Sayfa 11 / 34 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de 15.Haftalık süreç geride kaldı.

Ligde 2 hafta üst üste aldığımız beraberliklerden sonra zorlu bir fikstür bizi bekliyordu.İlk haftasında Antalyaspor ile içerde oynadığımız maçı kesin kazanmamız gerekiyordu morallenmek açısından nitekim öyle de oldu genç golcümüze fırsat verdik bu maçta o da sağolsun bizi yanıltmadı ve golünü atarak 3 puanı getirdi.14.Hafta da ise Galatasaray'a konduk olduk 1-0 geriye düşsek de 1-2 üstünlüğü yakaladık fakat savunmada direncimiz düşünce Melo'nun 2 uzaktan şutunu durduramayınca sahadan puansız ayrıldık.Fenerbahçe karşısında ise 2 sezondur yakaladığımız serinin tam tersini yaşadık.Diğer büyük takımları yenerken Fenerbahçeye kaybediyorduk şimdi diğer takımlara yenildik ama Fenerbahçe maçını kazanmasını bildik.

13.Hafta : Samsunspor : 1 Antalyaspor : 0

14.Hafta : Galatasaray : 3 Samsunspor : 2

15.Hafta : Samsunspor : 1 Fenerbahçe : 0

Avrupa defterini güzel noktaladık !

Grupta son 2 maça ligi düşünerek tamamıyle yedek oyuncularımızdan kurulu kadro ile çıktık.Son maçımızda hem 3 gol atma başarısını yakaladık hemde 1 puan alarak puansız tamamlamamak adına iyi bir iş çıkardık diye düşünüyorum.Maçta 2 defa öne geçtik ama bir türlü koruyamadık üstünlüğümüzü ama olsun güzel tecrübeler edindik.

Lille : 3 Samsunspor : 3

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de ilk devre sona erdi.

16.Haftada Ankara deplasmanına gittik mutlak 3 puan için mücadele etsek de adeta bitse de gitsek havasında bir mücadele oldu.Öyle olmasıda bizi bozdu işin açığı çünkü 90.dakika da yediğimiz gol ile mücadeleden 1 puanla ayrılmak zorunda kaldık.

Normal de 17 hafta da sona ermesi gereken ligimiz 16. hafta itibariyle 32 günlük bir araya girdi.Bu durumdan çok memnunum.İnanılmaz derece de sorun yaşıyorduk çünkü.Hem sakat sayımızı artmıştı hemde sürekli maç yapmaktan gına gelmişti artık böyle bir tatil herkese iyi gelecek diye düşünüyorum.Tabi bu süreçte boş durmayacağız transfer çalışmalarımız başladı.En azından seneye Avrupa hedeflerimizi gerçekleştirecek bir iki oyuncuya ya şimdi ya da sezon sonuna imza attırmak istiyorum.Genel olarak güzel bir ilk yarı geçirdik.Şimdi dinlenip güçlenip daha iyi takım olarak 2.yarıya hazırlanmak istiyoruz.

Yönetim de değişiklik haberi geldi.

Bu haberden ise hiç memnun değiliz açıkçası.Umarım görev de olan başkan devam eder.Hem çok iyi anlaşıyoruz hem de maddi yönden rahat birisi olacakki transfer bütçesi vs gibi durumlarda oldukça bonkör.Zaten tesisleşme adına da güzel işler yapıyoruz kendisiyle o yüzden umarım değişmez.Gerçi değişmeme ihtimali varmı bilmiyorum ama açıklayacakmış yakında.

