1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Fenerbahçe Adıma Stadyum yapıyor !

Default Fenerbahçe Adıma Stadyum yapıyor !

Evet arkadaşlar kariyerime Fenerbahçe ile başlamıştım yaklaşık beş yıl kaldım Sarı Kanaryada ve alınabilecek tüm kupaları aldım Şampiyonlar ligi,avrupa ligi ,dünya kulüpler kupası dahil. son 3 sezondur başka takımlardayım ve Fenerbahçe 2021 yılında benim adıma stadyum yapıyor. Resmen duygulandım gözlerim doldu arkadaş en kısa zamanda Fenerbahçeye geri dönecem bir ömür bedava calısacam. Bu olayı oyunda ilk defa gördum duydum sizlerde anlatın duyurun

[IMG][/IMG]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Efsaneler kısmında mısın takımda? Bir de ŞL ve Avrupa Ligini birer kez mi kazandığını sorabilir miyim?

evet takımın efsaneleri arasındayım iki kupayıda birer kez kazandım kazanamadıgım sezonlarda şampiyonlar liginde ust turlarda elendim turkiyeyi domine ettim her kupada ayrıca benim genç yaşta aldıgım oyuncuları ben ayrıldıktan sonra çok iyi paralara sattı kulüp mesela 400 bin euro ya aldıgım adamı 34 milyon euro ya 11 milyona aldıgım adamı 54 milyona sattılar

Nesil
    2009
    Yer
    edirne

vay beee daha neler görecez bakalın

Vay be insan gurur duyar vallahi kendiyle.Yalnız kısa zamanda bu kadar başarılı olmak her babayiğidin harcı değil.Tebrikler...
    Gözüme girdin SI.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Daha önceki serilerde de vardı, Tebrik ederim senin adına güzel bir başarı.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Eski serilerde de vardı, yalnız takımdan ayrıldıktan sonra yapmaları güzel bir detay.

hepinize teşekkür ederim şuan 2021 yılında arsenalin başındayım ve en kısa zamanda Fenerbahçe ye döncem ve ömrümü o kulübe adıcam

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

Kandırma politikası bunlar, o Avşar sen değilsin, harcama kariyerini FB'de

Gerçekten tebrikler. Fenerbahçe kadrosu 2021 yılında nasıl oluyor merak ettim. Kadroyu yollar mısın ? Bir de teknik direktörleri kim acaba ?

Quote Originally Posted by Maegras View Post
    Kandırma politikası bunlar, o Avşar sen değilsin, harcama kariyerini FB'de
    ahahhah bi aratıyım bakıyım oyunda başka avşar var mı

Quote Originally Posted by garez0066 View Post
    Gerçekten tebrikler. Fenerbahçe kadrosu 2021 yılında nasıl oluyor merak ettim. Kadroyu yollar mısın ? Bir de teknik direktörleri kim acaba ?
    teknik direktörleri benden sonra bielsaydı şimdi luznhi mi ne öyle ukraynalı bi adam kadro hasan ali mehmet ekici serdar aziz dışında regenlardan oluşuyo diyebilirim ağırlıklı

Mesaj Yetkileri