Anket Sonuçlarını Görüntüle: Demiryolu İşçileri Bu Sezon Avrupa Bileti Alabilir Mi ?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 2-3 yıl içinde evet ancak bu sezon gidemezler

3 42.86%
  • Avrupa Ligine katılım hakkı kazanırlar

3 42.86%
  • Şampiyonlar Ligine katılım hakkı kazanırlar

1 14.29%
Sayfa 4 / 22 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 633 sonuç

Konu: Geminin Adı Crewe, Kaptanı Diaz, Tayfası Demiryolu İşçileri, Rotası Avrupa [5.Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Seravelle'ye Dönüş Var Hissediyorum....

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Hikayeler güzel de kariyere geçeydik

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Calculus notları arasında hikayen güzel gitti. Gel seninle bir kitap yazalım, bırak menajerliği - işçiliği
    Ajans sitesi ve birkaç dergide köşe yazarlığı teklifi bile aldım Hatta ara ara zaytunga da yazıyorum Yazılarımı derleyip kitap haline getirebilriz neden olmasın
    Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Seravelle'ye Dönüş Var Hissediyorum....
    İlerleyen zamanlarda inş şuan bu motorla tad alamam (:

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Hikayeler güzel de kariyere geçeydik
    Geçicez inş yüksek ihtimal son 1 hikayeyle..konuyu bağlamak kolay olmadı (:

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hikayeler efsane güzel klüp hangisi acaba ben hala tahmin edemedim yada kaçırdım mı ?

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sezon biteli neredeyse 1 ay olmuştu ama ne var ki klüp henüz yeni menejer bulabilmiş değildi. Krizin boyutu gün geçtikçe büyüyordu. Teknik direktör olmadan yeni sezona nasıl hazırlanılabilirdi ? Hangi taktikle mücadele edilecekti ? Sezon öncesi kamp planı, oyuncu fitliği, takım uyumu, kaptanlık birçok soru havadaydı üstüne takımdan gidenler vardı yerleri nasıl doldurulucaktı ? Transfer yapılacak mıydı ? gibi sorular şehre karamsarlık ve kasvet bulutunun çökmesine bununla beraber homurdanmaların başlamasına sebep olmuştu. Klüpte para da yoktu ki bu belirsizliğin sürmesinin ana sebebi de buydu. Transfere personele maaşlar ayarlanmaya çalışılsa da pek bütçesi yoktu takımın. Tüm bu olanlara üzülüyordum. Herkes artık başkanın bi karar vermek durumunda olduğunu ve şu noktada kötü de olsa yapacağı seçimin mevcut kararsızlıktan ve sezona menajersiz girmekten daha kötü olmayacağını düşünüyordu.

Belirsizlik devam ediyordu her türlü süprize gebeydi ortam. Ancak o gün yaşadıklarımı tahmin edemezdim. Her zaman ki gibi sabah kalkıp klübe gittim odama kurulup çalışmaya başlamıştım. Çok geçmeden klüp sekreteri acilen toplantı odasına çağrıldığımı söylüyordu. Vakit kaybetmeden toplantı odasına gitmiştim içeri girdiğimde salon doluydu. Klübün neredeyse tüm personeli oradaydı. Geçip oturdum. Başkan konuşmaya başlıyordu;

- Arkadaşlar klübümüzün mevcut durumu belli en az sizler kadar bende bu belirsizlikten hoşnut değilim. Acilen bi karar vermek durumundayız ancak tek başıma karar veremedim ve aceleyle karar verip işleri daha da kötüye sokmak istemedim. Açıkça söylemeliyim ki klüpte pek fazla para yok gidenlerden sonra yerlerine alınacak oyuncular için transfer bütçesi de yok. Yani durumumuz pek iç açıcı değil. Toplantı konusu belli klübün yeni hocası kim olacak ? Evet arkadaşlar bu salondan çıktığımızda takımın hocası belli olmalı.

( Herkes şaşkındı salondan çıktıktan sonra takımın hocası belli olacak da ne demek ? )

- Şaşkınlık yaşadığınızı tahmin ediyorum. Daha açık konuşmak gerekirse aramızdan birisi takımın yeni teknik patronu olacak.

(Herkes birbirine bakıyordu bunu kim yapabilirdi ki ? Klüpte doğru dürüst antrenör bile kalmamıştı. Çoğu eski menejerle birlikte ayrılmıştı yavaş yavaş gözler üzerime çevriliyordu. Tek tek ayağa kalkıp konuşanlar koltuk için en uygun kişinin benim olduğunu söylüyordu. Aslında başkanın niyeti belliymiş ama kamuoyuna sunarak olası tepkileri azaltmak için düzenlemiş bu toplantıyı)

- Ben de sizler gibi düşünüyorum arkadaşlar. Takımı en azından 1 sezonluğuna Juan Diaz'a emanet etmeyi planlıyorum. Kafamdan bikaç gündür geçiyordu ancak sizlere de danışmak istedim. Biliyorsunuz ki kendisi geçen sezondan itibaren aramızda ve kendisi özel olarak geliştirdiği yazılıma veri toplamak için oyuncularla yarım sezon boyunca antrenman yaptı. Geçmişinde futbolculukta olan bu arkadaşımızın futbol bilgisine güvenmek durumundayız. Açıkçası ben kendisine inanıyorum. Evet sen ne diyorsun bay Diaz ?

+ Başkanım açıkçası ciddi anlamda bir şok geçiriyorum. Aklımın ucundan dahi geçmiyordu böyle bişey. Ama dürüst olmalıyım ki elbette çok isterim takımın başına geçmeyi

- Klübün içinde olduğun için klübün mevcut durumunu biliyorsun buna rağmen bu riski alabilecek misin ?

+ Elbette başkanım tüm riskleri göze alarak kabul ediyorum.

Nasıl etmezdim ki ? Çok çılgınca bişeydi bu. Hayal bile etmediğim biranda futbola yeniden dönmüştüm. O özlediğim sahalara artık patron olarak çıkacaktım. İçimdeki futbol tutkusu doruklara ulaşmıştı.

Başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by cabir48 View Post
    Başarılar.
    Eyv saolasın
    Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Hikayeler efsane güzel klüp hangisi acaba ben hala tahmin edemedim yada kaçırdım mı ?
    Birazdan kamuoyuna duyrulur (:

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Daha fazla meraklandırma bizi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

ve anlaşma sağlandı imzalar atıldı.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Takımın adını beğendim..

Nesil
    2012

Takımın ismini bende beğendim

Crewe 10Andra FC

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nerde Alexandra orda Huan

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Takımın adını beğendim..
    Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Takımın ismini bende beğendim
    Crewe 10Andra FC
    Adam creatif beyler dağılın (: lakaplarıda zaten the Alex şaka değil the alexandrainas mı ne öyle bişi kısaltmışlar ama orijinal lakapları konunun başlığı (:
    Quote Originally Posted by resoag View Post
    Nerde Alexandra orda Huan

Ama ben dedim havada aşk kokusu var diye klübün geçmişi prenses alexsandraya uzanıyor akşam daha detaylı bir klüp tanıtımı yaparım (:

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Takım güzel zevkli kariyer olacaktır.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

100 mesaj sonra takım belli oldu, tüm TSI halkına hayırlı uğurlu olsun

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Takımın ismi güzel. Ama oyuncuları ve imkanları nasıl onu bilemicem Başarılar bro

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Takım güzel zevkli kariyer olacaktır.
    inş kardeşim
    Quote Originally Posted by 5267 View Post
    100 mesaj sonra takım belli oldu, tüm TSI halkına hayırlı uğurlu olsun
    Anca bağladık
    Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Takımın ismi güzel. Ama oyuncuları ve imkanları nasıl onu bilemicem Başarılar bro
    Şuan işyerindeyim eve geçince daha detaylı şekilde klübü tanıtıcam (:

Nesil
    2013
    Yer
    Tekirdağ

Hayırlı uğurlu olsun yeni takımın

Crewe iyidir,altyapılarından dolayı seçtin galiba.Premier Lig'de başarılar dileyelim şimdiden :P

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by LUIZ View Post
    Hayırlı uğurlu olsun yeni takımın
    eyv saolasın hepimize hayırlı olsun ((:
    Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Crewe iyidir,altyapılarından dolayı seçtin galiba.Premier Lig'de başarılar dileyelim şimdiden :P
    Geçen seriden tavsiye eden arkadaşlar olmuştu bu seriye kısmetmiş. Hem daha dur çempiyınşipe bile çıkacağımızın garantisi yok ne premier ligi (:

İngiltere'nin en genç takımı diye duymuştum.Altyapısıda sağlam.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Kariyeri şimdi gördüm tüm hikayeleri okudum gerçekten çok akıcı yazmışsın başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Aha Crewe çıktı.Altyapısı sağlam bir takımdır Juan tam senlik bence.Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Takım hakkında bi bilgim yok ama yorum atan arkadaşlar altyapısı sağlam diyorlar , o zaman isin çok kolay olacak Diaz 6-7 sene sonra Dünya'yı kasıp kavurursun

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

altyapı bu kadar iyiyse sırtın yere gelmez

Güzel hikaye, başarılar. Crewe ; Antrenman: 16 - Altyapı Antrenörlüğü: 16 - Altyapı tesisleri: 15 - Genç oyuncu yetiştirme sistemi: 16 Eski serilerde daha iyiydi yada ben öyle hatırlıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    Kariyeri şimdi gördüm tüm hikayeleri okudum gerçekten çok akıcı yazmışsın başarılar
    eyv kardeşim saolasın
    Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    İngiltere'nin en genç takımı diye duymuştum.Altyapısıda sağlam.
    Quote Originally Posted by Damigol View Post
    Aha Crewe çıktı.Altyapısı sağlam bir takımdır Juan tam senlik bence.Başarılar.
    Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Takım hakkında bi bilgim yok ama yorum atan arkadaşlar altyapısı sağlam diyorlar , o zaman isin çok kolay olacak Diaz 6-7 sene sonra Dünya'yı kasıp kavurursun
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    altyapı bu kadar iyiyse sırtın yere gelmez
    Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Güzel hikaye, başarılar. Crewe ; Antrenman: 16 - Altyapı Antrenörlüğü: 16 - Altyapı tesisleri: 15 - Genç oyuncu yetiştirme sistemi: 16 Eski serilerde daha iyiydi yada ben öyle hatırlıyorum.
    İngiltereyi seviyorum imkanlarımız kısıtlı ancak altyapımız sağlam teşekkürler (:

Not: Dün pek güncelleyemedim k.bakmayın arkadaşlar. Onlayn maçlara takılıp foruma kaynaşalım dedik ancak lig + turnuva biraz ağır oldu üstüne birde kariyer e işyerinde de tempo yüksek şu sıralar idare edin (: Diaz'ı Diaz yapan kariyer hikayeleri olduğunun farkında olaraktan önceliğimin burası olduğunu da belirtmek isterim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Teklifi kabul etmeye etmiştik de bir sorunumuz vardı. Henüz antrenör lisansına sahip değildim. Biran önce bu işi halletmek gerekiyordu. Sezon başlangıcına yetişmeliydi aksi halde takımın başında sahaya çıkamazdım. Ama saolsun başkan gerekli başvuruları falan önceden yaptığı için sadece evrak imzalamam falan gerekti. Bir hafta içerisinde de lisansımı almıştım. Artık resmen menajer olmuştum.

Nesil
    2012

Şu uyruklardan araya Sanmarino'yuda sıkıştıraydın Arjantinde doğmuş Trabzon taraftarı , 4 dil biliyor diğer uyruk Danimarka ne kadar saçma bir yaşamın var Juan'cım Birleşmiş Milletlerde bu kadar üye ülke yok

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Danimarka vatandaşı olduğumu daha önce belirtmiştim. İskandinav ülkelerinde çalışmanın en güzel faydası dilimi geliştirmek olmuştu. Arjantinde sadece İspanyolca konuşuluyordu ama İskandinav ülkelerinde durum biraz değişkenlik gösteriyor İngilizce olmazsa olmazdır İngiizce'nin yanı sıra Norveçce İsveççe yada Fince falanda var. Danimarkada bunlara ek olarak Almanca da konuşuluyordu çat pat bende bişeyler kaptım. Bu durumun gerek klüp personelleri, antrenörleri, başkanı gerekse takım oyuncularıyla iletişim kurmamda büyük faydası olacağını umuyorum

Resmen Crewe patronu olduğumuza göre artık klübün mevcut yapısını daha detaylı incelemem gerekiyordu. Önce tarihçesine baktım önceleri yani futbol takımı olmaya karar vermeden önce kriket ve rugby oynanıyormuş buralarda. Klüp adının nereden geldiği ise belirsiz. 2 varsayım var. Bundanlar birincisi Kralice Victoria'nın oğlu Danimarka prensesi Alexandra ile evlenmiş ve adı verilmiş. Diğer varsayım ise buradaki Alexandra adında bir otelin patronunun yine buradaki demiryolu işçileriyle yaptığı toplantılar sonucu takıma bu adı vermişler. Zaten lakabımız da " Demiryolu İşçileri " gerçi İskenderiyeliler denildiği de oluyor.

Klübümüzde para yok ancak bankaya falan borcumuz da yok. Kayayı sıkıp suyunu çıkartmaya çalışıyoruz. Forma renklerimiz Kırmızı ve Mavi tasarım olarak da gayet güzeller. Klübe iyice ısınmıştım. Medya bizi düşme adayı gösteriyor ama bakalım sezon sonu halimiz ne olacak. 1 yıllık bir kontratım var kim bilir belki şansım yaver gider sadece kümede tutmakla kalmaz yukarılarda bitiririz ve menajerlik serüvenim ksıa sürmez.

Finans falan kontrol ettikten sonra geldik en önemli noktalardan birine. Klüp tesisleri ne durumdaydı acaba ? Tamam 6-7 aydır klüpteyim antrenman tesisini falan biliyorum ama genel olarak kurumun yapısını bilmiyordum. Daha önce belirttiğim gibi kendi yağında kavrulan bir takım altyapıdan besleniyordu ancak beklentimin üzerindeydiler.

Sayfa 4 / 22 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri