Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 236 sonuç

Konu: Fenerbahçe İncelemesi | FM 14

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Sow KO çok daha etkili oynuyor Cenker aynı benim taktiği yapmışsın çok iyi işliyor Sow'u gol krallığı listesine sokmuştum o taktikle.
    Denemedim ama İKE olarak çok memnunum.

Galatasaray'ı 3-0 yeniyorum şuan ligde bu arada

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Denemedim ama İKE olarak çok memnunum.

Galatasaray'ı 3-0 yeniyorum şuan ligde bu arada
    O diziliş baya iyi Ceko zaten Çift forvet falan oynadım o diziliş kadar verim alamadım.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Taze taze oynadığım maçı da koyayım hemen.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Emenike yardırıyor zaten
    Last edited by Kaka Leite : 31.Ekim.2013 at 13:25 Reason: Konuyla ne alaka yahu :D

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ben şöyle iki farklı diziliş yaptım ama başlamadım sizce nasıl ;

Volkan - Caner (ob d) Bruno (ss x) Egemen (ss s) Gökhan (iyb-h) - Topal (reg d) - Meireles (ok h) Emre (so s) - Sow (ike h) Kuyt (dko d) - Emenike (fg h)

Volkan - H. Ali (sb d) Bruno (ss x) Kadlec (ss s) Gökhan (iyb-h) - Baroni (dok d) - Salih (ok h) Alper (iyo d) - Caner (ko h) Kuyt (dko d) - Sow (kf h)

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Ben şöyle iki farklı diziliş yaptım ama başlamadım sizce nasıl ;

Volkan - Caner (ob d) Bruno (ss x) Egemen (ss s) Gökhan (iyb-h) - Topal (reg d) - Meireles (ok h) Emre (so s) - Sow (ike h) Kuyt (dko d) - Emenike (fg h)

Volkan - H. Ali (sb d) Bruno (ss x) Kadlec (ss s) Gökhan (iyb-h) - Baroni (dok d) - Salih (ok h) Alper (iyo d) - Caner (ko h) Kuyt (dko d) - Sow (kf h)
    Baroniyi takımda tutacak mısın ?

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Ligin 2. yarısında fena toslayacağız gibi geliyor ama hadi hayırlısı.

Emenike'nin mükemmel performansı bize çok maç kazandırdı bunu da unutmamak gerek.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ya Baroni Holmen Webo Semih Serdar Orhan Yobo Baroni Topuz, ne kadar gereksiz varsa satıp yerlerine Ozzie , Enes , Adili almayı düşünüyorum

Sezon başında kadroyu hiç bozmadım ama kulüp her ay 2-3 milyon zarar ediyor devre arasına geldim baroni yobo holmeni satılığa çıkarttım salih uçan kiralık oynuyor mali durumu düzeltmek için hangi oyuncuları satmalıyım şuana kadar hiç transfer yapamadım enes ünal için 17 milyon istedi bursaspor hangi oyuncuları alacağımı şaşırdım şu yabancı kontenjanı yüzünden türk oyuncu bakıyorum ama çok uçuk rakamlar istiyorlar

Quote Originally Posted by emmre View Post
    Sezon başında kadroyu hiç bozmadım ama kulüp her ay 2-3 milyon zarar ediyor devre arasına geldim baroni yobo holmeni satılığa çıkarttım salih uçan kiralık oynuyor mali durumu düzeltmek için hangi oyuncuları satmalıyım şuana kadar hiç transfer yapamadım enes ünal için 17 milyon istedi bursaspor hangi oyuncuları alacağımı şaşırdım şu yabancı kontenjanı yüzünden türk oyuncu bakıyorum ama çok uçuk rakamlar istiyorlar

hocam oyun başlar başlamaz yobo'yu gönderip denswil'i bedavaya kiralasaydınız keşke. webo'yu ve cristian'ı da gönderebilirdiniz.