Ben neden 3.sezon şampiyonluğu verdiğinizi anlayamadım.Avrupa Ligin'de de çok iyi sonuçlar almadık zaten ve şahsen ben 0 çekeceğimi bilsem de şampiyonluğun süksesi ve ŞLden gelecek paraya değişmezdim kolay kolay

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Fener'e karşı kazanmışsın bka bu güzel olmuş fakat keşke GS'ye karşı yenilmeseydik. Birde Kayseri ne yapmış öyle ya
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

ALEN MARKARYAN ; Bilerek bir bırakma söz konusu değil yanlış anlaşılmasın Tamamen hiç bir düzeltmede , takım toplantısında veya kötü oynayanı keseyim gibi girişimlerde bulunmadım.Şampiyon olmak elbette güzel olurdu ama oyunun vereceği zevki de kırmış olurdu.Fakat bilerek olmadık diyemem yani.Sadece son haftalarda özel hazırlıklara pek yoğunlaşmadık o kadar.

MakiLee ; Galatasaray maçı tamamen Melo'da bitti ya.Yazık oldu o maçta kazanabilirdik yine.Neyseki sonrasında Fenerbahçeyi yenerek hem morallendik hem de seriyi bozmuş olduk.Kayseri inanılır gibi değil şaşırtıyorlar ama 2.yarı da böyle gidebileceklerini sanmıyorum.Başlarında Ersun yanal var

Transfer Dönemi Açılır Açılmaz Bombayı Patlatıyoruz !

---------- Enes Ünal Samsunspor'da. -----------

Uzun süreç uğraştık kendisini alabilmek için , Bursaspor öyle fiyatlara çıktı ki bi an Messi'ye öylesine teklif götürüp acaba ne kadar isterler diye merak ettim.Devre arasının son günlerine doğru bir iki defa görüştük Bursaspor başkanıyla 30 trilyona kadar çıktılar fakat o parayı vermemiz imkansızdı.Bizde aylık taksitlere bölerek transfer yapmakta karar kıldık bunun sonucunda da Bursaspor ikna oldu ve nitekim Enes ile 2020 yılına kadar sözleşme imzaladık.

Tabi sadece aylık taksitlerle de sınırlı kalmadı.Bir sonraki satışı için Bursaspor'a da pay biçtik hemde çok güzel bir pay.Ama oyuncuyu satmayacağımız için hiç problem değil.Ancak kulüp başkanı saçma bir şekilde gelen teklif cazip geldi sattım demediği sürece Enes bizde kalacak.Zaten sözleşmesine serbest kalma maddesi de koydurmak istedi ama yapmadık.

Oyuncunun profiline bakınca pek de ahım şahım bir profil sayılmaz.Bende profile pek önem vermem aslında.Enes'i tamamen fırsatçı golcü için çalıştıracağız.Hem 11 de oynayacak hem de antremanlarını hat safhada tutup gelişimi hızlandırmak istiyoruz.Umarım istediğim potansiyele en kısa sürede ulaşabilir ve parasını bir an önce çıkarabiliriz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Transfer Dönemi Devam Ederken İkinci Bombayı Patlatıyoruz !

---------- Caner Erkin Samsunspor'da. -----------

Fenerbahçe'den Antalyaspor'a gittikden sonra bize de gelebilir diye düşündüğümüz Caner'e bir anda teklif götürdük ve Antalyaspor en başta 45 trilyona yakına para talep etti biraz daha uğraşınca fiyatı baya düşürdük ve yine taksit hakkımızı kullanarak ve sonraki satışdan pay vererek transferi bitirmiş olduk.

Aylık taksitler haricinde Antalyaspor'a da sonraki satışdan iyi bir pay vereceğimizi söyledik ama Caner'i de aynı Enes'de geçerli olduğu gibi satmayı düşününmüyoruz.O da bize uzun yıllar hizmet verecek gibi duruyor.Umarım beni yanıltmaz ki böylesine acayip hırslı bir oyuncunun beni yanıltacağımı sanmıyorum.

Sol bek sıkıntısı çekilen Türkiye de Kerem Can Akyüz'ün yavaş yavaş kenara gelmesi gerektiğini düşününce Caner ile anlaşma kararı almıştım.Caner'i bek de deneyeceğim ve bu sezon boyunca yeni pozisyon olarak sürekli sol bek çalışmasını isteyeceğim.Umarım sıkıntı yaşamaz ve bende bu sayede sol bek problemimden kurtulmuş olurum.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Transferler mükemmel Enes ile Caner ikisi patlama yapar
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; İkisine de iyi paralar verdim umarım boşa vermemişimdir En kısa zamanda harcadığımız paraları Şampiyon olarak ve bu iki oyuncunun ekstra katkılarıyla tabi çıkarmak istiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Her türlü çıkarırsında bunları satmaya kalksan olmaz en iyisi ölene kadar takımda tut
    Jose Mourinho

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Güzel paralar güzel oyuncular.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Yok ya satmayız hayatta Gitmeleri için 2 ihtimalleri var ;

- Ya sözleşmeleri bitecek başka takımla anlaşacaklar

- Hiç düşünmek istemiyoruz ama başkan gelen teklifi kabul edecek.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MuraTBudaN ; Umarım sonunda da güzel getiriler olur yoksa yanarız

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ocak Ayın'ın son günlerine kadar devam ettik.

Bu süreçte hem transfer dönemi kapanmış oldu hem de ligde 3 maçımızı daha yapma fırsatı buldukCaner gelir gelmez sakatlandı ve 3 maçlık periyotta oynayamadı.Enes ise ilk maça 11 başladı ve çok da etkili oynadığını söyleyemem.Trabzon maçına ise sonradan oyuna dahil ettim 1 gol attı ama sayılmadı.Erciyes maçında ise sahada yok gibiydi.Adilovic den örnek alması lazım.Takır takır devam ediyor bu arada Adilovic

17.Hafta : Samsunspor : 2 Karabükspor : 1

18.Hafta : Trabzonspor : 1 Samsunspor : 1

19.Hafta : Samsunspor : 2 K.Erciyesspor : 1

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Son bi ayrılık daha gerçekleşti.

Sürekli mızmızlanan ve 11 de görev almak istediğini söyleyen Gökay ile yolları ayırdık.Kendisine yeteri kadar forma şansı versek de bi türlü ikna olmadı.Baktım 2.kez konuşmak istiyor direk Yolspor.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Maçlar iyi ve oyuncuyuda cidden iyi fiyata satmışsın
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Gökay gerçek hayatta da beğendiğim bir oyuncu presi var top hakimiyeti iyi tam sevdiğim oyuncu tipi , seneye 11 e monte edecektim onu ama çok mızmızlanınca yolladık.İyi de para getirdi.Bonservisi ile gelmiştir 4 trilyon kar etmiş olduk

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    MakiLee ; Gökay gerçek hayatta da beğendiğim bir oyuncu presi var top hakimiyeti iyi tam sevdiğim oyuncu tipi , seneye 11 e monte edecektim onu ama çok mızmızlanınca yolladık.İyi de para getirdi.Bonservisi ile gelmiştir 4 trilyon kar etmiş olduk
    Bence getirdiği parayla ilk 11'e daha iyi bir oyuncu alabilirsin. Tabi Türk oyuncu aramak epey zor
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Okay ver elimiz de yavaş yavaş ona yoğunlaşacağım artık , Bayern alt yapıdan yetişen bi Regen var onla da sözleşme imzaladık sezon sonu gelecek.Türk oyunculara çok afaki fiyatlar isteniyor

Ligde gayet iyiyiz.. Transferlerde harika olmus.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ronaldinho 10 ; Teşekkürler seneye yatırım yapmaya başladık ufaktan

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

3 Zorlu mücadele ile yola devam ediyoruz.

Konya , Eskişehir , Bursaspor gibi önemli takımlarla çok ciddi maçlar oynadık.Konya deplasmanında 3 puanı 3 gol ile almasını bildik.Enes Ünal ilk golünü atarak bizleri sevindirdi umarım devamını getirir.Bir iki hafta daha da sonradan oyuna girerek takıma iyice alışmasını sağlamak istiyorum.Zenke - Adilovic ikilisine kesik atmak oldukça zor malum.Eskişehir karşısında bildiğin rezil olduk kendi sahamızda.Ama anlam veremediğim olay taktik geçen seneki taktik savunma hattı aynı savunma hattı ama inanılmaz gol yiyoruz bu sene bu büyük sıkıntı yaratıyor.Neyseki hatamızı Bursa deplasmanında telafi ettik ve bu önemli deplasmandan 3 puanı almış olduk.Eğer kazanamasaydık sıkıntı büyüyecekti ama en azından şuanlık biraz da olsa rahatladık.

21.Hafta : Konyaspor : 0 Samsunspor : 3

22.Hafta : Samsunspor : 0 Eskişehirspor : 3

23.Hafta : Bursaspor : 0 Samsunspor : 1

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Eskişehir maçı hariç maçlar iyide Eskişehirde ne oldu öyle fark yemişsin.
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Bende anlayamadım valla geçen sene 33 maçta 4 gol atan forvetleri gelip bana 2 tane attı tek etmen olarak onu görüyorum açıkçası

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

MakiLee ; Bende anlayamadım valla geçen sene 33 maçta 4 gol atan forvetleri gelip bana 2 tane attı tek etmen olarak onu görüyorum açıkçası
    O durum zaten insanı bitiriyor ya aynısı bana oldu Beşiktaş maçında Almedia 3ledi adama baktım 10 veya 12 maçta 3 gol atmıştı resmen yıkıldım
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Forvetleri yine biraz anlıyorum da bide kariyerinde ki ilk golü bize atan oyuncular varya bi seri final maçında yemiştim öyle bir gol.Maçtan sonra adamı alıp uzun kontrat yapıp rezerve takıma yollayıp işkence etmiştim hayatının geri kalanında kendisine

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

MakiLee ; Forvetleri yine biraz anlıyorum da bide kariyerinde ki ilk golü bize atan oyuncular varya bi seri final maçında yemiştim öyle bir gol.Maçtan sonra adamı alıp uzun kontrat yapıp rezerve takıma yollayıp işkence etmiştim hayatının geri kalanında kendisine
    Hahaha genellikle bende öyle yapıyorum. Bana ilk golünü atanı veya seri yapanı takıma katıp hayatını çürütüyorum yedeklerle oynayıp duruyor
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Sadist yönlerimiz ortaya çıkıyo fm sayesinde

3 Haftalık süreci daha geride bıraktık.

Bu 3 haftayı oldukça verimli geçirdik.Kale'de bir değişikliğe gittik ve Alperen'e forma şansı veriyoruz.Öncelikli olarak Urfa'yı evimizde rahat bir şekilde yendik ve 3 puanın sahibi olduk.Enes'in gol atması bizi ümitlendiriyor birde seriye bağlarsa çok güzel olacak ama bakalım artık.Urfa galibiyetinden sonra zorlu Sivas deplasmanına gittik ve sahada olumlu bir mücadele verdik ve 3 puanın sahibi olduk.Sivas maçından önce çok önemli bir transfer yaptık 2 hafta üst üste kazandıktan sonra evimzide kaybetmek olmazdı.Milli takıma giden oyuncularımız oldu fakat kazanmasını bildik ve 3 te 3 yaparak yola devam ediyoruz.

24.Hafta : Samsunspor : 3 Ş.Urfaspor : 0

25.Hafta : Sivasspor : 1 Samsunspor : 2

26.Hafta : Samsunspor : 3 Gençlerbirliği : 2

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Hahahaha güzeldi bu maçlara bakılırsak takım toparlamaya başlıyor herhalde
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MakiLee ; Toparlandık diyebilirim artık seri galibiyetler alıyoruz son periyoda girilirken

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bu arada Adilovic ile ilgili bir değerlendirme yapacağım forumda , Bir sonraki mesajımda zaten istatistiklerini koyacağım şaşırmamak elde değil

Sayfa 11 / 34 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri