Sayfa 31 / 34 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon
901 ile 930 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de Ekim ayı geride kaldı böylelikle 10.Haftaya kadar ilerlemiş olduk.

Takdire şayen bir performans sergiliyoruz şu ana kadar ve 10.hafta sonunda 10 galibiyet alarak doğal olarak ligin zirvesindeyiz.En önemlisi az gol yiyoruz ve rakiplerimize pek fazla pozisyon şansı vermiyoruz.Şuana kadar oluşan puan farkı bizi oldukça rahat konuma getiriyor.Sanıyorum bu sene Şampiyonluk daha da rahat gelecek eğer takıma nazar değmezse.

7.Hafta : Fırat Tuncer ( kk ) , Edgar Fernandes , Yusuf Erdoğan

8.Hafta : Edgar Fernandes x2 , Mattiocarine ( kk )

9.Hafta : Salih Uçan , Umar Aminu x2

10.Hafta : Umar Aminu , Edgar Fernandes

Şampiyonlar Liginde Ekim ayında tek maç oynadık ve galip ayrıldık.

Milli maçlar sebebiyle Avrupa'da 1 ay da tek maç yapabildik.Wolfsburg ile evimizde oynadık ve rahat bir galibiyet aldık.Aslında grubun diğer favorisi olarak gözükseler de oldukça üstün şekilde oynayarak 3 puanın sahibi olduk.

1.Maç : Edgar Fernandes

Süper Lig'de Kasım ayı geride kaldı böylelikle 13.Haftaya kadar ilerlemiş olduk.

Sonunda fire verdik ligde , Bursaspor ve Antalyaspor maçında yarı rotasyonlu kadrolarımızla sahada yer aldık.Savunma hattımız ise tam facia birazdan resim ile destekleyeceğim bu durumu.Oldukça şanssıız bu konuda.Ama bahane üretmek istemiyoruz.

11.Hafta : Yusuf Erdoğan

12.Hafta : Tamer Sütlü , Yusuf Erdoğan , Abdülkadir Olgun

13.Hafta : Abdülkadir Olgun x2

Şampiyonlar Liginde Kasım ayında iki maç oynadık ve bir galibiyet alabildik.

Sakatlıklar milli takımladaki isimler derken oldukça zorlandık hem ligde hem Avrupa'da.Neyse ki gruptan çıkmayı 2. Wolfsburg maçından sonra çıkmayı garantiledik.Deplasmanda iyi bir galibiyet aldık fakat Fernandes'in sakatlanması çok kötü oldu.Juventus maçında ise forvetsiz kalınca sonuca gidemedik ve sahadan puansız ayrılmak zorunda kaldık.

1.Maç : Edgar Fernandes , Alejaindro ( kk )

2.Maç : Umar Aminu

Kasım ayında şanssızlıklar yakamızı bırakmadı.

Kasım Ayın'da ligdeki ve Avrupa'da ki tüm maçlarımıza böylesine saçma bir savunma hattıyla çıkmak zorunda kaldık.Yedek sağ bekimiz olmadığı için zaten sıkıntılıyız.Ama öyle bi hal aldı ki savunma hattımız sakatlıklar ve milli oyuncular sonrası orta alan oyuncularımız ile idare etmeye çalıştık , çok zorlandık ama çok da sırıtmadık neyse ki .

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ömer Bayram'ı her zaman sol bek oynatıyordum Kayserispor kariyerimde. Performansından da memnundum her sene 7.55li oranları görüyordu. Sol bekte sıkıntı yaratacağını sanmıyorum o yüzden.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Adam epey yardırmış. Avrupa'dan kupa alda artık ilk baştaki vaadine doğru ilerleyelim )
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

ŞL'de rakibi bekliyoruz umarım kolay kura çekeriz.

Ligde gidişat çok iyi fark baya olmuştur herhalde şampiyonlar liginde kolay kura çekersin umarım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Genelde iki takım kuruyorduk.Nasıl böyle yakalandık

Sakatlara ragmen iyi bir performans gostermisiz. SL'deki rakibi bekliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Ömer Bayram'ı her zaman sol bek oynatıyordum Kayserispor kariyerimde. Performansından da memnundum her sene 7.55li oranları görüyordu. Sol bekte sıkıntı yaratacağını sanmıyorum o yüzden.
    Ömer'i bende arada sol bek oynatıyorum dediğin gibi sırıtmıyor ama savunma 4 lüsünün halini ortaya koymak istemiştim Zaten atlattık o süreci Kasım ayında tüm maçlara o 4lü ile çıkmak zorunda kaldık ama Aralık ayı ile yavaş yavaş olağan 4lümüzde dönüyoruz.

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Adam epey yardırmış. Avrupa'dan kupa alda artık ilk baştaki vaadine doğru ilerleyelim )
    Valla yok yahu bir türlü alamıyoruz , Diğer takımdan yetişen regenlerle oynamak istememem kupayı bize getirtmiyor.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    ŞL'de rakibi bekliyoruz umarım kolay kura çekeriz.
    İnşAllah kanka bakalım gruptan 2.çıkacağız ama sonuçta Kupa istiyorsak rakip ayırmamalıyız.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by xymnz12xnymz View Post
    Ligde gidişat çok iyi fark baya olmuştur herhalde şampiyonlar liginde kolay kura çekersin umarım.
    Fark oldu puan durumunu paylaşırım , Kolay zor yok artık tüm takımlar aynı malum hedef kupa Şampiyonluğu.

