1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Fb yi aldım transfer bütçesi 2.77 milyon usd

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Fb yi aldım transfer bütçesi 2.77 milyon usd

bu işte bir yanlışlıkmı var fb yi aldım transfer bütçesi olarak 2.77 milyon usd verildi.bendemi sorun var yoksa oyundaki meblağ bumu
    eğer böyleyse daha oyuna fiyasko ile başladım demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Fiyasko ile başlamadın.. Oyun sana tüm transferler zaten yapılmış halde bi takım veriyor.. Transferler yapıldığı halde sana 20 milyon bütçe vermesi abes olmaz mı sence?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barahir View Post
    Fiyasko ile başlamadın.. Oyun sana tüm transferler zaten yapılmış halde bi takım veriyor.. Transferler yapıldığı halde sana 20 milyon bütçe vermesi abes olmaz mı sence?
    gerçi o da doğru haklısın bunu düşenmiştim 100milyon transfer bütçesi verse o zaman da kuytun krasiçin meirelesin kadroda olmaması lazımdı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Benim kariyerimde ilk sezon Kasım ayında bütçeyi kendi kendine 10 milyon euro ya çıkarttılar. Arkadaşın kariyerde de 7-8 civarı bir miktara. Kaldı ki çok iyi bir takım var belirtildiği gibi.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

oyunun başında beblağ düşük oluyor,başarı gösterirseniz ve klübün finansı müsaitse devre arasına doğru bütçeniz arttırılıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Zaten yapılan transferler , transfer bütçesinden gittiği için o sezon öyle geliyor.

Mesaj Yetkileri