kritik bir 90 dakika olacak.

Spor Toto 2.Lig 12.Hafta | 18 Kasım 2012

2-0'dan verdik.Biz hariç lig sonuncusu Tepecik karşısında vasat performanstan sonra böyle bir kararı almamızın zamanı gelmişti.

Hayırlıısı olsun 2013 çok zor hocam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri