Sayfa 4 / 88 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 2805 sonuç

Konu: Football Manager 2014 | 14.3.1

Hybrid View

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Bu oyun da bu sene hüsran olursa büyük bir FM almıyoruz kampanyası başlatacağım. Bu ne kepazeliktir yahu her sene her sene artık, iyice zıvanadan çıktılar!

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Bu oyun da bu sene hüsran olursa büyük bir FM almıyoruz kampanyası başlatacağım. Bu ne kepazeliktir yahu her sene her sene artık, iyice zıvanadan çıktılar!
    Şu meşhur imza toplama sitesinde FM'den memnun değiliz, iade etmek istiyoruz diye dünya çapında bir imza kampanyası başlatsak çok güzel olur aslında.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Şu meşhur imza toplama sitesinde FM'den memnun değiliz, iade etmek istiyoruz diye dünya çapında bir imza kampanyası başlatsak çok güzel olur aslında.
    Şubat update'ine kadar sabredeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir eleştiri yazdım SIGAMES forumunda umarım dikkate alınır..
    Before the update I was thinking that this game will be the best Football Manager game ever. But with this update I changed my mind, I hope you will fix all bugs which came with this update and which have been exist before. I know a lot of people who won't want to play the game with numerous bug.

I don't understand, It was really good before the update. Why did you change ? It must be an upgrade not a downgrade ?!

With the upgrade I saw the transfer system became harder and worst than it was. And it isn't really good. I can't evet buy sub players, rotation players. Artificial intelligence want usurious money for this kind of average players. For example, I have a player valued 11-12 M €. I had an offer for him under 1M €. It's not realistic !!!!!! When I rejected the offer, player wanted to talk with me and he said 'Why didn't you let me talk with them?'. It's like a joke.

All the AMC players are playing like the best AMCs ever. Corner goals must be fixed too. Defences must be more effective. PC or us -doesn't matter- can score realy easily.

Thank you..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

I'd like to start my paragraph with saying congratulation for downgrading the game while trying to upgrade it :thdn: Firstly you couldnt again found a solution for CRASH DUMPS. But we are used to it... The amazing goals and shoot percentages are awesome again too :lol: had 52 shoots in one match !
    I'd like to indicate that with 14.1.1 one of the positive sides of the new FM game, considering the beta version, has gone which is the transfer section. Before 14.1.1 it was even possible to allure a decent player from your rivals and to sell an unwanted player at a decent price. It seems that as this was highly valued from your customers, you have decided to destroy it in the new update. We had a quite good game playable before any updates to the beta version except a few errors in the match engine and you ruined it. It seems that we will have a nonplayable, garbage game in the February update thanks to your efforts. Seemingly, it is soooo hard to patch the erroneous sides of the game and keep the working ones. If you are insistent to work like this, we, FM lovers, would have to reconsider our contribution to your pockets thanks to this game. I think the definition of 'to upgrade' is to fix the errors if there are any, and to satisfy the people. However, we think that you did the opposite one which is 'to downgrade' :applause: One of us receive an offer for his player who is currently 9.000.000€ and the transfer offer was 850.000€ ?! I can give lots of examples like that. I hope , We hope that The Original FM 14 wont have such mistakes.
    By the way I used a lot of 'we' s and if you want to learn about our feelings and thoughts about the game please come to http://forum.turksportal.net/vb/show...=1#post2553535 and you can read from page 1 till the end but with a bit Turkish of course..
    Regards (!)

İşte yazım
    Last edited by resoag : 29.Ekim.2013 at 22:45

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Kocaman yazıyı bu hale getirdi bir yönetici bozuntusu , işte SigaGames Forum'u karşınızda ...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by resoag View Post

Kocaman yazıyı bu hale getirdi bir yönetici bozuntusu , işte SigaGames Forum'u karşınızda ...
    Aynen şunu yaz.

So be constructive in your game!

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Şu yeni güncellemeyle daha oyuna girmedim yarın gireyim dedim bi güncelleme daha gelmiş tam ona gireyim dedim şu yorumları okudum harbiden oyundan soğudum girmeye korkuyorum nedir bu ya
    malatyAdana!

Sow'un ederi 9.25M€ ama adamı 15'e dahi satamıyorum, olaya bakın.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Oyuncuya teklif yapıyorum diyelim ki 1.5 M € teklif yaptım,teklif reddedildi diyor yukarıda Fenerbahçe kulübü 150 B € teklifi reddetdi diyor ben 1.5 yaptım kim onu oraya soktu ! yardımcılarıda kovdum olmadı nasıl iştir bu !

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Çok net bi tespitim var. Geçen sene hatırlarsanız kanattan hücum yapan adam sıfıra indiğinde penaltı noktası civarında boş kalan oyuncuya pas çıkarmak yerine saçma işler yapıyordu saç baş yoluyorduk. Bu sene saç baş yolma olayı sabit kalmış yine ama senaryo farklı. O pası veriyor adam ama o vuruşu yapacak tüm özellikleri 15 üstü olan oyuncu ısrarla ya kaleciye ya direk dibinden dışarıya yolluyor topu. Yapay zeka resmen oyunu dengelemek adına içine ediyor herşeyin. Çünkü müdahale etmese her maç 5 tane yazabilirim o şekilde. Ama hemen çomak sokuyor her zaman olduğu gibi.

beta ilk cıktıgında kariyer actım sonra kapadım şimdi son güncellemeyle yeni kariyer actım. ne alakaysa fenerbahcede nerdeyse bütün oyuncuların özellikleri düşmüş daha dogrusu yetenekleri düşmüş. 4 yıldız olan alves 3 yıldız olmuş. 3,5 yıldız olan emenike 2,5 yıldız olmuş. gercekte bomba gibi giden bi takımın oyuncularını neden düşürürsünüz be bilader nerde bu araştırmacılar ha rezillik nedir ya

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

benim dikkatimi eçeken korner olayı devam ediyo egemen bruno alves yardırıyo
    birde oyun ne zaman çıkıcak ?

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    benim dikkatimi eçeken korner olayı devam ediyo egemen bruno alves yardırıyo
    birde oyun ne zaman çıkıcak ?
    31 Ekim 0.00

Beyler şuan fark ettim 2 menajer ekleyin; birinden diğer takımdaki oyuncuya teklif yollayın 5M yolluyor iseniz 250K olarak falan gidiyor.

Çok sorunlu oyun.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Uche View Post
    Beyler şuan fark ettim 2 menajer ekleyin; birinden diğer takımdaki oyuncuya teklif yollayın 5M yolluyor iseniz 250K olarak falan gidiyor.

Çok sorunlu oyun.
    Şunu yapabilmek de marifet yani. Vallahi tebrik etmek lazım adamları!

Nesil
    2007

Çok sorunlu oyun.
    Denedim, oldu Helal olsun ne diyelim Bunu da başardı adamlar.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Çok sorunlu oyun.
    Bende tam bu sorunu yaşıyordum ! iki menajeri bırak Caner'e teklif atıyorum bilgisiyar'a teklif 150 € gidiyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok sorunlu oyun.
    Bildirilmeli.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bir şey daha belirteyim. Yakın mesafeden frikik olunca top barajdan dönerse, eğer kullanan çok beceriksiz değilse dokunduğu an gol oluyor. Çünkü barajdan dönerken kalecimiz çoktan farklı köşeye atlamış oluyor, bizim içinde geçerli kullanan biz isek.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Bir oyunu her yıl daha da geriye götürmek nasıl bir başarıdır yahu. Yukarıda Allah var, çuvalla para kazanıp milleti kazıklamanın elbet hesabı sorulur size.

Önceki sürümlerde nasıldı hatırlamıyorumda
    Diğelim bi adama 5 önerdim taksitlede 2.5 verdim toplam 7.5olması gerekiyor
    Ama yaptığım teklifi 5 olarak alıyor
    Bu yenilik ya da önceki sürümlerde nasıl bilmiyorum

Sabahtan beri bir gariplik seziyordum zaten. Meireles'in ederi 5M'di 2M'e zor sattım. Sow'un ederi 9.25, 5M'den denedim denemeliğine 5M'e bile teklif çıkmadı. Bruno'yu 1M'den sattım falan fistan. Az önce sildim kariyerin save dosyasını, adam gibi güncelleme gelene kadar girmem.

Oyuna 2 menajer ekleyip (R.Madrid ve Dynamo Kyiv takımlarına) R.Madrid ile Kyiv'e Yarmolenko için 15M € teklifte bulundum ama gelin görün ki oyundaki akıl almaz saçmalık ;

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Oyuna 2 menajer ekleyip (R.Madrid ve Dynamo Kyiv takımlarına) R.Madrid ile Kyiv'e Yarmolenko için 15M € teklifte bulundum ama gelin görün ki oyundaki akıl almaz saçmalık ;

bu sorun çözüldü mü arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by blackman2004 View Post
    vallahi açmam oyunu inanılmaz bir hata .. kast ararım ciddiyim.
    şaka olmalı...

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Quote Originally Posted by serwan View Post
    şaka olmalı...
    dostum sıkıntı bende sandım ki halen sorun devam ediyor daha update etmemiştim oyunu peşin hükümlü davrandım onceki cvp lara bakarken sayfa sayısı silsilesini atladık .

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by blackman2004 View Post
    dostum sıkıntı bende sandım ki halen sorun devam ediyor daha update etmemiştim oyunu peşin hükümlü davrandım onceki cvp lara bakarken sayfa sayısı silsilesini atladık .
    korktum...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Herşeye tamam olabilir diyodumda bunlar çok saçma olmuş ya
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Herşeye tamam olabilir diyodumda bunlar çok saçma olmuş ya
    Hayır yani önceki versiyonlarda doğru işleyen sistemi bozmayı nasıl beceriyorlar, onu merak ediyorum.

Sayfa 4 / 88 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Mesaj Yetkileri