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Genelde iki takım kuruyorduk.Nasıl böyle yakalandık
    Sağ bek hariç hepsinin alternatifi var ama değişik ülkelerden oyuncular olduğu için milli maçlara kurban gittik.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Sakatlara ragmen iyi bir performans gostermisiz. SL'deki rakibi bekliyoruz
    Antalyayı da yenip ilk yarıyı 16 da 16 yaparak kapatmak istiyorduk ama olmadı.Oyuna bi girsem bende merak ediyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de Aralık ayı geride kaldı böylelikle 16.Haftaya kadar ilerlemiş olduk.

Son üç maçımızda pek de iyi performans gösterdiğimizi söyleyemem ama yine de ligin ilk yarısını çok iyi yerde noktalıyoruz.Gençlerbirliği maçı ise tam bir futbol şöleni vardı.Ligin bizden sonra en iyi ekibi kuşkusuz Gençlerbirliği peşine de Antalyaspor geliyor.

14.Hafta : Umar Aminu , Edgar Fernandes

15.Hafta : Edgar Fernandes , Yusuf Erdoğan

16.Hafta : Jem Karacan

İlk yarı sonunda oluşan puan durumu.

İlk yarıyı istediğimiz yerde ve oldukça rahat bir şekilde noktalıyoruz.15 Maç kazandık ve 2 maç berabere kaldık.Berabere kaldığımız 2 takımda hemen alt sıramızda peş peşe yer alıyorlar.13 Puan fark var ve oldukça iyi bir fark.Kupadan da elendiğimizi düşünürsek oldukça rahat bir 2.yarı olacak.Umarım 18 maçlık 2.yarı sürecince süprize yer vemeyiz.

Şampiyonlar Liginde Aralık ayında teki maç oynadık ve tamamıyle formalite amaçlıydı.

Grubumuzdan çıkmayı henüz 4.maç sonunda garantilemiştik zaten.Son 2 maçımız formalite olmuştu yani.Basel maçında ise bu kadar iyi performans beklemiyorduk ama oyuncularım 2.yarı da beni şaşırtarak rahat bir galibiyete imza attılar.

1.Maç : Jem Karacan , Edgar Fernandes x2 , Yusuf Erdoğan

Şampiyonlar Ligin'de 1.Tur'da rakibimiz belli oldu.

Kolay zor diye ayrım yapmak olmaz tabi artık kupayı istiyoruz.Her takımla oynayabilmemiz gerekiyor bunun için.Finale kadar ne kadar rahat çıkabilirsek o kadar iyi diye düşünüyorum.Bunun için de ilk rakibimiz Roma oldu ve rahat bir eşleşme bizi bekliyor gibi.

Türkiye Kupasın'da Kasım ve Aralık aylarında birer maç oynadık ve grup maçlarına yükselemedik.

Bu sefer yedek oyuncularımız bizi hayal kırıklığın uğrattı ve bu durum sonucu grup maçlarına katılmaya hak kazanamadık.Bi yandan iyi oldu devre arasında iyice dinlenebileceğiz ama yine de kupa maçlarında olamamak ve hedef sayımızı 2 ye indirmek kötü oldu.

1.Maç : Ömer Bayram x2 , Okay Yokuşlu

2.Maç : Tamer Sütlü

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Türkiye Kupası zaten önemsizdi, böylelikle daha az yorulur takım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Türkiye Kupası zaten önemsizdi, böylelikle daha az yorulur takım.
    Aslında elenmek istemezdim ama vardır bi hayır diyorum , Yorgunluk olmayacak olmaması güzel tabi.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Devre arasında Emre Can ile anlaşmayı düşünüyoruz.

Oldukça kararsızım aslında ne yapsam bilmiyorum ama transferi , transfer döneminin sonuna kadar ertelemeyi düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Euro bazında 20 milyon olması lazım. Profilini paylaşabilir misin?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Euro bazında 20 milyon olması lazım. Profilini paylaşabilir misin?
    Parasal yönden sıkıntımız yok o konuda rahatız o yüzden pek sıkıntı yapmıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Yerine oynayan oyuncumuz Sebastian Remme Berge - Gerçek oyuncudur bakmanı öneririm.

Bura da da Emre Can'ın profili tek eksisi Ön Libero olarak zayıf kalır gibi.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de Ocak ayı geride kaldı böylelikle 19.Haftaya kadar ilerlemiş olduk.

Böylesine güzel giden bir seriyi Rizespor bozdu tebrik etmek istiyorum kendilerini.18 Maç hiç yenilmeden yolumuza devam edebilmiştik fakat transfer döneminin son günü yapılan bu maçta Rizeye deplasmanda 90 da yediğimiz 2 gol ile boyun eğdik.Fernandes bu aralar çok formda ! Önümüzdeki sezon kiralamak için yine teklif de bulunduk umarım anlaşırız.

17.Hafta : Jem Karacan , Yusuf Erdoğan , Abdülkadir Olgun

18.Hafta : Edgar Fernandes x4 , Sebastian Remme Berge , Yusuf Erdoğan

19.Hafta : Edgar Fernandes x2 , Salih Uçan

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Yaşına göre Emre Can 20 milyon Euro etmez gibi geliyor

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Yaşına göre Emre Can 20 milyon Euro etmez gibi geliyor
    Türk olmasından dolayı alacaktım fakat vazgeçtim , transfer dönemini yine sakin geçiriyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

İyi ki vazgeçtin o paraya 5 tane Emre alırsın .

sakary Ali Misafir

Fernandes'in maşallahı var. Serinin bitmesi de önemli değil. Emre Can transferi için bariz alınmalı veya bariz alınmamlı denilecek bir şey yok. Neyse önemli olan Roma maçları. Kolay gelsin.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Samsunspor'u buralarda görmek gerçekten çok güzel #20Ocak1989

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Emre Can çok fazla gelişmemiş. Bilgisayarın elinde değil de bizim elimizde daha iyi gelişiyor oyuncular. Bu arada Remme Berge oyunumda çıkmadı, sanırım Danimarka ligi açık.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    İyi ki vazgeçtin o paraya 5 tane Emre alırsın .
    Regen almak istesem çok varda regenleri sadece alt yapıdan yetişen oyuncularla idare ediyorum

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Fernandes'in maşallahı var. Serinin bitmesi de önemli değil. Emre Can transferi için bariz alınmalı veya bariz alınmamlı denilecek bir şey yok. Neyse önemli olan Roma maçları. Kolay gelsin.
    Sorma adam efsane çıktı , bulduğunu atıyor.Ama seneye takımda tutmayacağım.İki genç alt yapıdan yetişen regenlerimiz efsane gelişiyor onlara forma veririm önümüzdeki sene.Romayla ilk maçı oynadık 2.maçtan sonra paylaşacağım.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Samsunspor'u buralarda görmek gerçekten çok güzel #20Ocak1989
    Teşekkürler , Unutmadık unutmayacağız !

Emre Can çok fazla gelişmemiş. Bilgisayarın elinde değil de bizim elimizde daha iyi gelişiyor oyuncular. Bu arada Remme Berge oyunumda çıkmadı, sanırım Danimarka ligi açık.
    Aslında 2 sene önce baya iyiydi profili fakat 2 sene önce imkansızdı zaten alabilme ihtimalim Aynen Danimarka ligi ve benzerinde ligleri oyunun en başlarında değişik oyuncular bulabilmek adına açmıştım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig'de Şubat ayı geride kaldı böylelikle 23.Haftaya kadar ilerlemiş olduk.

Biraz inişli çıkışlı bir 4 hafta oldu bizim için , Fenerbahçe maçında galibiyet almış olabilseydik puan farkı iyice açılacaktı ama olmadı.Trabzon'u ise farklı yenerek düşme potasına yolladık rakibimizi inşAllah sezon sonunda düşer.

20.Hafta : Bazoer x2 , Edgar Fernandes

21.Hafta : Edgar Fernandes , Yusuf Erdoğan

22.Hafta : Edgar Fernandes

23.Hafta : Abdülkadir Olgun x2 , Sebastian Remme Berge , Yusuf Erdoğan

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hocam başlangıçtan başladım ve soluksuz okudum, çok iyisin.Bu sene Avrupa'da kupa gelir inşallah.Balotelli neler yapıyor?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Hocam başlangıçtan başladım ve soluksuz okudum, çok iyisin.Bu sene Avrupa'da kupa gelir inşallah.Balotelli neler yapıyor?
    Teşekkürler , Ne güzel sürükleyici bir işleyiş yansıtabildiysek tek beklenti Avrupa'da kupa zaten.Balo Torino'da bizden istediğinin yarı fiyatına maaş alarak kendini bitiriyor Şuan gelmek istiyor ama bizim almaya hiç de niyetimiz yok artık.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Roma'yı eleriz inşAllah.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Şampiyonluk garanti gibi puan farkını iyice açmışız.Emre can o paraya değmez gibi başka oyunculara yönel ayrıca onun yerine oynayan danimarkalı adam daha iyi geldi bana.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Roma'yı eleriz inşAllah.
    Eledik kanka eledik paylaşacam birazdan ss leri.

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Şampiyonluk garanti gibi puan farkını iyice açmışız.Emre can o paraya değmez gibi başka oyunculara yönel ayrıca onun yerine oynayan danimarkalı adam daha iyi geldi bana.
    Bu sene daha rahat şampiyon olacağız gibi , Emre Can'dan vazgeçtim dediğiniz gibi Sebastian Emre'den daha iyi gibi.Emre Can'a göre Defansif olarak bize daha çok katkı sağlar kıyaslama yapmak gerekirse.

Sayfa 31 / 34 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon

Mesaj Yetkileri