Quote Originally Posted by Ayberk Tuncer View Post
    hocam oyun başlar başlamaz yobo'yu gönderip denswil'i bedavaya kiralasaydınız keşke. webo'yu ve cristian'ı da gönderebilirdiniz.
    Sorma dostum cok pişmanım başta satmadığım için şuanda kulüp 1-2 m zarar ediyor her ay nasıl düzelteceğimi düşünüyorum transfer yapamıyorum ucuk rakamlar istiyorlar türk oyuncular için

Nesil
    2006

Hiç teklif gelmeyince, Selçuk ve Yobo'yu maaşlarını tamamı olmasa bile kiraya gönderdim. Umarım sezon içinde çok zarar etmez. Zaten takım iki yıl Avrupa'da yok. O sebepten sezon sonu şampiyon olup çok yüksek maaş alan oyuncuları yollamayı düşünüyorum. Sizce bu takım ekonomisi için yararlı olur mu? İyi antrenörler getirip alt yapıya önem vermek istiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Hiç teklif gelmeyince, Selçuk ve Yobo'yu maaşlarını tamamı olmasa bile kiraya gönderdim. Umarım sezon içinde çok zarar etmez. Zaten takım iki yıl Avrupa'da yok. O sebepten sezon sonu şampiyon olup çok yüksek maaş alan oyuncuları yollamayı düşünüyorum. Sizce bu takım ekonomisi için yararlı olur mu? İyi antrenörler getirip alt yapıya önem vermek istiyorum.
    Ben de aynı şekilde düşündüm, Yobo ve Selçuk'u kiraladım. Şimdi takıma Krasic ve Stoch da gelecek ve ben oyuncuları göndermek için akla karayı seçecem. Artık satamasam bile Cristian, Holmen, Yobo, Webo, Krasic, Kadlec gibi oyuncuları kiraya göndererek bütçeyi düşürmeye çalışacam. Enes Ünal'ı sezon başında aldım çok şükür yoksa onu da zor alırdım. Oyuncuları gönderebilirsem 2-3 tane genç Türk'ü kiralamayı, olursa da satın almayı düşünüyorum. Bir de Emenike'yi 8-10 arası bir paraya satarsam benim için süper olur. Kulüp sürekli zarar ediyor ama yönetim para aktarıyor, o yüzden çok sıkıntı yapmaya gerek yok.

Emenike'den hiç fayda sağlayamadım, inanılmaz gol kaçırıyor. Zaten oyunda bir gol kaçırma sorunu var Emenike'de daha fazla var.

Arkadaşlar tavsiye edeceğim kadro yapılanmam ilk sezon şöyle.

Giden: Yobo, yerine: Denswil kiralık. (sadece haftalığını vermek yetiyor.)
    Giden: Webo yerine: Cenk Tosun bonservisiyle (1.6 milyon pounda aldım. Bonuslar, 48 aylarla)
    Gelen: Hakan Çalhanoğlu kiralık
    Giden: Cristian /kiralık/ yerine: Mehmet Ekici bonservisiyle (2.6 milyon pounda aldım. bonuslar, 48 aylarla)

Şu an 3. sezonumdayım. 2. sezonda Cenk Tosun'u aylığı 40 bin pounddan ve haftalığı ödenmek üzere Steau Bükreş'e kiralamıştım. 2. sezonun sonunda Muhammed Demirci ile sözleşme bitimine anlaştım ve Cenk Tosun kiradan gelince 5 milyon pounda Sparta Prague'a sattım. Denswil ile olan kiralık sözleşmemi 1 yıl daha uzattım. Epey iyi yatırımlar oldu yani ilk seneye göre bunlar.

bu sezon fenerbahce ile kariyer açıcak arkadaşların kesinlikle düşünmesi gereken oyuncuların başında lazio forması giyen candreva olmalı. ben bu sezon aldım 9,5 gibi bir meblaya geliyor. ancak portoda istediği icin maaşını yüksek tutmanız gerekiyo ama inanılmaz bir performans gösteriyo komple sağ kanatta. sol kanatta içe kat eden şeklindede oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bende livorno selçuğu kiraladı adamlar malubiyet rekoru kırdılar

realde fenerbahçe her sene en az 20 m luk transfer yapıyo ama biz oyunu her alışımızda az bi bütçeyle uğraşmak zorunda kalıyoruz bu durum sıkıcı gerçekten

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bende livorno selçuğu kiraladı adamlar malubiyet rekoru kırdılar

realde fenerbahçe her sene en az 20 m luk transfer yapıyo ama biz oyunu her alışımızda az bi bütçeyle uğraşmak zorunda kalıyoruz bu durum sıkıcı gerçekten
    Maalesef oyunda banka kredisi alma gibi bir durum olmadığı için biz her sene 20-30 milyon harcayamıyoruz .

