Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 60 arası toplam 60 sonuç

Konu: Devamlılığı ve yüksek ortalaması olan oyuncular

Adil Rami 7 degilde 7.80 nin altına düştüğünü görmedim

Necip Uysal
    Carlos Villanueva 19maç 11gol 10asist 7.70 her sene böyle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alt liglerde oynamayı sevenler için bir oyuncu önerebilirim. Devamlı, pasör ve sürekli uzaktan sürpriz golleri var:

FM Gazetesi

Atletico'dan Mario Suarez. Yaratıcı ve yıldız oyuncu değildir ama her maç 20 civarı top çalar, pas ortalaması %80 civarındadır. ön libero, defansif ortasaha, savaşçı ortasaha nereye koyarsan koy 7'nin altına düştüğünü görmedim.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Aykut Demir , Özgür İleri
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Kurt Zouma ! Galatasaray aldım ilk 5 maç ortalaması 8.30 arkadaşa önerdim ve oda aldı aynı şekil onun takımında da oynadı gerçekten harika devamlılığı olan bir oyuncu ben tavsiye ediyorum yaşı genç baskı kaldıramaz diye düşünüyordum ama Fenerbahçe maçlarında bile harika oynadı devamlılığı yüksek ve ortalaması iyi bir oyuncudur tavsiye ederim
    Saint Etienne kariyerimde harikalar yaratmıştı ama gsye bi türlü alamadım kaça aldın sen

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Oscar Cardozo kesinlikle 2 kariyerimde aldım 7.80nin altına hiç düşmedi ayağıyla atıyor , kafayla atıyor , asist yapıyor her şeyi yapıyor bu adam

Bitiricilik,zıplama,kafa,soğukkanlılık,topsuz alan,teknik,pas,uzaktan şutlar ne ararsan var kısaca

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Gökhan Töre bu tipbir oyuncu değil yahu Bir kere takım oyunu denen bir şey yok çocukta
    Evet oyunda da takım oyunu düşük ama cizgiye inip inip süper asistler yapıyor.
    Benim de süper verim aldıgım oyunculardan biri.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

Quote Originally Posted by YakoRYV View Post
    Gylfi Sigurðsson

Kazandığım maçlarda mutlaka direkt etkisi oluyor, kaybettiğimde bile mutlaka o gün saha içinde bir şeyler yapıyor, çok fazla yaratıcılık şut emri top sürme vs verdiğim zaman dahi çok azdır abartıya kaçıp batırdığı maç sayısı...
    aynen katılıyorum fm de favori adamım takımlara sınıf atlatan bir oyuncu kısacası gözbebeğim

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

valla C Eriksen bozdu Kolbeinn Sigþórsson olmadan olmuyor çok iyi forvet.

Quote Originally Posted by OknSzR View Post
    Christian Benitez,Aykut Demir,Dennis Praet ve Gökhan Töre
    christian benitez öldü arkadaşlar seneye yok bilginiz olsun. onun haricinde benim yazabileceğim Mats Hummels çok istikrarlı, C. Ronaldo çok iyi.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by cmyksl55 View Post
    christian benitez öldü arkadaşlar seneye yok bilginiz olsun. onun haricinde benim yazabileceğim Mats Hummels çok istikrarlı, C. Ronaldo çok iyi.
    Hemen alıyorum kardeşim.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cmyksl55 View Post

C.Ronaldo bir zahmet

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Messi, Ronaldo, Rooney

Bu isimleri kaçırmayın beyler
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Steven Taylor, Aykut Demir, Alper Potuk, Kevin Strootman, Dries Mertens

Miralem Pjanic, Denys Garmash, Georginio Wijnaldum, Gino Peruzzi, Alpaslan Öztürk, Mattia Perrin, Marco Capuano, Kara, Gulio Donati, Fabio, Dries Mertens, Przemyslaw Tyton, Cauley Woodrow, Kerim Frei, Vladimir Weiss, Erik Lamela,

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Önceki mesajımı düzenleyemedim. Stoke City'de oynayan Ryan Shawcross oyunda en iyi stoper oyuncularından biridir. Onuda ekleyeyim.

