Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 12 / 45 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

bence bir seneye daha ihtiyacı var genciimizin garmash ve alderweild ise süper ötesi olmuş

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Peguy View Post
    3 lü stoperde fazla sırıtmıyor demekki yavaşlığı ya da diğer stoperler açığını güzel kapatmışlar..Ben çift stoper oynattım takımı daha fazla ileriye taşıyınca aksamıştı..Karar senin ama satılcak adam da değil ah biraz hızlı olsa (=
    satmak olurmu yahu Lygnbyde takımın yarısıydı dğer yarısıda finne 3 soper 2 ofansif bek oynuyorum lyngbyde hızlı değillerdi mevcut stoperler ama burda hızlarıda var dolayısıyla süpürücü oynuyor 2si ortadaki ise mevcut yeteneğine göre en kötü seneye orta 3lüde arkadaş (:
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    bence bir seneye daha ihtiyacı var genciimizin garmash ve alderweild ise süper ötesi olmuş
    Alderwildi oynatmıcam o satmalık sakatlık meyili var ama stoper olucna sırıtmayabilir güçlü dengeli nihayetinde ama kadroda kalıcı degil okutmak amaclı aldık onu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferler güzel, genç adamı alıp 11'e koyamazsın Premier Lig'de ezerler bebeyi.

Hocam Ben Bazı Oyuncularınızı Çok Beğendim Fakat Arama Motorundan Bir Türlü Bulamıyorum Özellikle:Finne

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by 16arda16 View Post
    Hocam Ben Bazı Oyuncularınızı Çok Beğendim Fakat Arama Motorundan Bir Türlü Bulamıyorum Özellikle:Finne
    Norveç ligini aktif etmen lazım kardeşim..

Teşekkürler Hocam icon_biggrin:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Transferler güzel, genç adamı alıp 11'e koyamazsın Premier Lig'de ezerler bebeyi.
    Koyduk bile kim kimi ezecek bekleyip göreceğiz tosun gibi Dehn şaka şaka rotasyon şimdilik takımdaki stoperler tam bir hayvanat meaşAllah (:
    Teşekkürler Hocam icon_biggrin:
    Bir tşkde benden Peguya (: ek olarak iskandinav kökenli oyuncuların çoğu bilinmeyen takımlardan olduğu için norveç-isveç-danimarka-finalndiya gibi ülkeleri açman lazım

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Transfer sezonunu kapadık. Bu yüzden ocak ayını seri bir şekilde paylaşıcam. Aslında paylaşımları yapmak için transfer sezonunun bitmesini bekledim. Bir yandan maçları yaparken diğer yandan transfer haberlerini vermek yerine daha derli toplu olsun istedim.

3.Tur

Spoiler: ISTATISTIK 

21.Hafta

22.Hafta

4.Tur

23.Hafta

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

MANU'ya ne olmuş öyle hala çok gerideler

United'a nolmuş la öyle o.O Neyse sen de çok iyisin nazar değmesin.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    MANU'ya ne olmuş öyle hala çok gerideler
    Quote Originally Posted by Chakemate View Post
    United'a nolmuş la öyle o.O Neyse sen de çok iyisin nazar değmesin.
    Moral çok etki ediyor manu lige kötü başlayınca toparlaması zor oldu ama yavaştan geliyorlar keza liverpoolda öyle. Şu sıralar ilk devre elde ettiğimiz avantajı yiyoruz resmen kötü tökezliyoruz. Diğerlerine nazaran zayıf olan rakiplerden puan almak yerine veriyoruz

Transferlerimi paylaşmadan önce maçlar hakkında biraz konuşmak istiyorum ;
    Maçların birçoğunda dürüst olmak gerekirse konsatrasyon 0dı aklımız transferlerdeydi. ve hatta kimi maçta sakatlanırlarsa planlarım alt üst olur diyerek kiralık ve satılık oyuncularımı oynatmadım. Bunlarında zorluğu olmakla beraber hiçbir şekilde bahanemiz olamaz. Özellikle 3-1 öne geçtiğimiz Saputhampton ve evimizde lig sonuncusu Burnyley karşılaşmaları tam bir hayal kırıklığı. Özellikle 4-4-2 taktiğine karşı oldukça zorlanıyoruz hatta etkisiz kalıyoruz resmen fobiye dönüştü. Southampton maçında 3-1 öne geçince rakip 4-4-2ye geçti. Bizde fobi gereği önlem alalım diyerek 4-4-2ye özel geliştirmeye çalıştığım taktiğe geçiş yaptık ve çok pahalıya mal oldu. Bilinmedik kuyuya ne diye taş atarız ki ? Ama fikstür çok sıkışık olduğu için 4-4-2 oynayan bir takım bulup taktiği deneme fırsatımız olmadı yani sezon devam ederken çare bulmalıydı. Ertesi hafta Readini geçtik sonra Fa cupta aston villa ve kabusumuz 4-4-2 maç 2-0 olunca..kanat taktiği yaptık eski taktiklerimden yada burda gördüğüm bi kaç arkadaşın taktiğine benzetmeye çalışarak saçma sapan işlere koyulduk sürekli taktik varyason deniyorum. Maçı kurtarma adına değilde 4-4-2ye çare bulma adına nihayet 2-2 yi bulunca tamam deidmtaktiği bulduk. Sonraki hafta evimizde lig sonuncusu Burnyler karşısında 4-4-2de yine hüsrana uğradık.
    Uzun bir yazı oldu fakat içimi döktüm resmen. İlk amacımız 4-4-2 fobimize son vermek olacak. Şimdi transferlerimizi tanıtalım (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kadroda pek şans vermediğimiz ama gelecek adına ihtiyacımız olan birçok genci kiraladık. Geçtiğimiz yıl yaptığımız gibi önce kadroda bi bakalım rotasyon şekilde oynatırız dedik baktık yapamıyoruz ve körelmesinide istemedik birçoğunu maç tecrübesini artırması adına kiralık yolladık. Devre arası transfer sezonu başlarda verimli olmasa da son günlerde yaptığımız hamleler ile verimli hale getirdik. Daha doğrusu gidenlerin yerini dolduramayıp kadromuzu darlaştırmanın sıkıntısı yüzünden çabuk davranıp aldığımız oyuncular içime sinmemişti.

Aslında bombalar patlatmak istedik stopere Shawcrossu forvete Toivoneni getirme çabnasındaydık. Stoke küme düştüğü için satılıktı ama Shawcross çok yüksek ücret istedi menejeride bi tomar para isteyince o transfer olmadı. Toivonen ise kiralayacaktık oda gelmek istemedi Tottenhamda kalacağını söyledi. Bizde bir stoper bir forvet kiraladık.Doria'yı alınca stoperin kiralık sözleşmesini fesettik.

Transferler sonrası kasamızda bir miktar para kaldığını görünce sezon başı opsiyonlu kiraladğımız Benedettiyi opsiyonunu kullanarak kadromuza dahil ettik.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Doria= Bu boyla o hız ve yaşı görünce kaçırmadık. Stoperlerimiz oldukça genç ve iyi.
    Spoiler: Doria 
    Keiran Trippier= Elimzide tek sağ bek Juliao idi. onunda defansfi olarak top kapma markaj gibi özellikleri düşük olunca zamanzaman zorda kalıyorduk. Zira kanatlar sadece beklere emanet. Bizde adam yiyen bir bek bulduk (:
    Spoiler: Trippier 

Pedro Obiang= Ota sahamız kuvvetliydi üstelik sezon sonu için Garmashıda aldık ama bu arkadaşı görünce paramız varken kaçırmayalım dedik.
    Spoiler: Obiang 

Nicusor Stanciu= İşteee benim bir başka bebeğim .Kendisi eski öğrencim geçen sene almak istedik ama izin çıkmyordu bir türlü sürekli gözlemimiz altındaydı nihayet buluşabildik. Ofansif orta saha ondan soulur. Aman nazar değmesin sakatlık uzak olsun. MaşAllah diyelim (:
    Spoiler: Stanciu 

Gaetan Courtet= Maupayı İntere kiralayınca elde 3 forvet kaldı. Muhtemelen bu arkadaş pek forma bulamayacak. Psikolojikmen sakat yada cezalı duruma düşen olursa ne yaparız sorusunu aklımızdan yok etmek için kadromuza kattık ama kullanabiliriz bu arkadaşıda
    Spoiler: Courtet 

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

kadro zaten iyiydi üstüne süper transferler yapmışsın seneye şampiyon olacaksın böyle giderse

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    kadro zaten iyiydi üstüne süper transferler yapmışsın seneye şampiyon olacaksın böyle giderse
    Neden olmasın ? (: Doğru tansfer politikası ve klüp yönetimi ile hedeflerimizi erkene alabilriz daha doğrusu vitesi yükseltebilriz. Sezon sonu verilecek bütçeye bakacaz artık.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

24.Hafta

25.Hafta

Takım kazanmayı unuttu resmen (: Everton 4-4-2 formasyonunda oynadı. 2-0dan 2-2ye geldiğine her ne kadar üzülsemde oynadığımız futbol müthişti. Ama bir takımda şans olacak tam 4 topumuz direkte patladı fark olacak maç nerelere geldi. En son kazandığıız reading maçında da tam 3 maçımız direkte patlamıştı anlamıyorum ki bu direklerden ne çekiyorz ? hayır birde sakatlıkla başıma bela oldu :F

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takım iyice revire döndü ocak ayında Svenssonu kaybetmiştik ardından obiang Burnley maçında son olarak Mansuruda kaybettik. stoper Jonassonda daha önceden 3 ay ssakatlanmıştı. Takım olarak kazanamıyoruzda iyice dibi görücez gibi. Aslında kaybetmiyoruzda seviniyoruz ama kazanacağımız puanları kaybetmek üzüyor. Sakatlıklar heralde şubatın sonunu bulucak tam olarak iyileşmeleri için. Başka sakatlık olmazsa inşAllah mart ayı gibi yeniden tam takım olucaz

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

KÜMEDE KAL LİVERPOOL transferlerin fiyatlaına görünce şok oldum ne yaptın olm sen dedim kendi kendime ama profiler fenaymış yine de devre arası bu o kadar para harcamnak riskli

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

26.Hafta

Nihayet patladık hemde öyle böyle değil. Rakip Aston villa formasyon 4-4-2 hem fobiyi kırma adına hem galip gelme adına çok güzel bir maçtı. Ayrıca takım olduğumuzunda bir kanıtı zira gollerin hepsi farklı isimlerden stoperlerden orta sahaya ve forvetlere kadar (: İlk devre maçlarında da yine galibiyet krizine girdiğimizde çare Aston Villa olmuştu (: şimdi rakip yine Aston villa FA cupad içerde 2-2 kalmıştık şimdi tekrar maçında villa parka gidiyoruz. Bu arada kervana Doriada katıldı evil olduk revir

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Transferler çok iyi hatta Doria , Stanciu ve Obiang çok çok iyi..Bu arada umarım Capital'ın ve FA'nın finalistleri ilk 7 den birileri olur çünkü 7.likten aşağıya düşecek gibi gözükmüyor takımın ..Seneye avrupaya gidebilmen takımın reputasyonunu oldukça arttırır

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    KÜMEDE KAL LİVERPOOL transferlerin fiyatlaına görünce şok oldum ne yaptın olm sen dedim kendi kendime ama profiler fenaymış yine de devre arası bu o kadar para harcamnak riskli
    para varken kaçırmamak lazım şimdiden takıma uyum sağlasınlar seneye deli şeyler geçiyor aklımda
    Transferler çok iyi hatta Doria , Stanciu ve Obiang çok çok iyi..Bu arada umarım Capital'ın ve FA'nın finalistleri ilk 7 den birileri olur çünkü 7.likten aşağıya düşecek gibi gözükmüyor takımın ..Seneye avrupaya gidebilmen takımın reputasyonunu oldukça arttırır
    Tamda onu soracaktım. Maalesef capital finalinde chelsea ile npowerdan Milwall oynayacak. Biz o kadar şanslı bir klübüz ki milwall dogru dürüst takımla karşılasmadan finale çıktı. Biz niye bu kadar şanslıyız bilmiyorum ki bu yüzden ilk 6da omamız gerekecek ve manu çok sağlam geliyo bizim ya newcastlı geçmemiz gerek yada manuya geçilmememiz. Ama muhtemelen bu sene avrupa zor. Oysa hakediyoruz. Elimzden geleni yapcağız artık

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Kötü olmuş Milwall'ın orada olması..PRM'de en ayar olduğun konudur çoğu kulüp aslımıyor Capital Cup'a biraz da kura şansıyla kötü takımlar finale kalıyor.Umarım 6'da kalırsın gerçi Manu da tehlikeli geliyor ama (=
    Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    para varken kaçırmamak lazım şimdiden takıma uyum sağlasınlar seneye deli şeyler geçiyor aklımda

Tamda onu soracaktım. Maalesef capital finalinde chelsea ile npowerdan Milwall oynayacak. Biz o kadar şanslı bir klübüz ki milwall dogru dürüst takımla karşılasmadan finale çıktı. Biz niye bu kadar şanslıyız bilmiyorum ki bu yüzden ilk 6da omamız gerekecek ve manu çok sağlam geliyo bizim ya newcastlı geçmemiz gerek yada manuya geçilmememiz. Ama muhtemelen bu sene avrupa zor. Oysa hakediyoruz. Elimzden geleni yapcağız artık

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ManU falan neyse de en kötü Avrupa Ligi'ne gidelim. Bu arada yeni kariyerimde sana rol verdim, umarım sorun olmaz

Sezon sonu Avrupa'ya gidecektir takım inancımız tam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Avrupa istiyoruuuz )

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kötü olmuş Milwall'ın orada olması..PRM'de en ayar olduğun konudur çoğu kulüp aslımıyor Capital Cup'a biraz da kura şansıyla kötü takımlar finale kalıyor.Umarım 6'da kalırsın gerçi Manu da tehlikeli geliyor ama (=
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    ManU falan neyse de en kötü Avrupa Ligi'ne gidelim. Bu arada yeni kariyerimde sana rol verdim, umarım sorun olmaz
    Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Sezon sonu Avrupa'ya gidecektir takım inancımız tam.
    Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Avrupa istiyoruuuz )
    Bizde çok isteriz çok emek erdik lakin şans işte milwall finale çıkmasa şuan güle oynaya avrupadaydık fakat aldığımız sonuçlardan ötürü daha doğrusu almamaız gereken puanları kolayca tepince kendi işimizi zora soktuk. Önümüzde çok zorlu maçlar var ama sonuna kadar mücadele edeceğimizden şüpheniz olmasın

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

4.Tur Tekrar

Maç 0-0 bitmiş uzatmalara gitmiştik 1-0 öne geçtik dakika 110 civarıydı runtime hatasından oyundan attı tekrar oynamaz zorunda kaldık. ilk maç oynanırken gayet iyi oynuyor rakibin üstüne oyunu fala nyıkmıştık zaten ödneydikde lakin bu maçta Aston villa bizi resmen döverek başladı. Neyseki maçı yine uzatmalarda almasını bildik ayrıca bizimkiler Aston Villayı çok sevdi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

5.Tur

Taktikte ufak rütuşlar yapmaya başladım. Sonuçlarını görmek için birkaç maç daha yapmak gerek. Neyse maç hakkında 1-2 kelam edelim. 4 turda tekrar maçı oynamak zorunda kaldığımız için 2-3 gün dinlenebildik biizm çocuklar e birde sakatlarım var kondisyon yerlerde çıktık maça etabii pres mires yapmıyoruz gömüldük sahamıza arada bir iki taç maç atıyoruz derkene 90da Baath çıktı kornerde çaktı kafayı gömdük Chelseayi FA cup 5.turuna Sıradaki maç yine chelsea ile Bu sefer lig maçı lakin sanırım ingilterede tatil şimdi veriliyor baktım geçen yılda buvakitlerdeymis bi 15 güne yakın tatil falan oluyor. Sakatlarımız falan düzelir ve yetişirse inş daha cesur oynayacağız bu sefer

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

o kupayı almadan gelme

Kupayı alacağız. Başka yolu yok

Sayfa 12 / 45 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Mesaj Yetkileri