1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Adriano | 30

Default Adriano | 30

İsim : Adriano
    Kulüp : Flamengo
    Pozisyon : Hedef Santrafor
    Oyun Başı Fiyatı : Ara transfer döneminde sözleşmesi bitiyor. Takıma ücretsiz kazandırabilirsiniz.

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi savaşçı bir forvet. Emenike gibi diyebiliriz. Özellikle tek forvet oynayan takımlarda iş yapacağı kesin. Ben Fenerbahçe'ye aldım. Oyuncunun mukavelesi Ocak ayında bitiyor. Bu nedenle ücret sıkıntısı yok. Kendisi de 750.000 euro'ya tamam dedi. Ben Sow'a yedek olarak aldım ancak özellikle anadolu kulüplerinde kesinlikle banko oynatabilirsiniz.

Yılların adrianosunun düştüğü durumlara bak

İsterse en iyi forvet olsun kapımdan içeri sokmam o delik bidonu Kişiliği bozuk bi' kere, profilindeki katkıyı bir maç verse 3 maç vermez. Osasuna deneyimimden biliyorum, Cabanas ile yardırırlar diye düşünüp aldım, küme düştüm onun yüzünden

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Teknik düzeyden takımınıza ilk alacağınız bir forvet gibi olsa da, ciddi mental ve fiziksel zaafları var. Büyük maçlara konsantre olma ve ileride baskı gibi özelliklerde takıma hayal kırıklığı yaşatacağını düşünüyorum. Fiziksel özelliklere baktığımızda da çok yavaş kalacak, durmadan sakatlanacak, en önemlisi de yarım maç oynayıp 3 maç dinlenmesi gerekecek bir oyuncu olduğunu görüyoruz. Fenerbahçe gibi üst düzey takımlarda stamina özelliği 5 olan bir forvet bence çok da akıl kârı değil.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Fener'e aldım.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

O fizik ile büyük takımlarda iş yapamaz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

adriano emenike'nin antitezidir.

Hayır fiziksel güç anlamında emenike gibi dedim. Ancak özellikle pes yıllarından bir Adriano hayranı olarak, bonservis bedeli vermeden ve sadece 750.000 euro maaş ile onu kaçırmak istemedim. En azından Semih'den kurtulmuş oldum.

Quote Originally Posted by garez0066 View Post
    İsim : Adriano
    Kulüp : Flamengo
    Pozisyon : Hedef Santrafor
    Oyun Başı Fiyatı : Ara transfer döneminde sözleşmesi bitiyor. Takıma ücretsiz kazandırabilirsiniz.

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi savaşçı bir forvet. Emenike gibi diyebiliriz. Özellikle tek forvet oynayan takımlarda iş yapacağı kesin. Ben Fenerbahçe'ye aldım. Oyuncunun mukavelesi Ocak ayında bitiyor. Bu nedenle ücret sıkıntısı yok. Kendisi de 750.000 euro'ya tamam dedi. Ben Sow'a yedek olarak aldım ancak özellikle anadolu kulüplerinde kesinlikle banko oynatabilirsiniz.
    Edit : Aman arkadaşlar ben yandım siz yanmayın. 2. lig kulüplerinde anca iş yapar bu adam. Gerçekten de yılların Adriano'su ne hallere geldi.

Nesil
    2011
    Yer
    Petersburg

Quote Originally Posted by garez0066 View Post
    Edit : Aman arkadaşlar ben yandım siz yanmayın. 2. lig kulüplerinde anca iş yapar bu adam. Gerçekten de yılların Adriano'su ne hallere geldi.
    hhahaha ne güldüm ya
    Fatih Terim: Real Madrid maçında savunmaya fazla önem verebilirdik. Ama yürekli kayıplar, korkak zaferlerden daha önemlidir.

Quote Originally Posted by Tyrion View Post
    hhahaha ne güldüm ya
    Allaha şükür Cluj imdadıma yetişti. 1.5 milyon euro'ya sattım. Aslında sat veya serbest bırak demiştim ama onlar bizden önce davrandı Adriano'dan kar elde edeceğimi bilseydim gülerdim sanırım.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    İsterse en iyi forvet olsun kapımdan içeri sokmam o delik bidonu Kişiliği bozuk bi' kere, profilindeki katkıyı bir maç verse 3 maç vermez. Osasuna deneyimimden biliyorum, Cabanas ile yardırırlar diye düşünüp aldım, küme düştüm onun yüzünden
    Hahah sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün

Kesinlikle almayın, 2.ligde olsanız da almayın. Galatasaray kariyerimde umut ve elmander'in 3 ay sakatlanması ve bütçemin olmayaşından dolayı kadroma kattım. ne fiziğini az da olsa düzeltebildi, ne kondisyon. saha performansını konuşmuyorum bile.
    daha sonra maksat fantezi olsun diye blackburnu aldım, orada da rezaletti.

winning eleven efsanesini hep oradaki performansıyla hatırlayalım ve kadromuza katmayalım, Sevgiler

Mesaj Yetkileri