1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Gino Peruzzi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Default Gino Peruzzi

Gino Peruzzi Lucchetti

Gino Peruzzi, 9 Haziran 1992'de Cordoba, Arjantin'de doğmuştur. 20 yaşındaki futbolcu profesyonelliğe geçtiği Velez formasıyla yavaş yavaş ününe ün katan Güney Amerika patentlilerden yalnızca biri. Arjantin Milli Takımı'na kadar yükselen Peruzzi'nin Güney Amerika'da lakabı Anti-Neymar. Bu lakabı almasına sebep olan ise kulübünün 2012 Libertadores Kupası çeyrek finalinde Santos ile oynadığı maçlardaki performansı. Maçlar öncesinde Neymar'ın kendisini bu maçta tanıyacağını belirterek iddialı konuşmalarda bulunan Peruzzi, bu sözlerini Neymar'a geçit vermeyerek ispatladı. Peruzzi futbol dünyasında adını duyurmaya başlarken, kendisiyle Bayern Münih'in yakından ilgilendiğini de belirtmeden geçmeyelim.

1.78 boyunda ve 66 kiloda olan Peruzzi, Football Manager oyuncuları arasında sağ bek mevkiinin değişilmezi olabilir. Cesur bir oyun tarzı olan genç sağ bek, yaşına rağmen üst düzey sayılabilecek fiziksel özellikleri ile dikkat çekiyor. Oynadığı pozisyonun gerektirdiği başlıca özelliklerden olan markaj, top kapma, pozisyon alma, orta yapma gibi özellikler bakımından potansiyelini de göz önüne alırsak ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğu ortada. Kulübünde aldığı yıllık ücret ve oyuncunun bonservis bedeli, transfer edilebilmesine çok müsait.

Oyun Başında Özellikleri

Peruzzi'yi Standart Bek-Destek rolünde oynatmak istiyorsanız ekstra bir şeye gerek duymaksızın sadece bireysel antrenman kısmında ağır bir şekilde Standart Bek çalıştırmanız yeterli. Muazzam bir profile ulaşacağından emin olabilirsiniz. Ancak biraz daha ofansif kullanmak istiyorsanız, kendisine top sürme, ilk kontrol ve pas gibi özel antrenmanlar vermelisiniz.Oyun başındaki profili ile bile çok rahat her türlü takımda ilk 11'de kullanabileceğimiz bir oyuncu Peruzzi. Bu da kendisinin gelişimini daha çabuk sürede tamamlayacağının garantisi olmakta.

Bu sene maç motorunun bekleri kötü adam ilan ettiğini düşünenlerdenim, zira yenen çoğu gol kanatlardan geliyor. Son güncelleme ile biraz düzelmiş olsa da fikrim henüz tam anlamıyla değişmedi. Peruzzi de bir sağ bek oyuncusu olduğundan yüksek ortalama puanlar beklemek çok da doğru olmaz, ancak defansif özelliklerinin sizi maç motorunda tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz. Standart Bek - Destek olarak kullandığımızda defansif anlamda gayet güzel işler yapmanın yanı sıra hücuma da oyuncu komutlarında belirttiğimiz oranda katılıp fazlasıyla destek verebilen bir isim olan Peruzzi, gelişimi sonunda kusursuz bir hal alıyor.

2018 Yılından(26 yaşında) - Normal Gelişim Durumu

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

ben galatasaraya almayı istemiştim bu adamı ancak yabancı sınırlaması derdi engel olmuştu

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben bu adamı Beşiktaş kariyerimde aldım yarım sezon oynattım fiyatı baya arttı Milan ve Psg izliyor top kapması 14 olduguğu için top kapma antremanı verin sağ bekten kuş uçurtmuyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ellerine sağlık Coşkun.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

teşekkürler gerçekten iyi adam.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu oyuncu oyunun en iyi sağ beki olacak kapasiteye sahip . Ben bunu LİVERPOOL kariyerimde kullanıyorum ve oranın değişmez ismi olmayı başardı.Antrenmanda sadece Standart Bek çalıştırmak yeterli olacaktır. Herkese tavsiye ederim.

Çok güzel bir analiz,çok sağlam bir oyuncu.Geleceği parlak.

tottenham'da kyle walker var diye 2 sezon boyunca oyuncu raporu alarak takip ettim, maçları izlettim. Gerçekçi de oldu walker'ı 20'den satınca, hemen peruzzi'ye yöneldim. 11 civarı bir paraya kattım, ortalama 6.90-7.10 ile oynadı, ki bu çok normal. raporlarında bir kez bile sakatlanma eğilimi olmamasına rağmen 2 haftalık 1 aylık sakatlıklarla ile ortalama 2-3 ay arası sakat geçirdi ilk sezonu. Bunun ciddi nedenini merak ediyorum, 2.sezona geçtiğimde iyi bir antrenman sistemiyle bir kez daha sonuçları yazarım buraya...
    Ama gerçekten Bek gibi Bek, alın mutlaka.
    Last edited by YakoRYV : 29.Temmuz.2013 at 12:07 Reason: Yazım yanlışı.

pas 10. pas hariç diğer özellikler süper. o da olsaydı dani alves olurdu.

bende almıştım bu adamı 3 milyon euro bonservis bedeli ödeyip sonra Barca'ya satmıştım 35milyon euro'ya

Mesaj Yetkileri