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Steven Taylor, Aykut Demir, Alper Potuk, Kevin Strootman, Dries Mertens
    Strootman çok sakatlanıyordu. Oynadığı her maçta katkı sağlıyordu ancak çok sık sakatlanıyordu.
    Mertens dediğin gibi. Takımı sırtlayan adam oluyor. Liverpool'a sattım 4. sezon başında orada kalıcı oldu ve aynı form grafiğini orada da yakaladı.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

C.Samba

Adam oyunun hilesi. 8,50 üzeri ortalama ve 15 maç, maçın adamı ile sezon bitiriyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Hasan Ali Kaldırım.

Pozisyon almasını 15 dengesini 14 e yükselttim performansıyla Dortmund ve Chelsea'nin transfer listesine girdi.Değeri 8.5 milyon euro.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kerem Can Akyüz - Adana Demirspor

Bay devamlılık diyebiliriz adına, henüz bir maç bile görevini aksattığını görmedim. Türk sol bek arayanlara 70 Bin'e alabilecekleri bir oyuncudur.

Trabzonspor'u yönetiyorum bilen bilir, skorer bir bek değil. Tam bir görev adamı savunur kanatları besler ve en önemlisi her maç yapacağı şey bellidir ne üstüne çıkar, ne de altına iner.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MrRuthless View Post
    Saint Etienne kariyerimde harikalar yaratmıştı ama gsye bi türlü alamadım kaça aldın sen

1 sezon sonra falan veya 2 sezon sonra 13 milyona aldım

Bence çevikliği iyi olan futbolcular hem hızlı top sürüyor ve .ok yüksek temoda oynuyor şuan da hector oliveira diye bir regenim var. top sürerken sanki arkasından atlı geliyormuş gibi mest ediyor insanı

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Sokratis Papasthatapoulos'u da ekleyeceğim bu listeye. Azpilicueta & Sokratis A.Ş'yi denemelisiniz bence :d

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Leon Goretzka ortasahada her türlü görev yapabilir rakibi rahatsız edebilen hem agresifliği hemde oyun kurabilecek yeteneklere fazlasıyla sahip.Bate'li Bressanda çok iyi oyuncudur ortasıra takımlara tranfer edilebilir.Vereceğim son örnek Independiente'li Martin Benitez olacak hem cevik hem sogukkanlı hemde muthis topsuz alanı olan bir forvete dönüşüyor,bu seride en iyi verim aldığım oyuncu oldu

Sebastian Coates'i de ben önerebilirim. AC Milan ile yeni bir kariyer açtım ve 3 sezondur oynuyorum. Daha ilk sezonumda transfer listesine konmuştu ve ben de direkt transfer ettim. O zamandan beri ligdeki ortalaması 7.66-7.58-7.71, gol sayısı da 4-5-10. Duran toplarda oldukça tehlikeli bir oyuncu, 1.96 boy, 17 kafa vuruşu 18 zıplama şu an bende

Kale için de Tim Krul oldukça başarılı..

Diakite. Lazio küme düşmüş 2milyona almıştım Marsilya'ya. Profili ne olursa olsun inanılmaz iş yapıyor.Politeivch ( heralde doğru yazdım) ile birlikte ŞL finaline taşıdılar takımı. Ayrıca ön direğe koşu yaptığı takdirde 2 maçta 1 golü var. Zaman olursa bir ara caps atarım.

tongo hamed doumbia

2012de de bu oyunda da sürekli takımıma alırım. tam bir görev adamı. ortasahayı her türlü toparlıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Mustafa Yumlu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağ kanadın değişmezi oldu. İlk sezon 1.2'ye aldım.

Buda sezon başı boşta oluyor

Her ikiside devamlılığı yüksek oyuncular.
    FM Gazetesi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri