Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 236 sonuç

Konu: Fenerbahçe İncelemesi | FM 14

Nesil
    2013
    Yer
    09

Caner çok faydalı oynuyor bendede, değişmez adamım oldu. Kuyt 1 Caner 2

Nesil
    2013
    Yer
    09

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Baktım takımda mali durum kötü ilk sezonun devre arasında sezon sonu için transfer çalışmaları başlattım. Fernandes ve Erkan Zengin'i ücretsiz olarak renklerime kattım. Var mı böyle başka isimler. Bu sene transfere para yatırmak istemiyorum.
    Aynen bende ekonomiden ötürü Ferdiyle Erkanı ek olarak Hondayıda renklerime kattım o geldi yarı dönemde, diğerleri sezon sonunda gelecek. Gene defans hattına yedek olarak Günter,Mahmut tekdemir,efe halil var alınabilir ben 3 ünüde aldım günteri kiralarım büyük ihtimal. Devre arası Holmen + Meireless 10 m euro cash'E gitti, biraz olsun nefes aldırıyor ekonomiye.

Ayrıca Gaitan gibi kaliteli bir adamıda cüzi miktara kiralayabiliyorsun, performansı gayet güzel.
    Last edited by alexdeozil : 11.Kasım.2013 at 00:39

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Caner Erkin

Böyle yararlanabilen var mı ? :sigara:
    Seninki kadar olmasa bile, fena sayılmaz

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by alexdeozil View Post
    Aynen bende ekonomiden ötürü Ferdiyle Erkanı ek olarak Hondayıda renklerime kattım o geldi yarı dönemde, diğerleri sezon sonunda gelecek. Gene defans hattına yedek olarak Günter,Mahmut tekdemir,efe halil var alınabilir ben 3 ünüde aldım günteri kiralarım büyük ihtimal. Devre arası Holmen + Meireless 10 m euro cash'E gitti, biraz olsun nefes aldırıyor ekonomiye.

Ayrıca Gaitan gibi kaliteli bir adamıda cüzi miktara kiralayabiliyorsun, performansı gayet güzel.
    Bende Volkan Barça'ya gitmek üzere, Topal Valencia'ya, Meireles Holmen Baroni vs hep gitti. Caner'i yolladım. Webo ile Kuyt artık yaşdan dolayı gitti. Takımda büyük revizyon var. Sağ bek alırsam sıkıntı kalmayacak.

Nesil
    2006

R.Meireles 4 milyon € ve Webo 300bin € gönderdim.

Bu da bu seneki kadrom takımın değerini 90 milyon € ile Türkiye'de zirveye çıkardım Avrupa Ligini almasına rağmen G.Saray 70 milyon €'da kaldı... Sanırsam oyunda en iyi bühtçe yöneten adam olabilirim.

Nesil
    2013
    Yer
    09

Bende yarı dönemi bitirdim liderim şuanda, transfer özetim şu ana kadar böyle

arkadaslar holmen ı nasıl satıyorsunuz ne yaptıysam satamadım keza kadlec ı arsenal ve bır suru takım ıstıyor adam bı turlu takımdan ayrılmıyor

Nesil
    2013
    Yer
    09

Bende 13 lig oynanabilir şekilde açık, oyuna gerçekçi olsun diye transfer bütçeleri kapalı başladım kimse transfer yapamadı ben dahil, yarı döneme kadar Holmen 5-6 maç anca oynamıştır bedeli 3.1 di bende önerdim kulüplere sadece Southampton ilgilendi ve teklif verdi, şans galiba

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    arkadaslar holmen ı nasıl satıyorsunuz ne yaptıysam satamadım keza kadlec ı arsenal ve bır suru takım ıstıyor adam bı turlu takımdan ayrılmıyor
    Sadece bir iki maç oynattım listeye koyduğum gibi 3 milyon € teklfi geldi; ama Holmen ayrılmak için para istedi red ettim; sonra tekrar teklif sundum bu sefer gene aynı kulüp kabul etti ve yollarımızı ayırdık. İkincisinde para da istemedi. Dinanmo Moscow aldı. Çok lig açmaya gerek yok İngiltere, İspanya, İtalya ve Almanya gibi temel ligler ile Brezilya'yı aç zaten oyuncu yokluğundan çok rahat satabiliyorsun.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

İlk sezon hiç bir oyuncuyu satmadan şampiyonluk yaşadım ve gelecek sezona bırakmıştım rotasyon işini.

2. sezon ufak çaplı bir rotasyon yaptık. Gereksiz oyuncuları yolladım ve 15 Milyon € gibi ek bir ücret harcayarak çok sağlam bir kadro oluşturdum.

Salih'den aldığım verim on numara, Beykan ve Recep'i de geliştirme işlemine başlayacağım bu sene. Bunların yanında ileride büyük kâr edebileceğimiz Corchia ve Hughes'i transfer ettim.

Özellikle Hughes bize çok iyi para kazandırabilecek bir oyuncu.

Bu da alt yapımızın ürünü.

Geliştirme işlemlerine başladık, Kuyt abisinden ders alıyor. Son 5 dakika, 10 dakika ile başlayıp kupa maçlarında oynatma gibi bir planım mevcut.

Bakalım ne derece gelişecek.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2013
    Yer
    09

Şampiyon tamamladık Kuyt ve Caner çok etkiliydiler.

Ekonomimiz kötü, bir sürü borç var bunları temizlemek adına bedelsiz ve ucuz transferlere yöneldik, maaş fazlalığı olan ve ayrılmak isteyen oyuncularımıza yol verdik. Üstte görünmeyen 2 oyuncudan Mehmet topuz var 1 m euroya fransaya gitti. Devre arasında aldığımız Serdarı hollandaya kiraladık.

Maaş fazlalıklarından kurtulmaya çalıştık, satışlarda hiç maaşını ödeyeceğimiz futbolcu bulunmamakta Krasiçi bile %100 maaşla kiraladık. Para kasada beklesin bu kadro ligi götürür, seneye şampiyonlar ligi var kesenin ağzını ozaman açacağım. Ayrıca Caner,Sow ikilisine 7 m eurodan fazla para teklif ettiler, Türk kalecilerimize ve Hasana 3-4 m eurolar havalarda uçuştu vermedim. Aklınızda bulunsun iyi para ediyorlar.

As kadromuz bu şekilde olacak

Last edited by alexdeozil : 15.Kasım.2013 at 00:14

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

@alexdeozil mert ertuğruldan daha iyi değil mi

Nesil
    2013
    Yer
    09

Hocam konsantrasyon 5 Mert'in çok büyük dezavantaj ayrıca Ertuğrulu çok beğendim transfer sezonunda 3.6 m euro teklif eden oldu Merte en fazla 1.6 m euro, zihinsel özellikler bu oyunda kilit bence, mertte zihinsel olarak Ertuğrulun gerisinde, Ertuğrulun tek dezavantaj olarak görünen özelliği birebirleri ama şuana kadar çok memnunum 7 lig maçı geride kaldı 5 maçı gol yemeden tamamladı, hatasını görmedim güven verdi bana, nazar değmesin.

Nesil
    2013
    Yer
    09

Bu Fernandes ne biçim birşeydir ya 7 maç 6 gol 6 asist 8.49

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Alper bende sürekli sakatlanıyor, 2 hafta sakatlanıyor sonra tekrar sakatlanıyor. Ekran görüntüsü koyamadım ama adamın 2 sezonda 8-9 tane sakatlanması var. Son seferinde de 6 hafta sakatlandı.

Bir de 2. sezonun başından beri Kuyt'un tutor seçeneği kapalı böyle bir durum yaşayan var mı acaba? Adamı tutor için tutuyorum ama değerlendiremiyorum sinir oldum.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by himone View Post
    Alper bende sürekli sakatlanıyor, 2 hafta sakatlanıyor sonra tekrar sakatlanıyor. Ekran görüntüsü koyamadım ama adamın 2 sezonda 8-9 tane sakatlanması var. Son seferinde de 6 hafta sakatlandı.

Bir de 2. sezonun başından beri Kuyt'un tutor seçeneği kapalı böyle bir durum yaşayan var mı acaba? Adamı tutor için tutuyorum ama değerlendiremiyorum sinir oldum.
    Güç ve Denge çalıştır o zaman sıkıntı olmuyor Alper için.