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by himone View Post
    Ben de aynı şekilde düşündüm, Yobo ve Selçuk'u kiraladım. Şimdi takıma Krasic ve Stoch da gelecek ve ben oyuncuları göndermek için akla karayı seçecem. Artık satamasam bile Cristian, Holmen, Yobo, Webo, Krasic, Kadlec gibi oyuncuları kiraya göndererek bütçeyi düşürmeye çalışacam. Enes Ünal'ı sezon başında aldım çok şükür yoksa onu da zor alırdım. Oyuncuları gönderebilirsem 2-3 tane genç Türk'ü kiralamayı, olursa da satın almayı düşünüyorum. Bir de Emenike'yi 8-10 arası bir paraya satarsam benim için süper olur. Kulüp sürekli zarar ediyor ama yönetim para aktarıyor, o yüzden çok sıkıntı yapmaya gerek yok.

Emenike'den hiç fayda sağlayamadım, inanılmaz gol kaçırıyor. Zaten oyunda bir gol kaçırma sorunu var Emenike'de daha fazla var.
    Emenike bende çok iyi, Webo'dan sıfır verim alıyorum. Çift forvet oynatıldığı zaman Emenike çok fırsata giriyor; ama maç motoru sanırsam çok gol kaçırmasına sebep oluyor.

arkadaslar su taktık bolumunde takımın taktıge uyumunu nasıl arttırabılırım takımı taktık calıstırıyorum ama banamısın demıyor bunu asistana fln bırakma ozellıgını de bulamadım ne yapmam lazım?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    arkadaslar su taktık bolumunde takımın taktıge uyumunu nasıl arttırabılırım takımı taktık calıstırıyorum ama banamısın demıyor bunu asistana fln bırakma ozellıgını de bulamadım ne yapmam lazım?
    genel antremandaki barı maç antremanına kaydır

Nesil
    2006

Baktım takımda mali durum kötü ilk sezonun devre arasında sezon sonu için transfer çalışmaları başlattım. Fernandes ve Erkan Zengin'i ücretsiz olarak renklerime kattım. Var mı böyle başka isimler. Bu sene transfere para yatırmak istemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

güncellemelerden sonra sow ve emenike gol atamıyorlar hep kanatlar ve orta sahalar atıyor napmak lazım bilmiyorum

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bu takıma bu kadar gereksiz yabancı oyuncuyu transfer edenler Allah'ından bulsun. Yabancıları göndercem diye anam ağladı. 2. sezondayım, yabancı oyuncuları 8'e zor indirdim. 1-2 tane daha satabilsem transfer yapacam ama maalesef diğer oyuncularıma talip çıkmıyor. Bu yüzden de ucuza alabileceğim birçok genç oyuncuyu elimden kaçırdım.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by himone View Post
    Bu takıma bu kadar gereksiz yabancı oyuncuyu transfer edenler Allah'ından bulsun. Yabancıları göndercem diye anam ağladı. 2. sezondayım, yabancı oyuncuları 8'e zor indirdim. 1-2 tane daha satabilsem transfer yapacam ama maalesef diğer oyuncularıma talip çıkmıyor. Bu yüzden de ucuza alabileceğim birçok genç oyuncuyu elimden kaçırdım.
    Bir de para talep ediyorlar, o kadar yüksek maaş veriyoruz ki onların denginde ki kulüpler o parayı ödeyemiyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Caner Erkin

Böyle yararlanabilen var mı ? :sigara:

Nesil
    2006

20 gol, 29 asist ulan işime yaramaz diye adamı sattık ucuzada gitti...

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Caner Erkin

Böyle yararlanabilen var mı ? :sigara:

Nası yaptın bunu ?

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

20 gol, 29 asist ulan işime yaramaz diye adamı sattık ucuzada gitti...
    Quote Originally Posted by enesx86 View Post
    Nası yaptın bunu ?
    Oynadığım kariyer burada. http://forum.turksportal.net/vb/show...=117341&page=4

TAKTİK BU

Caner'e de bireysel direktifler verdim içeriye kat et vb.

Nesil
    2006

Aynı taktik var bende de çok iyi oynuyor; ama sayısal olarak ulaşamadı. Zaten çok teklif geldi sattım bende.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Aynı taktik var bende de çok iyi oynuyor; ama sayısal olarak ulaşamadı. Zaten çok teklif geldi sattım bende.
    Bireysel direktif etki etti sanırım .

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri