1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: 2 Uyruklu Oyuncular

Default 2 Uyruklu Oyuncular

İlk sezonun sonunda Arjantin in Lanus takımından Esteban Andrada diye bi kaleci almıştım.Potansiyelli bir genç kaleciydi. 6 sezon pilot takımım Gaziantep B.B. ye kiraladım.Ve Türk oldu.Türk oluncada as kalecim yaptım.Türk milli takımındada 8 maça çıkmış.Ama hala oyuncunun profiline girip bilgiler kısmına geldiğimde seçilebilir olduğu milli takımlarda hem Arjantin hem Türkiye var.Ve ara sıra Arjantin in turnuva kadrolarına çağrılmadığı zaman oyunun deyimiyle harap oluyor aynı sorunu Ömer Bayram da da yaşıyorum.Türk milli takımında 2 maç oynamış ama bilgilerin hem hollanda ya hem Türkiye ye seçilebilir yazıyor ve arada bir haber çıkıyor "Ömer Bayram in Hollanda milli takımına çağrılması pek mümkün gözükmüyor" diye. Ayrıca Hollanda milli takımına bi menajer ekleyip denedim gerçekten çağrılabiliyor mu acaba diye.Sonuç : Çağırılabiliyor .Oyunun bi hatası bence bu yetkililere bildirilirse düzeltilebilir diye düşünüyorum.[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Nesil
    2003

Sadece ozel maclarda forma giymis oyuncular, sadece bir defalik olmak uzere, takim degistirebiliyorlar.

Acaba bu oyuncular milli maclari resmi maclarda mi oynadi yoksa ozel macta mi?

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Sadece ozel maclarda forma giymis oyuncular, sadece bir defalik olmak uzere, takim degistirebiliyorlar.

Acaba bu oyuncular milli maclari resmi maclarda mi oynadi yoksa ozel macta mi?
    Tamam o zaman bir sorun yok Türkiye 2020 Avrupa Şampiyonası na ev sahibi olduğu için Türkiye hep hazırlık maçı yapmış.Bu adamlar hazırlık maçlarında oynamış hiç resmi maç oynamamış.Dediğin kurala göre milli takım değiştirebilir bu adamlar.Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Mesaj Yetkileri