1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Steam Sunucuları Meşgul Hatası

Default Steam Sunucuları Meşgul Hatası

Arkadaşlar merhaba. Oyunu aktifleştirdim ve library'de oyun var ama play'e tıklayınca instal etmeye başlıyor ve her defasında bu hatayı veriyor. Steam'i silip baştan yükledim, belgeleri verify ettim ama düzelmiyor. Ne yapmam gerekli? Beta saatlerdir library'de ama oynayamadım gitti. Sinirim bozuldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Nickinizde 41 var İzmitte yaşıyorsunuz sanırım. Birkaç gündür Sakarya ve İzmit'in yurtdışı çıkışlarında sorun var ttnet kaynaklı. Ben telefonun 3g internetini bağladım bilgisayara o şekilde geçtim completing installation kısmını.

Bende de bu sorun vardi arkadasin dedigi gibi mobilnet le gectim o kismi
    Edit: davejones tesekkur ederim kardesim sabahdan beri kriz geciriyordum ne iyi ettinde yazdin sagolasin

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Nickinizde 41 var İzmitte yaşıyorsunuz sanırım. Birkaç gündür Sakarya ve İzmit'in yurtdışı çıkışlarında sorun var ttnet kaynaklı. Ben telefonun 3g internetini bağladım bilgisayara o şekilde geçtim completing installation kısmını.
    bende izmitteyim ne yanı simdi ben ttnetin keyfini beklicem sorun gıderılmesı için birde 3 g bendede var telefonun onu nasıl bilgisayara baglıyoruz bilgi verirmisin lanet ettim ttnete birde kotalıyım kota mota bitti....

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by al0ne View Post
    bende izmitteyim ne yanı simdi ben ttnetin keyfini beklicem sorun gıderılmesı için birde 3 g bendede var telefonun onu nasıl bilgisayara baglıyoruz bilgi verirmisin lanet ettim ttnete birde kotalıyım kota mota bitti....
    Sorunu bildirmek için arayınca bizde problem yok, sizin modeminiz sorunludur falan diyorlar bi de şaka gibi. Telefonunuz iphone ise yardımcı olayım, diğer telefonlar hakkında pek bilgim yok. Genel hatlarıyla wifi açıp interneti paylaşıma açınca oluyor. Telefonu modem olarak kullanıyoruz yani.

bende s3 var kies uzerinden baglanmayı denıyorum zaten buu tttnetie ettigim gunahlar yuzunden kablosuz gıdıcez banada ole dedıler... sonra kufur edınce kapattılar...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul & Sakarya

Günlerdir bununla uğraşıyorum ben de Sakarya'dayım.Deneyeceğim.

Edit: Valla işe yaradı,teşekkürler. Bu çevrede bu sorunlar çok oluyor yahu.
    Last edited by tatangalaroley : 18.Ekim.2013 at 04:20

Vınn gelene kadar FM siz kalacaz demek ki..

Evet dostlarım İzmit'teyim. Yarın başka şehire geçiyorum ama. Artık yarın oynayacağız. Zaten laptopum yaşladı. 1-2 haftaya yenisini alırım. Bahane oldu en azından

Kafayı yemek üzereyim Twitter'dan az ayar vereyim şunlara en iyisi.

Telefonun netiyle yapın arkadaşlar 3 mb gidiyor sadece. Uğraşmaya deymez TTNET ile.

Galaxy note 2 ile nasıl yaparım. Telefonun kendi interneti var.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Google dan Note 2yi yada telefonunuzun markasını modem olarak kullanmak diye aratın. Yardımcı olacak birçok döküman çıkacaktır. 3G li telefonların çoğunda var bu özellik.

aynı hatayı alıyorum defalarca steamı ve oyunu sildim ama yüklenmiyor kafayı yicem.

Mesaj Yetkileri