1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Steam den oyunu açamıyorum

Default Oyun Başlatılamıyor

Arkadaşlar Steam'de oyunu yükleyip oyunu oyna yazısına tıkladıktan sonra "Oyun başlatılamıyor (kayıp uygulama dosyası)" yazısı çıkıyor. Ne yapmam gerektiğini bilen var mı?
    Last edited by Stormlord : 05.Ocak.2013 at 16:26 Reason: yazım hatası

aynı hata bende de çıktı. giremiyorum şimdi.

3. Default

bende de oyun başlatılamıyor ( uygulama zaten çalışıyor) hatası alıyorum.
    görev yöneticine girip fm.exe yi sonlandırıp tekrar tekrar denedim olmadı.
    oyunu ve steam i üç kere silip tekrar yükledim ama maalesef yine aynı hatayla karşılaşıyorum.
    yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

windowsta bir problem olabilir arkadaşlar.sistem geri yükleme'yi yada yeniden format atmayı deneyin.büyük ihtimalle lisanssız windows kullanıyorsunuz,daha temiz bir sürümünü kurmanızı tavsiye ederim

Default Steam den oyunu açamıyorum

Steam üzerinden oyunu tıkladığım zaman uzun süre beklememe rağmen oyun açılmıyor, tekrar tıkladığımda ise "oyun başlatılamıyor (uygulama zaten çalışıyor) " diyor, yardımcı olursanız sevinirim.....

Default steam den oyunu açamıyorum

Steam üzerinden oyunu tıkladığım zaman uzun süre beklememe rağmen oyun açılmıyor, tekrar tıkladığımda ise "oyun başlatılamıyor (uygulama zaten çalışıyor) " diyor, yardımcı olursanız sevinirim.....

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

bazen öyle durumlar olabiliyor sen pc yi yeniden başlat yap o zaman düzelir

iyide yapıyorum düzelmiyor, hayır daha önce çalışıyorduda....

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

görev yöneticisini açıp steam uygulamasını kapatın,steam'i tekrar açmaya çalışın.ben genelde böyle çözüm buluyorum.

Quote Originally Posted by duktil View Post
    allah aşkına biri yardım etsin. bin pişmanın orijinal oyun aldığıma. açılmıyor yahu

Mesaj Yetkileri