1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Playstore'dan Alan Varmı ?

Default Playstore'dan Alan Varmı ?

Arkadaşlar TTNET lielere 6 tl x 12 ay taksit imkanı sunuyorlarmış acaba faturamızamı yansıtırlar nasıl olur bir bilgisi olan veya alan varmı acaba ?

Orjinal almak için her yola bakıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by Danger90 View Post
    Arkadaşlar TTNET lielere 6 tl x 12 ay taksit imkanı sunuyorlarmış acaba faturamızamı yansıtırlar nasıl olur bir bilgisi olan veya alan varmı acaba ?

Orjinal almak için her yola bakıyorum
    Faturaya yansıtıyorlar hocam 12 ay boyunca

eyv sağoalsın bu yoldan almak için aile meclisine bi gidiyim bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by Danger90 View Post
    eyv sağoalsın bu yoldan almak için aile meclisine bi gidiyim bakalım
    Ayda 6 lira desen daha masum durur 72 demeyin

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Ben aldım. Memnunum, ayda 1 kutu pringles parasına oyun oynuyorsunuz. Fena mı?

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Ben aldım. Memnunum, ayda 1 kutu pringles parasına oyun oynuyorsunuz. Fena mı?
    gayet güzel mantık büyük bi ihtimalle eveti alıcak gibiyim yazılı notları belimi bükebilir her öğrenci ailesi gibi

"yazılılara gir sonucu gelsin,bakarız." cümlesini duymak şaşaırtmadı ama dahada azimlendim diyebilirim

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Liseyi bitirene kadar oynama bence bu oyunu

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Liseyi bitirene kadar oynama bence bu oyunu
    Düşünüorum bu öneriyi bir sezonu 2 ayda bitiriyoruz hele seneye lise son hayatta giremem

playstore'dan ödeme yaparsam kutulu alma şansım yokmu. internet üzerinden hiç almadımda. indirme usulümü yoksa kutulu eve yollarlarmı. orjinal oyun cdsi ile beraber rafımda dursun istiyorum.

Quote Originally Posted by burock0 View Post
    playstore'dan ödeme yaparsam kutulu alma şansım yokmu. internet üzerinden hiç almadımda. indirme usulümü yoksa kutulu eve yollarlarmı. orjinal oyun cdsi ile beraber rafımda dursun istiyorum.
    İnsan orjinal alınca o kutu hatıra olarak dursun istiyor. Ben playstoredan aldım fakat kutulu değildi. Öyle bir seçenek var mı, bilmiyorum.

aynen, eski oyunların kaplarına bakarım arada çok hoş bi duygu. dvd,kutu, dağıtım, gümrük masrafı yok bari çok daha ucuza almalıyımki kutu keyfimi bozayım google amcada kutulu playstore kutulu ile ilgili forumlarda konu bulamadımda buraya bi soruyum dedim.

Bende playstore'dan aldım Steam indirip siteden verdiğin kodu giriyorsun oyunu indirmeye başlıyor sonrasında kuruyorsun vs

Tutulan oyunları cazip fiyat oynamaları ile satın alınabilir kıvama getirdikleri için orjinal oyun almak daha cazip geliyor. Diğer türlü Skidrow veya Reloded ı bekle cradck olacak mı ileride sorun yaşıyacakmıyım şeklinde düşüncelerden kurtulmuş oluyorsunuz D&R'dan kutulu olarak satın alabilirsiniz.

Playstoreye teşekkürler.
    ayda 6 TL cok güzel bir yol olmuş.

Mesaj Yetkileri