Caner 18 asistle rekor kırdı bende.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Ayberk Tuncer View Post
    Caner 18 asistle rekor kırdı bende.
    Öhö Öhö Öhö

Öhö Öhö Öhö

Kendi rekorunu canım kardeşim

Nesil
    2006

Caner'i gönderdim; ama nasıl Fenerbahçe'li ise iki haftada bir mesaj geliyor bir oyuncu hakkında veya maç ile ilgili. Duygulanmadım değil tekrar satın alacağım.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Caner'i gönderdim; ama nasıl Fenerbahçe'li ise iki haftada bir mesaj geliyor bir oyuncu hakkında veya maç ile ilgili. Duygulanmadım değil tekrar satın alacağım.
    Ahahhaa İyi fikir

Nesil
    2006

Ahahhaa İyi fikir
    Birde bende favori arkadaşıyım. Seviyor beni kerata.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

3. sezonumdayım ve 2 sezonluk aradan sonra bu sene Avrupa'ya gideceğiz hadi hayırlısı.

Çok kâr ettim bu 2 sene içinde ve finansal açıdan çok rahatım. Başkan değişince ekstra rahatladık ek bütçeler falan çok iyi geldi.

Munoz'dan bir kâr ettim ki of diyeyim. Salih'e 22 Milyon € veriyor Benfica ama satma tuşuna gitmiyor elim. Satmak da istemiyorum oynasın işte.

Munoz'u 5'e almıştım ve bize bir servet bıraktı gitti. 2 sezon çok iyi gelişti ve çok iyi işler yaptı.

Yolu açık olsun yerine Rojo'yu aldık. Aynı patlamayı yapmasını ve kâr etmeyi bekliyorum.

Bu da Salih'im.

22 Milyon veriyorlar ama satmıyorum ben çok memnunum performansından. Milli takıma daha sık seçilmesi gerekiyor az önce hoca kovuldu işi istediğimizi söyledik.

Eğer milli takımı verirlerse çok iyi olacak.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post

3. sezonumdayım ve 2 sezonluk aradan sonra bu sene Avrupa'ya gideceğiz hadi hayırlısı.

Çok kâr ettim bu 2 sene içinde ve finansal açıdan çok rahatım. Başkan değişince ekstra rahatladık ek bütçeler falan çok iyi geldi.

Munoz'dan bir kâr ettim ki of diyeyim. Salih'e 22 Milyon € veriyor Benfica ama satma tuşuna gitmiyor elim. Satmak da istemiyorum oynasın işte.

Munoz'u 5'e almıştım ve bize bir servet bıraktı gitti. 2 sezon çok iyi gelişti ve çok iyi işler yaptı.

Yolu açık olsun yerine Rojo'yu aldık. Aynı patlamayı yapmasını ve kâr etmeyi bekliyorum.

Bu da Salih'im.

22 Milyon veriyorlar ama satmıyorum ben çok memnunum performansından. Milli takıma daha sık seçilmesi gerekiyor az önce hoca kovuldu işi istediğimizi söyledik.

Eğer milli takımı verirlerse çok iyi olacak.

Burak 24-30 arası bir fiyata bırak Salih'i. Türkiye'de 10 regen çıkıyorsa bunların 6'sı MC-AMC illa ki bulursun onun yerine başkasını.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

3. sezonumun başında Alper Potuk'u Shakhtar'a 23 milyon dolara, 1 sonraki sezon başında da Salih'i 22 milyon dolara İnter'e satmıştım. Salih biraz ucuza gitti ama çok borcumuz olduğu için satmak durumunda kaldım. Zaten daha büyük bir kulübe gitmek istiyorum diye geliyordu ara ara onun da gönlü oldu Özetle bu 2 oyuncuya iyi bakın sonu mutlu olacaktır.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Salih'e fizikselde çok yüklenmemişsin sanki Ceko ?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Salih'e fizikselde çok yüklenmemişsin sanki Ceko ?
    Aynen öyle gerek yok bana göre.

Orta alanda ayağına topu alır almaz ya şut ya da pas ile işi bitiriyor zaten.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Emenike çok kötü benim oyunda

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by erdem344 View Post
    Emenike çok kötü benim oyunda
    Fırsatçı Golcü de çok iyi performans alıyorum ben.

Solda Sow sağ tarafta Kuyt ile birlikte.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bende Yaratıcı Forvet'de sağlam bir fayda aldım.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri