Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: yan top orta gol orta gol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    Benim oyunda da yandan gol yemesem ve paso gol atsam bana göre de bug değil oyun süper mac motoru harika oyundan zevk alın olmadı oyunu yalayın felan derdim :d
    O Zaman taktiklerinizi gözden geçirin, suçu oyuna atmak en kolay iş.

Bu benim 3 . kariyerim. daha önce 2 şer sezon QPR ve Fürth ile oynadım. Her ikisindede hiç transfer yapmadığım halde ligi 3. ve 2. tamamladım. Şampiyonluk için bir kaç iyi transfere ihtiyaç oluyordu.

Demekki tatksel anlamda doğrularım yanlışlarımdan çok ki sizin yaşadığınız ve bug olarak nitelendiridğiniz durumlar benim başıma çok az geliyor.

Quote Originally Posted by mogutcu View Post
    O Zaman taktiklerinizi gözden geçirin, suçu oyuna atmak en kolay iş.

Bu benim 3 . kariyerim. daha önce 2 şer sezon QPR ve Fürth ile oynadım. Her ikisindede hiç transfer yapmadığım halde ligi 3. ve 2. tamamladım. Şampiyonluk için bir kaç iyi transfere ihtiyaç oluyordu.

Demekki tatksel anlamda doğrularım yanlışlarımdan çok ki sizin yaşadığınız ve bug olarak nitelendiridğiniz durumlar benim başıma çok az geliyor.
    La bu kadar içerleme senin oyunun en süper tamam, oyun sorunsuz bugsuz hata bizde, hep bu karşı tarafın suçu taktiğimizin eksik yanını bulup hep bize yandan gol atıyolar du taktiğimi bi gözden geçireyim düzelteyim ya, hep bizim yüzümüzden biliyodum ben-----

Beyler bu maç motorunda 2d ile oynuyorum oyunu yeni aldım fakat çok az pozisyon oluyor
    Bir maçta 2 falan sadece önemli anlar yaptım fakat 2012 de böyle bişey yoktu nasıl olcak bu iş sizde böyle bir sıkıntı var mı??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    La bu kadar içerleme senin oyunun en süper tamam, oyun sorunsuz bugsuz hata bizde, hep bu karşı tarafın suçu taktiğimizin eksik yanını bulup hep bize yandan gol atıyolar du taktiğimi bi gözden geçireyim düzelteyim ya, hep bizim yüzümüzden biliyodum ben-----

Sende bu kadar üzme kendini hocam yav, baktın olmuyor dön FM 2012 ye
    Sonuçta herkes herşeyi yapabilecek diye bir şey yok.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by FurkanKnmaz View Post
    Beyler bu maç motorunda 2d ile oynuyorum oyunu yeni aldım fakat çok az pozisyon oluyor
    Bir maçta 2 falan sadece önemli anlar yaptım fakat 2012 de böyle bişey yoktu nasıl olcak bu iş sizde böyle bir sıkıntı var mı??
    Kapsamlı izle hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Turnuva'da oynadığım çoğu maçta (rakibin dizilimi de kanat futbolunu destekliyorsa) attığım ve yediğim gollerin çoğu kanat atakları. Önceki maç motorunda da bu mevcuttu güncellemeden sonra da bu mevcut. Ancak şu var, güncellemeden önce 17 ve üzeri Serbest Vuruş yeteneği olan adamların gol atma yüzdesi çok yüksek iken şimdi öyle değil. Sezonu 20 frikik golüyle kapatan adamım şimdi ya atar ya atmaz : )

Gelecek güncellemelerle beraber daha da düzeleceğini umuyorum.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Turnuva'da oynadığım çoğu maçta (rakibin dizilimi de kanat futbolunu destekliyorsa) attığım ve yediğim gollerin çoğu kanat atakları. Önceki maç motorunda da bu mevcuttu güncellemeden sonra da bu mevcut. Ancak şu var, güncellemeden önce 17 ve üzeri Serbest Vuruş yeteneği olan adamların gol atma yüzdesi çok yüksek iken şimdi öyle değil. Sezonu 20 frikik golüyle kapatan adamım şimdi ya atar ya atmaz : )

Gelecek güncellemelerle beraber daha da düzeleceğini umuyorum.
    Ben daha frikik golüne şahit olmadım 5 sezonda.

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Kapsamlı izle hocam.
    Sendede böyle bi sorun var mı hocam.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by FurkanKnmaz View Post
    Sendede böyle bi sorun var mı hocam.
    Hayır yok.

Quote Originally Posted by mogutcu View Post
    Sende bu kadar üzme kendini hocam yav, baktın olmuyor dön FM 2012 ye
    Sonuçta herkes herşeyi yapabilecek diye bir şey yok.
    hah şöle ya, bişey deyince oyunun sahibiymiş gibi atarlanmana ne gerek var.. bug hep biz bişeyleri yapamadığımız için oluyo boşver takma sen kafana sinir yok...biz beceriksiziz maç motoru bizi aşan konular la sen yeter ki relax ol

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri